בניית אתרים בחינםמציאת מין זמין באינטרנט

נערות מצלמה

לפי ויקיפדיה, "נערת מצלמה" זו מישהי אשר מופיעה בשידור אונליין, ובד"כ מרוויחה כסף מהופעה מול המצלמה. ומספקת בידור למבוגרים, ז"א הופעה בעלת אופי מיני, יכולה להיות בעירום מלא או חלקי. חלק אפילו מוכרות פרטי לבוש שלבשו בזמן השידור.

חלק עושות את זה, בתמורה לרשימת מתנות, וחלק ישירות בשביל כסף, וישנן בחורות שמופיעות אונליין רק בשביל תשומת לב.

בניו יורק טיימס, צוין שתעשיית מצלמות הסקס ברשת, מגלגלת מאות מיליוני דולרים בשנה לפי מה שמדווח, ובסה"כ מעריכים שהסכומים מגיעים למיליארד.
נערות מצלמה בישראל sexcams.co.il

כמובן, כמו בכל תעשיית הסקס, ואתרי המבוגרים אונליין, גם כאן ישנם אתרים פליליים, שמנוהלים על ידי מאפיונרים. אבל הרוב הם לא ככה, ויש אתרים פרטיים של בחורות או זוגות, שנמצאים על דומיין פרטי.

רוב אתרי מצלמות הסקס, הם פורטלים שכוללים בתוכם כמה מאות בחורות, וזוגות, לפי קטגוריות, בדומה לאתר סרטי פורנו.

האתר  O Camgirl מציין, שהסיבות העיקריות שגורמות לבחורות לבחור במקצוע כזה, הן כמובן הנוחות והכסף. ביחס לכל עבודה ממוצעת, התנאים הרבה יותר טובים, השכר גבוה, כל אחת יכולה לנהל את הזמן וסדר היום שלה בהתאם לרצונה.

אבל זו לא דרך מהירה להתעשרות, לוקח זמן לפעמים לבנות מוניטין ולמצוא אתר שיקדם אותה בצורה טובה, עד שהיא צוברת קהל מעריצים שיחזרו, במקביל למבקרים חדשים – בשביל זה הרבה צריכים להיחשף אליה באופן קבוע.

הסיכון במקצוע זה כאמור, שכל מה שמתפרסם ברשת, יכול להתפרסם גם בפומבי. כמובן שאתרים אלו דיסקרטיים, ורשמית אסור לצלם ולהפיץ, אבל כאמור זה לא מבטיח 100% הצלחה, וכמובן מי שרוצה לקבל הרבה חשיפה, בשביל הרבה לקוחות ורווחים, לא יכולה להימנע מפרסום, לפחות של התמונה הראשית שלה.

ולאינטרנט יש זיכרון ארוך – בסופו של הדבר אף פעם אי אפשר באמת לוודא שנמחקו פריטים שהועלו לרשת, יותר נכון אפשר להיות בטוח, שהתמונות/סרטים לא ייעלמו לגמרי אף פעם.

דוגמא לכך, אפשר למצוא בסדרה "עקרות בית נואשות" כשסוזן עשתה עבודות בית בלבוש תחרה. וכמו כן בסדרה "חסרי בושה" הזוג ויקי וקווין, שהציגו סקס בין גזעי מול המצלמה, שכלל משחקי תפקידים, ועוד דברים לפי בקשות הצופים המשלמים. כמובן הם ידעו שהסרטונים שלהם בהמשך מופצים באתרי פורנו שונים ולא ציפו שהם ימחקו או ישמרו בדיסקרטיות.

בלוג מצלמות סקס

טואול בניית אתרים בחינם