בניית אתרים בחינם

קייטרינג בשרים לאירועים

קייטרינג לאירועים בטבע

מתכננים לחגוג אירוע משפחתי או אירוע לחברים? חושבים אולי לעשות את האירוע בחיק הטבע וכך ליהנות מיופייה הקסומים של ארץ-ישראל? כדאי שתדעו שהיום יש הרבה חברות שמתמחות וקייטרינג בטבע וילדות לספק שירותים של ארוחה מלאה הכוללת את כל מה שצריך בשביל להנות מאירוח מושלם בטבע הדברים החשובים שצריכים בשביל לקיים אירוע זה דבר ראשון מיקום טוב. עליכם לחפש מקום בו ניתן לקיים אירועים שימו לב שלא בכל מקום בטבע ניתן לעשות אירועים על פי חוק נקודה אם אתם מתכננים לעשות את האירוע בשטח או בטבע והוא נמצא תחת פיקוח של רשות מקומית עליכם לטלפן אל הרשות ולשאול האם ניתן לקיים את האירוע. קרן קיימת לישראל מעניקה שטחים בהם ניתן לקיים מפגשים פיקניקים ואירועים אבל לאירועים גדולים על מנת לארגן אירוע של מאות אנשים צריך לקבל אישור גורמים מוסמכים פה משטרה הפסי כיבוי אש, ומדע.

אחרי שמצאתם את המיקום המושלם לקיום האירוע עליכם לבדוק שבהחלט הוא מתאים לארח אנשים זה מה שעלה אם יש שמה אצל, האם ישנה חנייה, האם ניתן לגשת בקלות אל האזור בו מתקיים האירוע בהנחה ולא יהיה עליכם להכין לבד את כל הציוד הנדרש ואז אתם צריכים ליצור קשר עם חברה שמשכירה ציוד לאירועים לסיכום את פה אם רוצים לעשות אירוע בטבע צריך לדאוג למקום טוב, לציוד טוב וכמובן לחברה המתמחה בקייטרינג לאירועים בטבע.


חברות קייטרינג המתמחות באירועים בטבע.

לפני שהם מחליטים איזה חברה תשרת אותנו או לאיזה חברה לפנות על מנת לקבל הצעת מחיר עלינו לחשוב איזה סוג של אוכל אנחנו רוצים באירוע קייטרינג ניתן לספק כמה סוגים של תפריטים אחרים תפריט חלבי יפסיק תפריט צמחוני מפסיק תפריט בשרי מפסיק תפריט טבעוני או אפילו רק קייטרינג המספק דוכני מזון. לאחר שהחלטנו איזו ארוחה אנחנו רוצים לספק נוכל להתחיל לבדוק לאיזה חברה קייטרינג כדאי לפנות נקודה ראשית ישנם חברות בארץ שמתמחות קייטרינג בטבע ועלינו לפנות אליהם אלו חברות שיודעות להגיע עם כל הציוד הנדרש על מנת להכין מטבח שדה או מטבח בשטח ללא תנאים של חשמל ומים התפריט המתאים ביותר לארוחה בטבע ובדרך-כלל תפריט בשרי תפריט המעניק מגוון בשרים, תוספות וסלטים ויכול להיות הפתרון הכי טוב לארוחה מלאה ולאירוח מושלם. קייטרינג בשרי בחיק הטבע יעלה בדרך כלל בין 150 ל 200 שקלים לסועד והוא יכול לספק את כל מה שצריך בשביל אירוח משולם. שימו לב שרף המחירים הזה בעצם נותן לסועד תפריט של בשרים פשוטים אבל אם רוצים לפנק אותו בתפריט אסאדו שמספק בשרים איכותיים עשה מחיר לסועד כבר עולה והוא יהיה בין 200 ל-300 שקלים.

איזה עוד קייטרינג ניתן להזמין ארוחה בטבע?

כפי שאמרנו חוץ מ קייטרינג בשרי ניתן גם להזמין קייטרינג צמחוני אשר מגיש רק מנות צמחוניות ועולה בדרך כלל פחות מ קייטרינג בשרי בסביבות ה 80 שקלים לסועד נקודה קייטרינג נוסף שאפשר להזמין זה קייטרינג דוכנים שבעיקרו מגיע לשטח ובונה הרבה עמידות המציאות לאורך כל מיני מנות קטנות, וסגנון זה קוראים סגנון פינגר פוד מנות קטנות אשר אוכלות אוכלים את עם הידיים והמתאימים אודל אירועים בטבע שלא מספקים לשואל גם שולחן וכיסא ניתן לאכול אותם בצלחות קטנות בישיבה על מחצלת על כיסא את נוח.

שימו לב שאת תאריך האירוע חשוב לי מאוד לקבוע בתאריכים בהם מזג האוויר נעים המאפשר קיום אירועים בחיק הטבע במדינת ישראל התאריכים האידיאלים הם באפריל שזוהי תקופת האביב או בספטמבר ששמה מתחיל הסתיו חודשים יוני יולי ואוגוסט הם קשים מאוד לקיום אירועים בטבע פשוט בגלל שחם מידי אם חשבתם לערוך את האירוע שלכם בלילה אל תשכחו עושה לכם לדאוג לחשמל אמצעי תאורה ועוד כל מיני דברים שצריך בשביל לערוך אירוע בתנאי שטח בלילה.
לסיכום אירוע קייטרינג בטבע הוא אירוע שנחשב לאטרקציה לחוויה מהנה משהו מיוחד. אך יחד עם זאת על מנת לערוך אירוע שכזה צריך באמת להיות מוכנים וליצור קשר עם חברות אשר מומחות שהמומחיות שלהם זה קיום אירוע בחיק הטבע.

אלטרנטיבה נוספת היא לקיים את האירוע בחיק הטבע אבל באולם אירועים שבעצם יש לו גינה גדולה או באזור גדול לקיום אירועים למעשה קוראים לזה גני אירועים בין האירועים מעשירים לקיים אירוע בחיק הטבע בתוך האזור המתוקה משלהם שבנוי לקיום אירועים והוא בדרך כלל עולה לו קצת.

חשוב להבין שאם רוצים לעשות אירוע בטבע יש לנסות להימנע מלהזמין קהל שאינו מתאים לאירועים שכאלה כמו סכינים ותינוקות במקרה כזה שיש לנו בקהל הרבה אנשים מבוגרים והרבה ילדים קטנים אנחנו צריכים לחשוב האם בכלל זה יהיה מתאים לארגן את האירוע שלנו בטבע אולי עדיף בעצם אולם אירועים עם מזגן אשר מציע תנאים נוחים גם לאנשים שעתיים יותר קשה בכל מקרה אירוע בחיק הטבע היא חוויה מאוד נעימה אבל חשוב לתת את הדעת על הרבה מאוד דברים לפני שהולכים ומתכננים אירוע שכזה