בניית אתרים בחינם

משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

אנחנו באתר Opali עושים כל מאמץ לספק לכם את המוצר המוזמן במועד לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה. 

משלוח
לאחר שביצעתן הזמנה באתר, ההזמנה תועבר למחלקה המטפלת על מנת לוודא קבלת אישור תשלום מחברת האשראי ו/או מ paypal.
לאחר קבלת אישור ההזמנה כאמור לעיל, המוצר המוזמן יועבר למשלוח וזאת עד 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור התשלום.
כמובן שאנו נעשה כל מאמץ כדי לשלוח את הזמנתן בהקדם.

הזמנות של המוצרים באתר ניתן לבצע 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 09:00-18:00. 
למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר. 

זמן אספקה למוצר לאחר שיצא למשלוח הינו בין 2-4 ימי עסקים, תלוי במקום המיועד למשלוח ועל פי מדיניות חברת השליחויות, ובכפוף לאמור בתקנון זה.
המשלוח מבוצע באמצעות חברת שליחויות חיצונית ואין לנו כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת השליחויות.
המשלוח יבוצע בהתאם לפרטים אשר הוזנו על ידכן בעת ביצוע ההזמנה ויגיע אליכן עד הבית / מקום העבודה ו/או כל מקום אחר בו תחפצו והינו בשטחי ישראל וקיים ברשימת האזורים אליהם ניתן לבצע משלוחים באתר זה. כן נבקשם לציין באם מדובר על כתובת עסק ו/או על מתנה ליולדת.
עלות בעבור משלוח הינה 39 ₪ ותשולם בעת ביצוע ההזמנה. במידה והמשלוח הינו לישוב אשר מעבר לקווי החלוקה הרגילים של חברת השליחויות תידרש תוספת של 11 ₪ בעבור המשלוח והלקוח יעודכן על כך בתוך 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. 

את המוצר שהוזמן על ידכן ניתן גם לאסוף באופן עצמאי, במידה ובחרתן באפשרות זו בעת ביצוע ההזמנה. אנו ניצור עמכם קשר ברגע שהמוצר מוכן לאיסוף ויהיה ניתן להגיע לאסוף את המוצר בכתבות מבצע קדש 18 ראשון לציון תוך תיאום המועד מראש בטלפון 054-8877848. 

כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.
אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 
מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו. 
מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המזמינה תאלץ לשאת בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

Opali שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.
יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון. 

ביטול עסקה 
אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 

תנאי ביטול עסקה:
על בקשת הביטול/שינוי להיעשות בתוך 14 יום מיום ביצוע ההזמנה יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות בטלפון ולעדכן בדבר בקשת הביטול וכן לשלוח בקשה בכתב למייל opali1511@gmail.com.
המוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. 
יש  להחזיר את המוצר לכתובת שתימסר לכם כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור. 
ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.
בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי Opali היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה. 

ביטול מוצר בהזמנה אישית – ביטול עסקה כאשר מדובר על מוצר בהזמנה אישית ו/או מוצר אשר הוכן ללקוח בעיצוב אישי ו/או מוצר אשר הותאם ספציפית ללקוח כגון משטח פעילות הכולל את שם הילד, תתאפשר אך ורק תוך 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. מעבר למועד זה לא ניתן לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצר כאשר מדובר על מוצרים אשר הותאמו ספציפית ללקוח ו/או מוצרים אשר הוכנו ללקוח בעיצוב אישי, כפי הקבוע בחוק הגנת הצרכן.
בכל מקרה, בביטול עסקה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חויב. מסכום זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול כגון עלות משלוח המוצר. 
ההחזר יתבצע באותו אמצעי תשלום בו בוצעה ההזמנה. 

החלפות  – לא ניתן להחליף מוצר. 

שוברים/מבצעים  – מעת לעת יתכן ואתר Opali יציע קוד/שובר לרכישה בהנחה ו/או במבצע מסוים. תוקף השימוש בקוד ו/או בשובר הינו בהתאם לתנאים אשר יקבעו על ידי הנהלת האתר בהתאם לסוג המבצע. הנהלת האתר רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת 
ביטול זכאות לביצוע עסקאות – Opali שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:
מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,
גרימת נזק ו/או פגיעה באתר Opali ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה,
ביצע מעשה בלתי חוקי או שותף למעשה שכזה, 
קיים חוב ל Opali ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד,
בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

לכל שאלה אנחנו כאן! :)

שירות הלקוחות-
במייל opali1511@gmail.com
בנייד 054-8877848
2all - Free Web Design