בניית אתרים בחינם

   עין הרע    בדיקת עין הרע    הסרת עין הרע    ייעוץ הכוונה וסיוע    קמעות סגולות והגנות

"עין הרע" כוח ואנרגיה שלילית החוסמת ומונעת את השפע והחיות של אדם מסוים בגוף בנפש וברכוש....

עין הרע בעין היהודית

היש ממש בעין הרע? או שמא היא אמונה תפלה?
לפי הקבלה וחז"ל עמדתם הברורה, כי "עין הרע" היא דבר ממשי ואסור לזלזל בקיומה, משום שבכוחה להזיק ולפגוע. 
מתוך כתבי "הזוהר הקודש" - "יסטי בר-נש אפילו ממאה ארחין ולא יערע בבר-נש דאית ליה עינא דבישא" הנזק של עין הרע כל כך חמור עד שיש לאדם לטרוח ולסטות אפילו ממאה דרכים שלפניו ובלבד שלא ייתקל באדם קנאי וצר עין שיש לו עין הרע. 

בדיקה הסרה והגנה מעין הרע - ייעוץ והכוונה בטלפון 072-2280-545

מעבר לאתר   
                                                      עין הרע לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית

עין הרע לפי הקבלה - מתוך ספר הזוהר וחכמי הקבלה, משתקפת עמדתם הברורה בעניין "עין הרע". עין הרע היא סיבה ותוצאה הבנויה על אירועים והתרחושיות טבעיות הקשורים לייחס הזולת אל האדם, ולייחס האדם אל הזלות, בעיקר מסביבתו הקרובה. 

מתוך ספר הזוהר הקדש ניתן ללמוד את ההתייחסות המחמיר לכל מה שקשור לעין הרע, 
"יסטי בר-נש אפילו ממאה ארחין ולא יערע בבר-נש דאית ליה עינא דבישא" (ויקרא פרק סג) במה דברים אמורים, הנזק של עין הרע כל חמור עד אשר יסטה אדם אפילו ממאה דרכים שלפניו ובלבד שלא להיתקל בבן אדם שיש לו עין רעה.
ועוד מוסיף הזהר כל בר נש דעינא בישא ....לבעי לה לאיניש לאסתמרא מניה ולא אתקרב בהדיה דלא יתחזק...ומשום הכי מאיש רע עין בעי לאסתמרא מניה. אדם אשר עינו עין הרע, צריך להישמר ולהתרחק ממנו אפילו לא להתקרב אליו כדי לא להינזק מכוחה שעל עין הרע. 

חכמי הקבלה וחז"ל היו מודעים להשפעה הרבה שיש לעין הרע על האדם, עד כדי כך שאמרו "האי מאן דלא דחילמעינא בישא -  לא דחיל מאלהא עילאה" משמע כל מי שלא פוחד מעין הרע הרי הוא כמי שאינו פוחד מבורא עולם "הקדוש ברוך הוא". מחכמי הקבלה ניתן ללמוד את הפחד מפני כוחה והשפעתה של עין הרע על האדם "עין הרע מוציאה את האדם מן העולם".

אסור לנו להתעלם מן הסכנות שיש בעין הרע, היא יכולה להזיק ולפגוע בתחומים רבים בחיינו - במציאת זיווג, לגרום לזוגיות במשבר (פרידות וגירושים), בעיות עבודה פרנסה ועסקים, חסימות ומצבי תקיעות וחוסר יכולת של מימוש עצמי, בעיות בריאותיות גוף ונפש (כישוף), בעיות פריון, הפסדים ונזקים הלוקחים את האדם מאיגרא רמה לאיגרא מטה. 

אומר קהלת החכם באדם (פרק ט י"א -יב) -
 שַׁבְתִּי וְרָאֹה תַחַת הַשֶּׁמֶשׁ כִּי לֹא לַקַּלִּים הַמֵּרוֹץ וְלֹא לַגִּבּוֹרִים הַמִּלְחָמָה וְגַם לֹא לַחֲכָמִים לֶחֶם וְגַם לֹא לַנְּבֹנִים עֹשֶׁר וְגַם לֹא לַיֹּדְעִים חֵן כִּי עֵת וָפֶגַע יִקְרֶה אֶת כֻּלָּם.  כִּי גַּם לֹא יֵדַע הָאָדָם אֶת עִתּוֹ כַּדָּגִים שֶׁנֶּאֱחָזִים בִּמְצוֹדָה רָעָה וְכַצִּפֳּרִים הָאֲחֻזוֹת בַּפָּח כָּהֵם יוּקָשִׁים בְּנֵי הָאָדָם לְעֵת רָעָה כְּשֶׁתִּפּוֹל עֲלֵיהֶם פִּתְאֹם. 
.
מה הם המקורות והסיבות להיוצרות עין הרע:

ארבע ערוצים מרכזיים מושכים אלינו את עין הרע, קנאה וצרות עין, ניאוף, חמדנות, עושק , גאווה ויוהרה (אגו) 

קנאה וצרות עין : כאשר אדם נהפך למושא קנאה בעייני אחרים והסובבים אותו, המבלטים את עושרם, את שכלם וחכמתם, את יופיהם, אנשים המבלטים את נהנתנות ונוהגים בחוסר צניעות ותום לב.

ניאוף  חמדנות ועושק : איש או אישה נשואים המקיימים בנפרד יחסים אינטימיים מחוץ לנישואים, איש עם אשת חברו הטוב או שכנו, אישה עם גבר אחר. אנשים אשר אינם מסתפקים במה שיש להם ותמיד עינם צרה במה שיש לאחרים. ניצול יתומים ואלמנות, הפרת אמונים וניצול שמטרתו לעשות הון במרמה על גבם של תמימים וחלשים.   

גאווה ויוהרה (אגו) :  אנשים השמים ורואים את עצמם מעל כולם, המתנהגים בזלזול וגאווה לסביבה, "אני יותר טוב, אני יודע הכול, אתם לא מבינים ועוד.." אנשים שאינם קשובים לזולת אלא לעצמם בלבד -  לי לעצמי בשבילי, בדרך כלל מושכים את עין הרע אליהם.

הסרת עין הרע לפי הקבלה:

לפעמים אנחנו מחפשים סיבות שונות ומשונות לאי הצלחה או למזל הרע הרודף אותם וחוסר יכולת ממשית לממש את ייעודם ויכולתם האישית. הקבלה מסייעת לנו להבין וללמוד מה הם הסיבות התוקעים וחוסמים או הגורמים לפגעים ולנזקים שאנו חווים מבלי לפשפש בתוך עצמנו והתנהגותנו כלפי הזולת,  

הנזק של עין לפעמים נסתר מבינתנו ותודעתנו, ולכן חכמי הקבלה התייחסו בחומרה ותקיפות רבה להשפעתה וכוחה של עין, והם מציעים לנו שיטות ודרכים בצורה טהורה ונקייה מכול מעשי כשפים או שרלטנות להגנה מפני עין הרע, להסרת עין ועוד. ייעוץ הכוונה וסיוע רוחני באמצעות: תפילות, קמעות וסגולות לסילוק עין הרע, מרפא והגנה מעין הרע. וכן עונשים המופעלים על נותני עין הרע. 

יחסם של חז"ל לרפואות בעל סגולות להינצל מעין הרע, ישנם סוגים שונים של סגולות ורפואות לנזקי עין הרע. דרכים ושיטות לייעוץ והכוונה מפני עין הרע, 
עיקר כוחה של עין הרע הוא בנזק הרוחני.

חשוב לדעת שאנחנו פונים ליועץ רוחני או לרפואה העל טבעית לרוב אנו מהרהרים ומלבטים בחוקיות שלהם, חשוב להדגיש שהחוקיות העל טבעית הסמויה מן העין מקבילה לחוקיות הטבעית הנראית לעין, ולכן חז"ל רואים לשיטתם את הרוחניות דרך "ספרות הנסתר הקדומה" כדרך נכונה ויעילה להינצל מעין הרע.

השיטות והדרכים להינצל מעין הרע מבוססות ביסודות איתנים הן מבחינת היהודות והמיסטיקה היהודית, והן מבחינת הקבלה ותורת הסוד. 

שאלת המפתח שצריכה להישאל היא בנושא ההיתר למי מותר להשתמש לייעץ לכוון ולסייע בהגנה מפני מעין הרע לפי "תורת הסוד והקבלה" בקמיעות ולחישות, פסוקים ותפילות, סימנים וסגולות להגנה מפני עין הרע,

הנחת היסוד שנקבעה בתלמוד,  מלמדת בנושא זה כי "כל דבר רוחני שיש בו סגולות מרפא ואין בו משום דרכי אמורי ( שרלטנים ומאגיה שחורה)  יש בו מרפא". וכל "דבר שיש בו ממעשה האמורי אין בו שום מעשה מרפא" וכך גם גדולי הפוסקים חושבים עד ימינו אלא. 

הגדיל לעשות הרמב"ם שכתב והזהיר לעשות דבר ממעשה האמורי, שנוהגים כמנהג הסגולות והכוחות הרוחניים המיוחדים (כישופים ולחשים) " ובחוקותיהם לא תלכו ואל תלכו בחקות הגוי דרכי האמורי מפני שהם סעיפי מעשה הכשפים והמכשפים, שאין להם אחיזה בטבע וברוחני" 

המסקנה המתבקשת לפי הקבלה, חכמי התלמוד, והרמב"ם היא שכל סגולה או קמע לחש צמח וכיוצא בזה שאינם מחכמת הסוד והנסתר בקבלה יש בהם כדי לגרום נזק גדול הרבה יותר מאשר תועלת. 

כאשר אתם פונים לרב או מקובל למיסטיקן או מתקשר לבדיקה והסרה של עין הרע אם פעולתם הצליחה סימן שהיא טהורה ונקייה וכמנהג ההלכה והתלמוד, אם פעולתם לא הצליחה סימן שהם נוהגים כ"אמורים" והנזק אף עלול להיות גדול יותר. 

  בדיקת עין הרע, ייעוץ והכוונה סיוע רוחני לפי הקבלה מותר - "אמר רבי יצחק - אין הברכה מצויה אלא בדבר הסמוי מן העין שנאמר ..יצו ה' אלוהיך אתך את הברכה באסמיך".  אמר רבי ישמעאל: " אין הברכה מצויה אלא בדבר שאין העין שולטת בו, שנאמר: יצו ה' אתך את הברכה באסמיך". תנו רבנן " אין הברכה מצויה לא בדבר השקול, ולא בדבר המדוד, ולא בדבר המנוי, אלה בדבר הסמוי מן העין, שנאמר יצו ה' אתך את הברכה באסמיך" 

כלומר כל פעולה רוחנית שהיא בגדר חוקיות העל טבעי והסמויה מן העין ולפי עקרונות המיסטיקה היהודית הקבלה ותורת הסוד היא פעולה שיש עמה ברכה והצלחה.

מאת שלמה טל מיסטיקן: מדריך ויועץ רוחני בשיטת חלון האור ולפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. 
 

מעבר לאתר


בדיקת עין הרע לפי הקבלה

המפתח לחכמת הקבלה ותורת הסוד מומחים לבדיקה והסרה של עין לפי כל כללי המיסטיקה והקבלה ללא מאגיה וכשפים 
מתקשרים בטלפון  072-2280549 
מעבר לאתר

ברכות קמעות סגולות נגד עין הרע 

מומחי קבלה רבנים ומיסטיקנים לרשותכם און ליין בכול שאלה הנוגעת לעין הרע.
תוצאות מידיות בשיחת טלפון אישית
מתקשרים בטלפון 072-2280548 
למעבר לאתר

בדיקה והוספת שמות

בדיקה והוספת שמות לטיהור וסילוק עין הרע, לפי הקבלה וחכמת הסוד. מיסטיקנים ורבנים מומחי קבלה לרשותכם און ליין
מתקשרים 072-2280546
מ
מעבר לאתר


עשו לנו לייק בפייס בוק

<<<   לחצו כאן  >>>>>>

מודעות והגשמה עצמית

יועצים ומדריכים רוחניים


                                                                                                 


טואול - בניית אתרים בחינם