בניית אתרים בחינם

חיפוש :

איך לבחור מדרסים?


למעלה מ80% מבני האדם סובלים או יסבלו במהלך חייהם מכאבים בגב בתחתון, כאבי ברכיים, כאבים ברגליים ועוד. ידוע כי בכף הרגל יש את נקודות האנרגיה המשפיעות על הגוף שלנו ובין אם אתם מאמינים בכך או לא, מחקרים רפואיים רבים הוכיחו כי שימוש במדרסים לאיזון והפחתת הלחצים על כף הרגל במהלך עמידה, הליכה ו/או פעילות ספורטיבית – תסייע בהפחתה ואף בהיעלמות הכאבים בגב התחתון ויתר הכאבים הנגרמים לכם כתוצאה מלחץ או בעיות רפואיות בכף הרגל.

מהם מדרסים ואיך הם עוזרים לנו?

מדרסים הם פריטים, בסגנון סוליות, אותן מוסיפים כשכבה נוספת בתוך הנעליים שלנו והם מיועדים לרכך ולאזן את הלחץ על כף הרגל בעת הפעילות היומיומית שלנו. כמובן שיש אורח חיים שונה לכל אדם, בעיות רפואיות שונות ואפילו כף רגל שונה ועל כן יש להתאים מדרסים בהתאמה אישית לכל לקוח לפי צרכיו. לצורך העניין ישנם ספורטאים המאמצים את הגוף שלהם והרגליים שלהם המון במהלך היום ויוצרים המון לחץ על כפות הרגליים, יש אנשים שיושבים במשרד כל היום וכמעט לא הולכים על הרגליים או עושים פעילות ספורטיבית. כמו כן ישנם אנשים עם כף רגל ישרה יותר, אחרים סובלים מעקמת גבוהה מדי וכך הלאה. על עולה החשיבות איך לבחור מדרסים בהתאמה אישית לצרכים שלכם. הנה כמה טיפים כיצד לעשות את זה נכון.

כיצד לבחור מדרסים?

  • בדיקה מותאמת אישית – ראשית כדאי לבצע בדיקה ממוחשבת במכון אורטופדי מורשה עם אורטוטיסט (איש מקצוע המוסמך לייצר מדרסים). הבדיקה יכולה להתבצע גם על ידי מתמחה אולם ממצאי הבדיקה עוברים לבדיקתו של מומחה בתחום שיוכל לנתח עבורכם את נקודות הלחץ הבעייתיות ברגל שלכם. בתחילה אתם תעמדו יחפים על סורק מיוחד שיזהה את אזורי הלחץ בכף הרגל שלכם בעמידה על המתקן. לאחר מכן תתבקשו ללכת מעט על הליכון מיוחד המחובר לאלפי חיישנים שיסרקו את צורת ההליכה שלכם ואת הלחץ על כף הרגל גם בזמן הליכה ופעילות. 

  • מדרסי מדף או מדרסים בהתאמה אישית? – מדרסי מדף הינם מדרסים מוכנים שתוכלו לקנות מכל רשת פארם או מכון אורטופדי ולעתים גם מחנויות נעליים שונות. מדובר במדרס פשוט המתאים לאחוז קטן מאוד מהאוכלוסייה ולכן הוא לרוב לא יהיה אפקטיבי. מדרסים בהתאמה אישית יהיו אך ורק מדרסים שביצעתם בדיקה מיוחדת עבורם ומייצרים אותם באופן אישי בהתאמה לכף הרגל שלכם.

  • סוגי המדרסים – המדרסים עשויים להיות מבד, סיבי זכוכית, ג'ל ועוד. כמו כן יש מדרסים רכבים, יש מדרסים קשים ויש הכוללים גם וגם. סוג המדרס צריך להיות בהתאמה לצרכים שלכם ולכף הרגל שלכם.

  • אחריות – אורך האחראיות עשויה להשתנות בין סוג מדרס אחד לאחר וכמובן בהתאם לחברה שתייצר ותספק לכם את המדרס שלכם. כדאי לבדוק לכמה זמן תקפה האחראיות על המדרסים שלכם לפני הרכישה.

רוצים לרכוש מדרס ולא בטוחים מה הצעד הבא שלכם? בקרו באתר של מירב מכונים אורטופדיים https://midrasim.org.il/ וצרו עימם קשר לייעוץ ואבחון ראשוני ללא התחייבות. 
בניית אתרים 2all