בניית אתרים בחינםמציאת מין זמין באינטרנט

בניית אתרי סקס שגורמים לגולשים לגלוש בהנאה...

יש הרבה מאוד חברות בניית אתרים, אבל לא כל חברה יודעת ויכולה להרים אתר סקס. אתר סקס מחייב עיצוב ובניית אתר שמתאים  לפסיכולוגיית הגלישה של משתמשי אתרי הסקס, הבנת התהליך "הרגשי" שהם עוברים ועד שהם מגיעים לשירות שהם בוחרים.

ישנו איזה שהוא רושם מוטעה שמה שחשוב באתר סקס זה הויז'ואל התמונות, סרטי הסקס, שירות מצלמות הסקס וכו' אבל דווקא משום שבאתר סקס יש הצפה של תכנים גם טקסטואליים וגם ויזואליים, אחד הדברים החשובים הוא בחירה בחברת בניית אתרי סקס, שיודעת איך לחלק את כל החומר הזה לדפים, ולעצב ממשק משתמש נוח וסרגל ניווט שיוביל אותך בקלות לדפים שאתה מחפש.

הדבר הכי גרוע באתר סקס רע, זה שהגולש לא מצליח למצוא את מה שהוא רוצה מהר. לכל אתר יש 8 שניות (ואומרים גם 5) לגרום לגולש להישאר באתר ואם כבר על ההתחלה, הוא מתעייף מלחפש משהו, הוא בטוח, אבל בטוח כבר לא לקוח שלכם. בזמן שאתם לא מעכלים איך איבדתם לקוח, הוא כבר לקוח של אתר סקס מתחרה שלכם.
בניית אתרי סקס

לא משנה אם מדובר באתר של בית אבות או באתר סקס. לגולש הממוצע היום אין סבלנות ואין עצבים. בגלל זה הוא גולש, הוא אוהב את התזזיות, המהירות והקפיצות האלה עם העכבר מאתר לאתר מחלון לחלון, ומשחק עם גוגל בתופסת... ואם הוא נכנס לאתר סקס שמתנהג כמו אתר לקשישים איטיים עד שהוא מבין משהו, הוא כבר מותש, מזיע ואז הוא  בטוח יעבור לאחר אחר-מיד !

אתר סקס צריך: ניווט זריז, תוכן ברור, חלוקת מידע !

אנשים שנכנסים לאתרי סקס, הם סקרנים, כמהים, רגשניים ומלאי אנרגיה. הם רוצים לחטוף מכל הבא ליד, הם עוברים תהליך של קבלת מידע חושני בכמות מסחרית, יש המון היצע, המון בנות, המון אפשרויות והם צריכים לבחור, וזה שירות מאוד מרגש ולכן כדאי מאוד שהם גם יוכלו לבחור, ושתהיה להם את האפשרות לנווט בזריזות בין הדפים, להגיע מהר לאן שהם צריכים, להתמקד במה שהם צריכים ושתהיה להם חווית משתמש חיובית.

אם האתר מסובך, כבד, עמוס, קשה לנווט בו, הוא לא ברור, יש יותר מדי מידע בדף אחד, הגולש לא רואה את מה שהוא מחפש, זה לוקח לו יותר מדי זמן לנווט באתר, סרגל הניווט לא נשמע לו, הכבדות משפיעה על מהירות הגלישה, הצילומים לא מספיק טובים, התכנים כתובים רע, לא מעניינים, לא קריאים. העיצוב עצמו מכביד על האתר, אין ספק כי הגולש הזה לא יישאר באתר ויצא ממנו כמה שיותר מהר. וגולשים של אתרי סקס נכנסים אליהם מהר אבל גם יוצאים משם מהר באינטנסיביות.

 

אתר סקס אמין ובטוח לשימוש !

אחד הדברים החשובים ביותר בבניית אתרי סקס, זה לשדר אמינות בכל הרמות ואת זה ניתן להשיג הן באופן עיצוב האתר והן בתכנים שלו. יש לכלול תוכן שמדבר על דיסקרטיות המשתמש, אבטחת מידע אישי כולל פרטי אשראי, שמירה על פרטיות ופרופיל חברה אמין, אלה הם הגורמים שיגרמו לגולשים להשתמש באתר ולהפוך ללקוחות.

גם מידע על החברה, כתובת ופרטים על בעליה יתרמו לביטחון שרוצה להרגיש גולש של אתרי סקס שלא רוצה לחשוש מחשיפת זהותו או פרטיו האישיים.
דוגמאות:
ליפס
Israel Sex Guide

טואול בניית אתרים בחינם