בניית אתרים בחינם

קייטרינג בשרים לאירועים

קייטרינג קינוחים לאירועים


כאשר מתכננים להגיש קינוחים באירוע, חשוב להזמין קינוחים אשר מתאימים לסוג האירוע. קטגוריות הקינוחים מתחלקת ל:
  • קינוחים חלביים
  • קינוחי פרווה
  • קינוחים טבעוניים
  • ולפעמים גם יש מי שמשלם ממתקים כמו סוכריות, שוקולדים.

חברת קייטרינג קינוחים זה אנחנו מציעה מארז קינוחים אשר מתאים לאירועים אקסלוסיבים. בתוך המארז שלנו תמצאו רק קינוחים איכותיים אשר יוכנו בהתאם לבקשתכם למשל אם אתם רוצים קינוחי פרווה תקבלו רק קינוחי פרווה, אם אתם רוצים קינוחים חלביים תקבלו רק קינוחים חלביים ובנוסף אפשר גם לעשות מארז משולב.


מארז הקינוחים שלנו הוא פתרון מאוד טוב לאורחים אשר רוצים לסיים את הארוחה שלהם עם משהו מתוק.

ניתן לקנות את הקינוחים במארזים בלבד כאשר כל מארז מתאים לעד 100 סועדים. יחד עם זאת ניתן גם להוסיף למארזים שירות של עיצוב וסידור. כאשר מזמינים שירות עיצוב וסידור מקבלים גם את הקינוחים של המארז וגם שולחן קינוחים מעוצב באופן יפה ובצורה מקצועית, המעניק לאורחים חוויית שירות של שולחן קינוחים אותנטי ומקצועי, תוך מתן שירות המתבצע על ידי קונדיטור מוסמך הנותן מענה לשאלות האנשים, ותמיד יש שאלות לאנשים; למשל מה זה הדבר הזה? האם זה חלבי? האם זה עם גלוטן או לא גלוטן? האם יש בזה סוכר או בלי סוכר? כל השאלות האלה יכולים לתת מענה על ידי קונדיטור מקצועי העומד מאחורי שולחן ההגשה ומגיש את הקינוחים לאורחים.

חשוב לדעת כי בשוק ישנם הרבה סוגים של קינוחים. לא כל החברות משקיעות באיכות ודווקא מעדיפות למכור קינוחים לא איכותיים וזולים. אנו בקייטרינג קינוחים זה אנחנו בחרנו רק את הקינוחים הטובים ביותר שיש בשוק. אנחנו מגישים ללקוח את הטוב ביותר שאפשר, כמות המחמאות שאתם תקבלו בסוף כל אירוע על הקינוחים תהיה ללא גבולות. כמובן שאנו ממליצים לקחת מארז קינוחים ביחד עם שירות של עיצוב וסידור אבל מי שרוצה לחסוך בכסף ועדיין להגיש לאורחים שלו קינוחים איכותיים יכול פשוט לקנות את המארז ללא שירות העיצוב ולהנות משירות עצמי ומחיסכון כספי ועדיין להגיש לאורחים שלו קינוחים מאוד טעימים.

כאשר מגישים קינוחים לאירועים חשוב באמת שיהיה הרבה מאוד סוגים של קינוחים בשביל לתת מענה לכל האנשים כמו שאמרנו יש אנשים שלא אוכלים סוכר, יש אנשים שלא אוכלים חלב, יש אנשים שלא אוכלים גלוטן. מארז הקינוחים שלנו מכיל את כל סוגי הקינוחים שצריך על מנת לתת מענה לאירוע גדול של עד 100 איש בכל מארז אתם תמצאו כ-200 קינוחים אשר מחולקים לכל מיני סוגים ויחד עם המארז יגיעו גם צלחות חד פעמיות, כפיות חד פעמיות ומפיות.

בקיצור אם אתם מתכננים אירוע ורוצים להגיש לאורחים שלכם קינוחים איכותיים קייטרינג קינוחים זה אנחנו הוא הפתרון שלכם. אם זה באמצעות מארז קינוחים איכותי ואם זה באמצעות מארז קינוחים איכותי ושירות של אנשי צוות.
לקבלת הצעת מחיר לאירוע אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר ותוך מספר דקות תוכלו לקבל את תפריט הקינוחים שיש במארז ואת עלויות אשר כרוכות והזמנת המארז.
נשמח גם לענות על כל שאלה עליכם רק לשלוח אלינו את בקשתכם ותקבלו ייעוץ מקצועי משף קונדיטור אשר אחראי על המוצר שלנו וישמח להמליץ לכם בדיוק מה אתם צריכים בשביל האירוע.

סוגי האירועים להם מתאים מארז הקינוחים

מארזי קינוחים שלנו מתאימים לכל סוגי האירועים גם לאירועים קטנים וגם לאירועים גדולים ומגעים בכשרות מהדרין. אם אתם רוצים להזמין מארז קינוחים לאירוע בפחות ממאה איש הדבר אינו אפשרי כיוון ששולחן לקינוחים לא יראה טוב אנו מוכרים מינימום מארז קינוחים המכיל 200 יחידות של קינוחים ובמקרה אחי קיצוני פשוט ניתן לארוז את הקינוחים שלא השתמשו בהם ולהקפיא אותם שימו לב שעליהם עמוד בטמפרטורה קרה על מנת שלא התחממו ולא התקלקלו נקודה אם אתם רוצים שנבצע איזה שהיא התאמה של מארז קינוחים לאירוע שלכם זה גם אפשרי אני נוסע לאירוע בר מצווה יקבל קינוחים בצבע כחול ולעומת זאת אירוע בת מצווה כזה כאילו חיים בצבע ורוד אם אתם מעוניינים להזמין קינוחים לחתונה מוזמן ניתן להזמין קינוחים המתאימים יותר לקהל המבוגר מאשר לקהל הצעיר תודה לפעמים כאשר האירוע נחגג על ידי ילד או ילדה אפשר להציע להם להוסיף למרכז גם סוכריות שוקולדים וממתקים השם מאוד אהובים על ילדים. להלן האירועים להם מתאים להזמין את המאמר.

  • אירועים פרטיים
  • אירועי חברה
  • חתונות, בר מצווה ובת מצווה
  • כנסים עסקיים
  • ימי הולדת
  • ארוחות משפחתיות