בניית אתרים בחינם
מש"צים תיכון המסורתי י-ם
 

  קשר המש"צים  לבית ספרנו:

עמית כהן, בוגרת בית הספר מחזור ראשון של מש"צים מבית ספרנו:


בתחילת כיתה ח' נתנאל (שהיה המורה לשלח שלי) פנה לכמה תלמידים מהכיתה בשאלה אם הם רוצים להצטרף למש"צים ואני לא הייתי אחת מהם למרות שמאוד רציתי, בהמשך לאחר שיחה איתו הוא גם פנה אליי ומשם התחיל התהליך שלי במש"צים.
יצאתי לכנס פסח ושם החלטתי שאני ממשיכה.
אחרי כמה חודשים הגיע קורס המשצים ושם הבנתי שזו המסגרת שמתאימה לי ושכל מה שסיפרו לי זה לא מעט ממה שחוויתי, אני תמיד אומרת שאם היו נותנים לי לחזור לשם הייתי חוזרת בלי להסס ובלי לחשוב פעמיים כי אני יודעת שזאת נקודת זמן בחיים שלי שהיא מאוד חשובה לי וששינתה אותי לטובה.
הייתי מאוד ביישנית והקורס נתן לי ביטחון עצמי מאוד גבוהה. יצאתי לקורס משצים בכיתה ח' בלי חברים קרובים אני ועוד 3 המחזור ראשון של המסורתי.
אני לא מתחרטת על זה לרגע וזה בגלל שהכרתי שם כל כך הרבה אנשים איכותיים וטובים! מש"צים בשבילי זה הרבה יותר מלהכיר את הארץ המדהימה שלנו ברגליים, משצים בשבילי זה ערכים, אנשים מדהימים (מהמורים לשלח (לא רק של בית הספר שלנו) ועד למשצים עצמם) ובעיקר חברים! כל המשצים במחוז ירושלים הם משפחה אחת גדולה! ובבית ספר שלנו בפרט! שמחה שאני חלק מהמסגרת הזאת ושיצאתי לקורס משצים-זה אחד הדברים המשמעותיים שחוויתי בחיי! אתר בית הספרביקורת על האתר:


לחץ כאן


הפייסבוק שלנו:


לחץ כאן
  תיכון המסורתי ע"ש בראונשוויג, רחוב בית"ר 8 תלפיות ירושלים, טלפון: 02-6711375
כתובת המייל של " מש"צים המסורתי " - mashatzim.masorti@gmail.com

 טואול - בניית אתרים באינטרנט בחינם