בניית אתרים בחינםמציאת מין זמין באינטרנט

הקפה של עידן התקרר, הוא בא לאותו בית קפה כבר כמה שנים, אבל ג'ינה המלצרית הייתה חדשה. הוא בכוונה השתהה עם הקפה כדי שהמלצרית תיגש שוב.

היא הייתה בשבילו האטרקציה העיקרית במקום, יותר מהקפה. היא הייתה סקסית ולבושה בסגנון רטרו כמו ב"מד מן".

כשהיא ניגשה לשולחן אז הלכה בנחת, ומזגה את הקפה בצורה כזאת שנשענה עליו והוא יכל להריח את הבושם שלה.. ולהציץ במחשוף.

ג'ינה את יכולה לבוא רגע?

שאלה אותה שיר, המלצרית השנייה היחידה שעבדה באותה משמרת מלבדה. בבוקר אין הרבה אנשים, הייתה רק עוד לקוחה אחת מלבדו.

שיר גם הייתה חדשה יחסית, ונראית טוב, אבל לא הייתה נחמדה כמו ג'ינה. הוא ראה אותן מתלחשות, והולכות יחד לחלק האחורי, הוא תהה מה זה יכול להיות. הלקוחה השנייה השאירה טיפ בצנצנת ויצאה.

עידן כיבה את הלפטופ, והלך לשירותים. בדרך, ליד הווילונות, פתאום הוא שמע אנחות.. אבל לא היה בטוח מאיפה זה מגיע, אז הוא הלך בזהירות בכיוון הקול.

דלת השירותים לא הייתה סגורה עד הסוף, היא אף פעם לא נסגרה כמו שצריך. הוא הציץ דרך החריץ: סופסוף הוא לא נאלץ רק לדמיין איך ג'ינה נראית בעירום J הוא ראה אותה על 4, יורדת לשיר – שישבה על השירותים ומשכה את הראש של ג'ינה קרוב אליה.

את חושבת שזה מפצה על הפלירטוט עם הלקוח? שאלה שיר, ודחפה את הראש של ג'ינה אחורה, השיער שלה הגיע לישבן.

או לא, אני רק מזגתי לו קפה, לא חשבתי על שום דבר אחר.. פשוט עידן נחמד ו..

עידן?

עידן קפא במקום כששמע את שיר אומרת את השם שלו ומסתכלת ישירות עליו עם פה פעור לרווחה.

ג'ינה המשיכה – הוא מאוד נחמד יחסית לשאר הלקוחות, והוא סופר שבא לכאן לכתוב אז אני נחמדה אליו בחזרה, חוצמזה את יודעת שאני אוהבת את מה שיש לך.

שיר חייכה חיוך רחב, שכן היא ועידן הבינו שבכך שקראה בשמו, ג'ינה לא הבינה שזה כדי לרמוז על נוכחותו, והן המשיכו, עידן ראה את הקימורים של ג'ינה כשהיא עולה ויורדת בין הרגליים של שיר. הוא אף פעם לא חשב יותר מדי על איך שיר נראית בעירום, והנה היא הייתה – עם רגליים פתוחות למקסימום, גוף קדימה, כשהיא נלחצת אל הפנים של ג'ינה.

והשדיים שלה קופצים תוך כדי תנועה. עידן לא היה מסוגל לזוז משם. זו הייתה פנטזיה שלא יצא לו לדמיין קודם, והנה זה מולו בשידור חי, הזדמנות של פעם בחיים.

וגם הלחץ להגיע לשירותים, פלוס זקפה ענקית, הקשו עליו לזוז, גם כשהוא סופסוף הפנה את מבטו הצידה בכח.

כשהוא טיפה זז, הוא כמעט גמר בלי כוונה. ובקושי הגיע לשירותים. הוא חשב שוב על התמונות שיצא לו לראות הרגע, שנוספו לקטלוג הפנטזיות שלו מעתה והלאה. ג'ינה על הרצפה יורדת לשיר ושתיהן עירומות.

הקול של שיר גומרת, היה חזק מדי והוא יכל לשמוע אותו מתא השירותים שלו, שמע את ג'ינה משתיקה אותה. עכשיו הוא גמר לגמרי.

אח"כ יצא מהשירותים, כאילו הכל רגיל, שטף פנים וידיים וחזר למקום. הפעם כשג'ינה ניגשה הוא לא הביט בה ישירות, אלא לכיוונה של שיר.

מעכשיו כשהוא ראה את שיר וג'ינה, הוא הבחין בדברים שמעולם לא שם לב אליהם קודם לכן, כמו מבטים ונגיעות. בתור סופר, חשוב לו לדעת לקרוא שפת גוף ולתאר אותה.

הוא השאיר להן טיפ, ויצא, עם פנטזיות חדשות לאוסף.

קראו עוד ספרות אירוטית:

סיפורי סקס אדיר

טואול בניית אתרים בחינם