בניית אתרים בחינםמציאת מין זמין באינטרנט

שמי רון והייתה לי חברה , דנה שמה, יפהפייה, סקסית ומלאת אנרגיות. היא הייתה אחת  שמטורפת על סקס, היא תמיד ביקשה שאצלם את הסקס המטורף שלנו ונראה את הסרט אחר כך. כך היינו עושים חודשים שלמים. יום אחד רבתי עם דנה ונפרדנו. היה לי קשה, כי הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים, היה לי רק איתה. מהבחינה הרגשית, לא יכולתי להיות עם אף אחת אחרת, משך חודשים שלמים, איך לומר זאת? "אף אחת לא עשתה לי את זה כמו דנה.. "  אבל הגוף עושה את שלו. חבר סיפר לי על מצלמות סקס, היות וזו הייתה החוויה המטורפת שלי עם דנה, כאשר היינו רואים שוב את סרט הסקס שלנו , כאשר הייתי מכוון את מצלמת הווידאו שלי ישרות על המיטה שלנו והיינו מוטרפים ושוב משתוללים במיטה, לאחר שהיינו רואים יחד את הסרט, אהבתי את הרעיון.
סייבר סקס במצלמות

ההתמכרות שלי לבחורות הסקסיות במצלמות הסקס

הייתי תמיד מחפש בין הבחורות השונות במצלמות הסקס, מישהי שתהיה דומה לדנה שלי, עדיין לא משה מזיכרוני ואהבתי אותה. כל שבוע, כשהייתי חוזר מהעבודה, נכנס למצלמות הסקס וכך, הייתי מגיע לסיפוק מיני. חיפשתי תמיד בחורות עם שיער שחור ארוך, עם המבט החתולי והשדיים הגדולות והמוצקות כמו שהיו לדנה.. תמיד חייתי בתקווה שדנה תחזור אליי, אבל היה שקט מצדה כל התקופה הזו, היא פשוט נעלמה. יום אחד התקשרתי למקום העבודה שלה, אמרו לי שהיא עזבה ולא יודעים לאן. אני מצדי באמצעות מצלמות הסקס, חשתי שאני לא בוגד בדנה... הייתי מבקש מהבנות שידברו אלי בסקס כמו שהיא הייתה מדברת אלי וכך העברתי כמה חודשים. הייתי משתמש בשירותיהן של כמה חברות שהיו להן מצלמות מין עם בחורות יפות, אין חברה שלא ניסיתי והייתי מחליף הרבה.

מצלמת הסקס שגרמה לי להיות מופתע..

יום אחד, הגעתי לחברה חדשה, לאחר שכבר ניסיתי את כולן, חיפשתי שוב, את אותה נערה חתולית עם השיער הארוך השחור, הגוף המושלם והשדיים הגדולות והמוצקות, והנה.. מי הופיעה מולי? כן.. ניחשתם...דנה. הייתי בשוק, גופי  ומוחי קפאו בבת אחת, כמה שהייתי חרמן ומוכן לבצע את השיחה הארוטית עם הבחורות שלבשו חוטיני סקסי כשהן מראות לי את הכוס המתוק והמגולח שלהן כך היא הייתה מולי מראה לי את הכוס שלה, זה התחיל מלמטה, אך כשהמצלמה עלתה למעלה, נפגשנו פנים מול פנים. שנינו נבהלנו, מה את עושה פה?? היא התחילה לגמגם... ההובי שלה הפך למקצוע...

* לחצו לעוד לסיפור סקס (לא במצלמה) מטריף

טואול בניית אתרים בחינם