בניית אתרים בחינם


תקנון

ברוכים הב אים לאתר OpaLi

אתר זה הוקם כדי לתת לכן האמהות מענה לתיעוד גדילת התינוקות תוך שימוש במוצר איכותי וייחודי שפותח במיוחד בשבילכן וישמש אתכן לטווח הארוך.
כמובן שהמוצר הייחודי שלנו יכול גם לשמש כמתנה נהדרת ליולדת הטרייה.
אז כדי לאפשר לכן רכישה נוחה ופשוטה של משטחי פעילות יחודיים בעיצובים שונים ומדליקים ויחד עם האפשרות לשילוב של התינוק/ת במשטח, הקמנו עבורכן אתר זה, אנחנו מזמינים אתכן להזמין מוצר ייחודי עבורכן ועבור הבייבי שלכן בקליק אחד ובחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת באתר זה שהוקם במיוחד עבורכן. 

אז מה תמצאו אצלנו אתר?
באתר שלנו תוכלו למצוא משטחי פעילות ייחודיים בעיצובים מדליקים כאשר מעבר להיות המשטח "משטח פעילות" העיצוב של המשטח מאפשר לתעד את התינוק/ת שלכן בכל שלב בשנתם הראשונה. 
ניתן לשלב את שם התינוק/ת במשטח הפעילות וכך להנות ממוצר ייחודי ואישי עבורכן. 

לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם מאתר זה וממוצרי Opali.


כללי
תקנון זה מסדיר את תנאי השימוש באתר. השימוש באתר זה כפוף לכל הוראות תקנון זה ולכל דין. 
על ידי שימוש באתר הנך מאשרת כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הינך מסכימה להם ומתחייבת למלא אחר האמור בו. 
אם אינך מסכימה לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת הנוגעת לעניין זה המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה. 
מובהר כי תנאי השימוש חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין באמצעות כל מכשיר תקשורת אחר כגון טלפונים סלולריים, טאבלטים וכיו"ב.
הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את הוראות תקנון זה ו/או כל הוראה בעניין שימוש באתר זה והמופיעה באתר.
האמור בתקנון זה כתוב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.
כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

רכישה באתר
אתר Opali מאפשר רכישה נוחה וקלה של משטחי פעילות ייחודיים ומוצרי תינוקות נוספים, ואספקתם עד לבית הלקוח בארץ ובעולם!
ביצוע הזמנות – אתן מוזמנות לבצע הזמנות דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום בעולם. 
בעת מילוי ההזמנה אנא הקפידו לעקוב אחר ההוראות ולמלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם וזאת על מנת שנוכל לספק לכם את הזמנתכם במועד וללא תקלות.
לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליכן אימייל המאשר את קבלת ההזמנה במערכת יחד עם מספר ההזמנה, וכן תישלח חשבונית מס בהתאם לפרטים שהוזנו בעת ביצוע ההזמנה.
כמשתמשת באתר הנך מאשרת כי הפרטים שהוזנו על ידך באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, ואת מסכימה כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.
ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. כמו כן, ובהתאם לחוק, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית ובמקרה כזה יכול וינקטו כנגד זה המגיש פרטים כוזבים הליכים משפטיים אזרחיים ו/או פליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו למחזיקי אתר זה בשל כך. 
בכל בעיה ו/או שאלה בנוגעת למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל opali1511@gmail.com בכל עת, ו/או בטלפון 054-8877848 בימים א'-ה' ובין השעות 09:00-18:00

מחירים באתר
המחירים באתר החברה המוצג בשפה העברית מוצגים בשקלים, המחירים באתר החברה המוצג בשפה האנגלית מוצגים ב $, המחירים סופיים וכוללים מע"מ ו/או כל מס אחר כחוק. 
אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים ומחירי המשלוח הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. 
במקרה שכזה, שירות הלקוחות יעדכנו בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר. 
במידה ויש שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין מחיר המוצר בעת ההזמנה והמוצר שהוזמן טרם נשלח, הלקוחה תעודכן בדבר השינוי ותהיה רשאית לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה לנוכח השינוי במחיר או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול. 
במידה וההזמנה נשלחה בהתאם לתנאי המשלוח הקבועים בתקנון זה המזמינה מסכימה, בהתאם לתנאי השימוש באתר זה, כי תחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמינה אינה מסכימה למחיר המעודכן עליה להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. 
כמו כן, במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמינה, יזוכה אמצעי החיוב שלה בהפרש המחיר. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של המזמינה, למזמינה ישמר זיכוי עתידי בחברה והיא תעודכן על כך.

אמצעי תשלום
חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – באתר Opali פועלת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי והחיוב מבוצע בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי. 
בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהירה בזאת כי הנך נחשבת לבגירה לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הינך מחזיקה כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי את רשאית לבצע עסקאות לפי החוק באזור שיפוטך. 
פרטי כרטיס האשראי המוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה על ידך מועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם באופן חד פעמי. פרטים אלה אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.
חיוב דרך Paypal – נוסף על שימוש בכרטיס אשראי, ניתן לבצע תשלום דרך קישור לאתר paypal העולמי. 
אפשרות זו קיימת גם עבור לקוחות קבועים של החברה בעלי חשבון באתר paypal וגם ללקוחות מזדמנים אשר אין ברשותם חשבון משתמש ויכולים להיעזר באתר זה לצורך ביצוע חיוב באופן חד פעמי.
יכול ואפשרויות התשלום באתר ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו מעת לעת.


משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה
אנו באתר Opali עושים כל מאמץ לספק לכם את המוצר המוזמן במועד לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה. 

משלוח
לאחר שביצעתן הזמנה באתר, ההזמנה תועבר למחלקה המטפלת על מנת לוודא קבלת אישור תשלום מחברת האשראי ו/או מ paypal.
לאחר קבלת אישור ההזמנה כאמור לעיל, המוצר המוזמן יועבר למשלוח וזאת עד 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור התשלום. כמובן שאנו נעשה כל מאמץ כדי לשלוח את הזמנתן בהקדם.
הזמנות של המוצרים באתר ניתן לבצע 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 09:00-18:00. 
למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר. 
זמן אספקה למוצר לאחר שיצא למשלוח הינו בין 2-4 ימי עסקים, תלוי במקום המיועד למשלוח ועל פי מדיניות חברת השליחויות, ובכפוף לאמור בתקנון זה.
המשלוח מבוצע באמצעות חברת שליחויות חיצונית ואין לנו כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת השליחויות.
המשלוח יבוצע בהתאם לפרטים אשר הוזנו על ידכן בעת ביצוע ההזמנה ויגיע אליכן עד הבית / מקום העבודה ו/או כל מקום אחר בו תחפצו והינו בשטחי ישראל וקיים ברשימת האזורים אליהם ניתן לבצע משלוחים באתר זה. כן נבקשם לציין באם מדובר על כתובת עסק ו/או על מתנה ליולדת.
עלות בעבור משלוח הינה 39 ₪ ותשולם בעת ביצוע ההזמנה. במידה והמשלוח הינו לישוב אשר מעבר לקווי החלוקה הרגילים של חברת השליחויות תידרש תוספת של 11 ₪ בעבור המשלוח והלקוח יעודכן על כך בתוך 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. 
את המוצר שהוזמן על ידכן ניתן גם לאסוף באופן עצמאי, במידה ובחרתן באפשרות זו בעת ביצוע ההזמנה. אנו ניצור עמכם קשר ברגע שהמוצר מוכן לאיסוף ויהיה ניתן להגיע לאסוף את המוצר בכתבות מבצע קדש 18 ראשון לציון תוך תיאום המועד מראש בטלפון 054-8877848. 
כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.
אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 
מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו. 
מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המזמינה תאלץ לשאת בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.
התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.
Opali שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.
יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון. 

ביטול עסקה 
אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 
תנאי ביטול עסקה:
על בקשת הביטול/שינוי להיעשות בתוך 14 יום מיום ביצוע ההזמנה יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות בטלפון ולעדכן בדבר בקשת הביטול וכן לשלוח בקשה בכתב למייל opali1511@gmail.com.
המוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. 
יש  להחזיר את המוצר לכתובת שתימסר לכם כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור. 
ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.
בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי Opali היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה. 
ביטול מוצר בהזמנה אישית – ביטול עסקה כאשר מדובר על מוצר בהזמנה אישית ו/או מוצר אשר הוכן ללקוח בעיצוב אישי ו/או מוצר אשר הותאם ספציפית ללקוח כגון משטח פעילות הכולל את שם הילד, תתאפשר אך ורק תוך 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. מעבר למועד זה לא ניתן לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצר כאשר מדובר על מוצרים אשר הותאמו ספציפית ללקוח ו/או מוצרים אשר הוכנו ללקוח בעיצוב אישי, כפי הקבוע בחוק הגנת הצרכן.
בכל מקרה, בביטול עסקה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חויב. מסכום זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול כגון עלות משלוח המוצר. 
ההחזר יתבצע באותו אמצעי תשלום בו בוצעה ההזמנה. 
החלפות – לא ניתן להחליף מוצר אלא במקרה של פגם במוצר.
אנו ב opali עושים כל שביכולתנו לספק לכם מוצר איכותי וללא פגם. יחד עם זאת, במידה והמוצר הגיע אליכם כשהוא פגום, אם בטעות ייצור או בכל מקרה אחר, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו במייל opali1511@gmail.com ו/או בנייד 054-8877848 ולעדכן אותנו על כך. אנו נבחן את מהות הפגם וככל ויהיה צורך תוכלו להחזיר את המוצר לחברה. אנו נטפל בפגם ונעדכן אתכם בנעשה. לאחר עדכונכם, המוצר י שלח אליכם שנית עם שליח. 
נדגיש כי ההחלטה אם מדובר בפגם המצריך החלפה של המוצר תבחן  אך ורק על ידי שירות הלקוחות של OpaLi.
במקרה של החלטה להחליף את המוצר בשל פגם, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי OpaLi היא של הלקוח ועלות המשלוח היא באחריות OpaLi. 
החלפת מוצר תעשה רק אם קבלת המוצר בכתובתינו המצויינת באתר.
שוברים/מבצעים – מעת לעת יתכן ואתר Opali יציע קוד/שובר לרכישה בהנחה ו/או במבצע מסוים. תוקף השימוש בקוד ו/או בשובר הינו בהתאם לתנאים אשר יקבעו על ידי הנהלת האתר בהתאם לסוג המבצע. הנהלת האתר רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת 
ביטול זכאות לביצוע עסקאות – Opali שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:
מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,
גרימת נזק ו/או פגיעה באתר Opali ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה,
ביצע מעשה בלתי חוקי או שותף למעשה שכזה, 
קיים חוב ל Opali ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד,
בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

המוצרים שלנו
המוצרים המוצגים באתר זה הינם איכותיים, ייחודיים ובאיכות מצוינת. 
על אף שנעשה על ידינו כל מאמץ סביר לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה, ולכן, הנך מצהירה בזאת כי ידוע לך כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו. 
באם והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, אנו ניצור קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר נשלח אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. כמובן שמוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה לא תחויב ואם חויבה תזוכה במלואה.
לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמינה ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי Opali ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוחה לא חויבה.
היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת. 
כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמינה. 
וכן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהופיעה למזמינה בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.
למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או בעליו, ו/או מי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה. 

תנאי שימוש
בעת כניסה לאתר Opali ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה באמצעות האתר, הינכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת. 
אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.
לקוח אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.
לקוח אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים וההורים לאמור בהסכמים
אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר, לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

הגבלת אחריות
השרות באתר Opali ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוחה ודרישותיה. 
החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות Opali תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.
למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.
מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

מדיניות פרטיות 
Opali מקפידה על הפרטיות של מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה.
במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג'. 
כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם. 
כל תוכן המשודר או מועלה לאתר הופך לרכושנו ואנו נהייה רשאים לשכפל, לפרסם, לגלות, לשדר להעלותו לאתר או להשתמש בכל צורה אחרת במידע זה, לכל מטרה שהיא.
קניין רוחני וזכויות יוצרים
החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של Opali בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק. 
אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר Opali ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.
אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך. 
בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי Opali יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. Opali אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'. 
בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את Opali בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם. 
סימנים מסחריים
המותג " Opali", שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של Opali ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.
הדין החל 
הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.
סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנת לבית המשפט המוסמך בתל אביב – יפו בלבד.

לכל שאלה אנחנו כאן! :)

שירות הלקוחות-
במייל opali1511@gmail.com
בנייד 054-8877848


2all - Free Web Design