בניית אתרים בחינם

NADER-MASSAGE
סניף של קליניקת עיסויים מזרחיים ואסיאתיים לגברים
"MASLUL-TANTRA"
https://www.maslultantra.com

עיסויים שיקומיים כעזרה ראשונה / עיסויים הוליסטיים - איזון גוף ונפש / עיסוי חושי בארבע ידיים
רפלקסולוגיה קלסית / פרחי באך / חוג'אמה / כוסות רוח / אבנים חמות 
:טיפולים פיזיותרפיים 
TDP, TENS, EPT פראפין חם, בוץ חם
 054-2500042  נאדר אבו-לילה
מטפל הוליסטי
054-2500042


הכשרה ברפואה משלימה

סיים קורס - עיסוי בסיסי
סיים קורס - עיסוי טיבטי עתיק ב2-4-6 ידיים
סיים סדנה - שימוש במיכשור טיפולים : אלקטרו-מגנטי / גלים קצרים / אלקטרו-אקופרסורה
  סיים מיני-קורס - מוקסה תרפיה / כוסות רוח
בקרוב - טיפול ואבחון בפרחי באך
בקרוב - טיפול בעלוקות
בקרוב - חוג'אמה

עובד בקליניקה בתור מטפל הוליסטי

  :טיפולים

עיסויים להפחתת עייפות ברגליים #
עיסוי חושי טיבטי בארבע ושש ידיים #
טריגר פואינד #

עיסויים הוליסטיים #

טיפול מורכב בשפיכה מוקדמת #

טיפול בגלים קצרים #
מוקסה - תרפיה #
נרות הופי #
טיפול אלקטרו-מגנטי #
כוסות רוח #
חוג'אמה - בקרוב #
עלוקות - בקרוב #

רפלקסולוגיה - בקרוב #
אלקטרו-אקופרסורה #
פרחי באך - בקרוב #

עיסויים ליציבת שרירי הצוואר וכתפיים #


בקשר לפרטים עבור כל סוגי טיפולים ומחירים שלהם, נא לגשת לאתר של סניף ראשי שלנו או להתקשר לנציג שירות 
https://www.maslultantra.com
054-8009642

עלינו.

קליניקת עיסויים מזרחיים ואסיאתיים לגברים "מסלול טנטרה" (כל סניפים) נוסדה בשנת 1993 ונמצאת בירושלים. כבר יותר מ-25 שנה מאז שפתחנו את דלתות שלנו נותן שירות ברפואה משלימה לגברים מגיל 18. אנו מטפלים בבעיות הגוף רבות כגון בעיות לב וכלי הדם, מערכת נשימה, הפרעות מערכת חיסונית, רבייה, עיכול, הורמונלית
 
https://www.maslultantra.com/PAGE1212.asp<<<להמשך 
טיפול בשפיכה מוקדמת 
טיפול הכי פעיל ויעיל בקליניקה  

  

האם אתם סובלים משפיכה מהירה? לנו יש פיתרון שיטה יעילה  
עתיקה ומוכרת  

 
.
טיפול מבוקש ביותר בקליניקה - טיפול בשפיכה מוקדמת   
אם   להשוות  בין  טיפולים   שמעבירים  בקליניקות  שונות   בארץ,  אצלנו  מופיע טיפול  יחסית קצר      וגם לא דורש התערבות   לא בכדורים,  לא במשחות, לא בהיפנוזה  ולא בצמחי מרפא. כל כלי  עזר כאלה  בלי ספק "עוזר" זמני, אך  ברגע שמפסיקים  שימוש בהם,  הבעיה מיד חוזרת - זה כבר בדוק       וידוע.  במילים אחרות - הכלים האלו הם רק מרדימים את הבעיה ולא מטפלים בשורש. הטיפול, אשר אנו ממליצים, הוא כמובן שונה לגמרי משיטות המודרניות  האלו. טיפול שלנו,  הוא טיפול עם ניסויון   יותר  מ-3000 שנה והציל  המון גברים משפיכה מהירה. הטיפול  הזה בנוי בטיבט העתיקה. תנאי הצלחה - ביצוע הוראות של מטפל אישי במדויק
גם בזמן הטיפול ובין המפגשים הבאים בביתו. במפגש הראשון מטופל לומד באופן יסודי את כלים שישתמש. לפני ביצוע הטיפול, מטופל עובר אבחון, אשר יעזור למטפל להבין שורש הבעיה וגם להבין איך לבנות  טיפול בגישה אינדיבידואלית. קיימות יותר מ-20 גישות שונות ךבניית טיפול אישי, לכן בלתי אפשרי  לדעת  מראש ממה יהיה מורכב הטיפול רק לאחר אבחון ושיחה עם מטופל החדש. שפיכה מוקדמת היא לא מחלה, לכן אין טעם  לטפל בה על ידי תרופות,  משחות וחומרים אחרים.  אם לא מחלה, אז מה זה?  שפיכה מוקדמת היא הרגלי גמירה מהירה שנקלטה בתת-מודע. אף חומר לא מסוגל למחוק  או  לשנות את ההרגלים אלו.  שילוב בתמיכה  יסודית הפסיכותרפית,  פסיכולוגי והתערבות בטיפולים  אנרגתים (עיסוי טנטרי טיבטי,  אשר יטהר מרכזים אנרגתיים - צ'אקרות ויכוון אנרגיה מינית לאזורים הנכונים). מה אשלחות עיקריות שנגרמות משפיכה מוקדמת? תיסכול של זוג, הרס מערכת זוגיות, ביטחון עצמי נמוך מאוד מצד של גבר כי הוא מפסיק להרגיש את עצמו כגבר נטו. סמכות שלו כבעל המשפחה פגועה. דרך טיפול מורכב שלנו מטרתנו - לשחזר לו את מקוש של גבר, להרים ביטחון עצי שלו דרך הצלחתו במהלך הטיפול.
במקומות השוני שמשתמשים חומרי עזר - גבר לא מרגיש את עצמו כמנצח מכוון ש"נצחון" הוא  על תרופות, על ההפך גבר מרגיש תלות בהם. אצלנו בקליניקה הוא מגיע בעצמו ובתמיכה החזקה שלנו הוא מגיע לנצחון ואם  הוא  קיים כל  הוראות של מטפל  (עבר סדרת גירויים חזקים בזמן טיפול ולא נפל) הוא יוצא  מקליניקה לאחר  מפגש הראשון  כמנצח. הרגשה אחרת לחלוטין.   אם הוא הצליח אז הצלחה רק שלו ולא  של  מטפל. במידה  לא  הצליח אז  זה סימן  שסבלנות, מרץ, מוטיבציה שלו לא היו מספיק חזקים.  אם  המטופל  רוצה להתקדם בטיפול אין לו בררה - הוא חייב להגיע להצלחה כי אחרת לא מחכה לו מועד ב' (זה תנאי של טיפול). לפי סטטיסטיקה שלנו 70% ממגיעים לטיפול מצליחים במפגש הראשון - 30% גברים שרצון (ולא יכולת) לא מספיק חזק. כל אחד בלי יוצאי דופן מסוגל לעבור את כל התהליך הנתון. איך להצליח במפגש הראשון ובהמשך, מטופל לומד יסודי לפני ביצוע הטיפול הראשון. בין טיפול לטיפול - שבועיים הפסקה, הפסקה פעילה היא זמן לביצוע שיעורי בית, הוראות המטפל. חובה לקיים אותם בדיוק איך המטפל המליץ. כך תתכוננו לשלב הבא. אחרת כישלון מחכה לכם במפגש הבא. לפי סטטיסטיקה שלנו בעוד 3-5 טיפולים אתם אמורים להשתחרר משפיכה מוקדמת לגמרי (כמובן בלי הבטחה - כי הרבה תלוי בכם). אם הצלחתם במשך כל התהליך - נצחתם בשפיכה מוקדמת. במשך שנתיים אתם נמצאים במעקב הקליניקה. טופל חדש מגיע לקליניקה במצב של 3-5 ופחות מזה דקות לאחר חדירה ולאחר טיפול מוצלח בכל קריטריונים הרצויים בממוצא 20-40 דקות לאחר חדירה עם הפסקות קצרות. המטופלים האלו טוענים שמע' יחסים ואיכות הזוגיות השתפרו לגמרי, גברים מרגישים גם הצלחה במקומות עבודתהם (במיוחד אם הם בהנהלת העסקים שלהם). מלפני תחילת הטיפול כל פעם שהתכוננו לקיום יחסי מין תמיד הרגישו הכזבה מראש ועכשיו הם כבר חולמים על סקס. לפי ספירה שלנו במשך 25 שנה השתחררו בקליניקה קרוב ל-9000 אלף גברים משפיכה מוקדמת. כמובן אנו ממשיכים את עבודת קודש שלנו. מחירים שלנו - 300 ש"ח עבור מפגש הראשון (כשעתיים), 270 ש"ח עבור טיפולים המשך (90 דקות). התכוננות לטיפול: יומיים לפני פגישה לנסות לא לקיים יחסי מין, במיום הפגישה וגם יום לפני מפגש לשתות מספיק. באותו יום - ארוחה קלה.ללבוש תחתון צמוד. 

 

 
מסלולי הטיפול

מסלול - A
אנרגיה מינית ניצרת בצ'אקרה בסיס אשר יושבת באזור בין פי הטבעת ואשכים. לגבר אשר סובל משפיכה מוקדמת, אנרגיה מינית מתרכזת באזור הזה ושולטת על כל אזור האגן. איך מופיעה בכלל שפיכה מוקדמת מבחינת פיזיולוגיה אנרגתית? גבר אשר לא מאוזן מבחינת יצירת אנרגיה מינית ופיזורה, אשר לא יודע איך לנהל במנגנון שליטה ופיזור של אנרגיה מינית חווה תופעה התנפחות ובריחת זרה מגוף החוצה כמעט בלי תשוקה (או שהתשוקה קצרה מאוד). אנרגיה מינית מתרכזת באזור אגן והיא תקועה שם. היא לא זזה מאזור. כל עניין דומה לפינז'ן על האש. גבר בזמן ביצוע מסחקים לפני ביצוע אקט מיני מאוד חם ומתוח כי הגופו כבר מדבר לו לא בלחש, אלא בצעקה שעוד מעט ישלח זרע החוצה. כאשר הוא חודר איבר פנימה, הגבר מרגיש ברור שעוד כמה שניות ספורות הוא יגמור. למה הגמירה כל כך מהירה. התשובה ברורה  - כי אנרגיה מינית מנפחת את הבלון שהוא אזור האגן. חסר לה מקום להתפזר ולפנק את כל הגוף. מה מטרה של מסלול - A? המטרטו ללמד מוח וגם גוף, לפתוח שערים ולשחרר ציפור היפה מכלא, לתת לו חרות וגם ליהנות מהחרות. גם למחוק לו  זכרון על עבר שלו בכלא. תהליך הזה דורש זמן מסוים כי סטריאוטיפ הזה לקח די הרבה זמן. גוף ומוח בשניה אחת לא מסוגלים לשכוח על זה. "ציפור" שעף מכלא החוצה לפעמים חוזר לדלת עדיין פתוחה. השיטה של מסלול - A מלמדת כיצד לשכוח על דרך חזרה ולחיות חיים החדשים. מסלול - A עובד בשימוש דימיון, נשימות בסגנונות מסוימים ותנועה. את כל הטריאדה הזאת המטפל בונה למטופל באופן אישי.  מסלול הזה מסוגל לשחרר את גבר מסבל לגמרי או להיות שלב ראשון לפני חיבור עם מסלול - B.
האם מסלול - A מתאים לביצוע לכל אחד? לא בדיוק. הוא דורש לביצוע הרבה יותר סבלנות מאשר במסלול - B וגם דימיון מפותח (פרטים על כך במפגש). מסלול - A דורש כ-6 שבועות. בתקופת המסלול - A יש צורך רק לשני מפגשים עם מטפל. אחד בתחילת הטיפול ומפגש השני בסיום.

מסלול - B
 

כמה מפגשים דורשת השיטה ומה אורכה במסלול - B

התשובה היא – אורך הטיפול תלוי בכמה פקטורים, כמו – רמת אינטליגנציה של גבר עד כמה הוא קולט את חומר עיוני ומעשי, עד כמה מוטיבציה של מטופל אמתית או שהוא בא רק בגלל סקרנות, עד כמה מצב שלו הוא חריג ועוד. פשוט יש גברים שטוענים שלא מסוגלים בכלל לקיים יחסי מין עקב שפיכה מוקדמת שהורסת את יכולת לבצע מין. הם מספרים שהרצון הוא יותר חזק מאשר יכולת. רק הם מתקרבים לאישה וגומרים לפני שנוגעים בה. היה לי מטופל שכמעט הפך להיות אלכוהוליסט כי מכוונה שטה אלכוהול ולא מעט על מנת לטשטש את רגשות המופרזות. הוא חדר באיבר מין של אשתו במצב התמסטלות – הזקפה שלו הייתה חלשה מאוד וגם הרצון ירד כי הוא היה שקור מאוד. בגדול המטרתו הייתה רק לגמור. כאן קרה בעיה אחרת. רק בגלל שהוא היה שקור – לחץ דם שלו עלה, זרימת דם הופחת, ריכוז נפשי נפל, וכמובן הוא לא הצליח להגיע לשפיכה. ככה זה קרה מספר פעמים. בסופו של הדבר הגבר הגיע אלינו. הוא עבר טיפול. מצבו היה די חריג. המוטיבציה שלו הייתה לא ברורה. כמה פעמים הוא הפסיק תהליך הטיפול שלו ובכל אופן חזר והתחיל טיפול מחדש אצלו כל תהליך לקח שנה וחצי – זה יוצא דופן כי לפי סטטיסטיקה שלנו אם מטופל מתחיל את סדרת טיפולים הוא מצליח כעבור 3-5 טיפולים ומבחינת האורך הם מגיעים למטרה כעבור חצי שנה מקסימום, אומנם יש לנו אחוז נמוך של מטופלים די עקשנים, דיקנים סבלנים אשר למפגש השני מגיעים כבר משוחררים מבעיה זו. הם באופן פורמלי עוברים את הטיפול וממשיכים תהליך רק במעקף. על פי תנאים שלנו הוא מגיע בהתחלה – פעם בשנה ולאחר מכן פעם בשנה.

 

מה מספרת סטטיסטיקה על הצלחה שלכם בשיטה טיבטית

מ-1000 גברים אשר מגיעים לקליניקה עם שפיכה מהירה, מצליחים לצאת משפיכה מוקדמת 700. מה קורה עם שאר 300? מה סיבה שלא הצליחו? 10 מטופלים היו במצב חריג מאוד (כמו שהיה מטופל אשר לא הצליח לחדור). 93 גברים במהלך הטיפול הגיעו ליהנות ממגע בלבד ושאר 197 גברים היו במחסור מוטיבציה וסבלנות. בנוסף כדאי לציין שמקבוצה של 197 חזרו 150 מטופלים והצליחו 122. לבסוף אפשר לציין שהצלחה היא 82.2%. זה מכובד מאוד.

מה דורשת שיטה טיבטית כדי להצליח

* לאחר אבחון יסודי ובניית תכנית הטיפול מורכב, מטופל מתחיל לימוד כלי עזר המתאימים לו באופן אישי. בזמן ביצוע טיפול מגע – מטופל מקבל באופן אנרגטי איזון של צ'קרות (מרכזים אנרגטיים). המגע גם מכניסה את המטופל לגירוי מיני חזק והוא מוכרך להתמודד עם גירוי בעזרת כלים שנקלטו. במשך 90 דקות של הטיפול המטופל עובר כמה שלבי התמודדות. משלב לשלב מטופל ירגיש קשיים שהולכים ומתגברים. מטפל תומך בו באופן פסיכולוגי וכאשר באמת יש צורך מוכן אפילו לאשר הפסקה של כמה דקות. מטרה העיקרית של השיטה – דרך הצלחה במפגש הראשון לתת למטופל להרגיש ערך ההצלחה שלו. למה זה כל כך חשוב? בדוק וידוע שדווקא זה יגביר לו מוטיבציה, סבלנות אבל הכי חשוב יקפיץ מאוד את ביטחון עצמי הפגוע. ביטחון עצמי אשר מתחיל להתרומם יגדיל את תוצאה הרצויה. השיטה דורשת גם הפסקת תהליך אם מטופל גמר באמצע שלב הראשון. אין כאן מועד ב'. כל אחד מסוגל להגיע עד פיניש רק אם הוא ידליק את מרץ, סבלנות, מוטיבציה.

 

איך נמשך תהליך של מפגשים הבאים במידה מטופל הצליח בשלב הראשון במסלול - B

*אם מטופל הצליח בשלב ראשון, מיד לאחר טיפול הוא מקבל על ידי המטפל הוראות לביצוע טיפול בבית. כל אחד מקבל הוראות אישיות וגם תאריך מפגש הבא. חשוב מאוד שחובה לבצע את ההוראות בית בדיוק איך שדורש המטפל, אחרת במפגש הבא יש סיכון לא להצליח.

*ממפגש למפגש הבא – תרגישו קושי להצלחה יותר ויותר קשה. אבל ביצוע שיעורי בית על פי הוראות המטפל יתן הרבה כוח וביטחון עצמי שזה הכי חשוב.  

באיזה צורה מתבצע טיפול מגע במסלול - B

המטופל שוכב על מיטת טיפולים בתחילת הטיפול על הבטן בעירום מלא. הוא מקבל עיסוי על כל הגוף. כל סנטימ' הגוף מקבל מגע בלי יוצאי דופן כולל אזורים האינטימיים (כולל עיסוי בערמונית כמובן אם אין התנגדות של מטופל). כל החלקי הגוף (ראש, צוואר, כתפיים, גב, עכוז,רגלים, פי הטבעת, כפות רגליים, ידיים) מקבלים עיסוי ידני ואנרגטי. לאחר מכן מסתובב ומקבל עיסוי על בית החזה, בטן, ידיים, רגליים, איבר המין ואשכים). אין מטרה לפנק ולרצות את המטופל, אלה לאזן כל מערכות וחלקי הגוף. הטיפול מאוד נעים ומביא המטופל לעולם תשוקה פיזיות, נפשית, רוחנית ומינית. הטיפול מתבצע בליווי מוזיקה שקטה ומרגיע, בשמנים חמים, עדינים ואנרגטיים. החדר חם, נעים.

אם יש קשר בין שפיכה מוקדמת לירידת זקפה לגבר ו/או דלקת בערמונית (פרוסטטה)
במידה ובשנים הקודמות זקפה תמיד הייתה תקינה ולאחרונה התחילה לרדת ואתם בגיל פחות מ-60, כדאי להתחיל אבחון אצל אורולוג למצב בריאותי של בלוטת ערמונית. זה עלול להיות פרוסטטיטיס (דלקת של בלוטת ערמונית). בלי שום קשר לשפיכה מוקדמת חובה להתחיל לטפל במחלה הזאת כי אחרת משלב חריף המחלה עלולה לעבור לכרוני ובשלב יותר מאוחר מחכה למטופל בעיה אונקולוגית (ממאירה). טיפול בדלקת של ערמונית תוכלו לקבל במסגרת מרפאות קונוונציאליות כלומר בקופות החולים או בקליניקות לרפואה משלימה. אנחנו גם מטפלים בבעיה זאת. אם לאחר אבחון רופאים גילו נוכחות דלקת בערמונית, היא בדרך כלל גורמת לשפיכה מוקדמת או פשוט מחדדת בעיה הזאת. יש לנו בקליניקה גם נסיון וגם כלים איך לרפות בעיות האלו.

האם לאחר טיפול יש יכולת להתקלח

לאחר טיפול בחדר רחצה, המטפל רוחץ אותך בסבונים טבעיים, לאט ויסודי. המטופל חוזר לחדר טיפולים, מתלבש וכבר בחדר המתנה מחכה לו כוס קפה הודי.  

כמה זמן הטיפול ומה עלות שלו

אתם משלמים עבור 90 דקות.

אם קבלת טיפול עד שעה 22:30  - עלות שלו 270 ₪ כולל מע"מ

אם קבלת טיפול לאחר שעה 22:30 – עלות שלו 470 ₪ כולל מע"מ

 

ברוכים הבאים אלינו. בשימחה נשתדל לעזור לכם
תגובות שלכם

אילנה, בת 31. תל אביב
השותף שלי, שסבל משפיכה מוקדמת, נבוך מתופעה זו. הוא מנסה לא לדבר על הנושא הזה איתי. זה גרם לי לאבד כבוד כלפיו. למה כי בתוך פחות מדקה הוא מסתיים במהלך יחסי מין, וכך שוב ושוב. זה גרם לי משוגע ולא מרוצה. בשבילי, אדם נתפש כחזק ורואה את הכבוד הראוי לו רק אם הוא מוכיח את גבריותו במיטה. משהבין כי רשלנותו עושה לי, הוא החליט לטפל בבעיה. ואז הוא פנה אליך למרפאה "מאסלול טנטרה" ומאז ... החלפנו שתי מיטות שבורות. שיטה מושלמת. כמה חבל שסבלנו כל כך הרבה זמן, ואם זה לא היה בשבילך, היית נפרדת מזמן.

רונן, בן 27. ירושלים
סבלתי משפיכה מוקדמת מאז שהתחלתי לקיים יחסי מין בגיל 16. מה לא ניסיתי: סמים שקיבלתי בביטוח בריאות, יוגה, אוננות וכו 'כל זה רק הרס אותי כאדם. בגיל 27, חבר מעבודה המליץ ​​לי לפנות אליך במרפאה, כי הוא עצמו היה הקלה של בעיה זו בזכות המאמצים שלך. היית התקווה האחרונה שלי. במבט לאחור, זה שינה את חיי, אם אתה לא מאמין ואז לשאול את אשתי. מרפאת "טנטרה מאסקול" - הישועה עבור זוג נשוי, אשר סובל מתופעה של שפיכה מוקדמת אצל גברים. תודה לך.


גלית, בת 28. בת ים
בשבילי, סקס תמיד היה חלק חשוב של מערכות יחסים אחת הדרכים להביע אהבה. במשך שנים, האדם שאהבתי לא היה יכול לספק אותי, מה שגרם למריבות, חיכוכים ואכזבות ואפילו חוסר קרבה, בעבר היו לי פחות רגישים, אבל במיטה ובמין הכי מיומנים היו תמיד ארוכים ומעניינים. מכר שלי המליץ ​​לחבר שלי לבקש עזרה במרפאה שלך. הוא עצמו סבל משפיכה מוקדמת במשך שנים רבות מן ההתבגרות. הוא החליט לא מיד, אבל המציאות הצמידה אותו לקיר. בכל המרפאות שבהן הוא לא יצר קשר, הוא היה מומלץ להשתמש משחות, קרמים, גלולות, היפנוזה - כל זה עזר לזמן קצר הבעיה חזר מהר מדי. אם אתה לא משתמש בכל התרופות האלה, אז הכל חוזר לקדמותו. חבר שלי פנה למרפאה שלך ולאחר הביקור הרביעי נעלמה הבעיה ונעלמה לעד. הוא אמר כי לפני המעשה נמשך לא יותר מאשר דקה וחצי. לאחר הביקור הרביעי, הבעיה נעלמה, ומאז בחמש השנים האחרונות משך המעשה עם אשתו נמשך 40 דקות, לפעמים יותר. זה לא קרה מיד, אבל עם הזמן הוא למד לשלוט על זמן של יחסי מין. הודות למרפאה "Maslul Tantra" - אתם נותנים לאנשים לא רק את ההזדמנות ליהנות, אלא גם תקווה, שמחה וחיזוק הנישואין


כנרת, 25 שנה. כפר סבא
סקס חשוב לי מאוד. אני לא רואה את עצמי במערכת יחסים ארוכה עם בחור שסובל משפיכה מוקדמת. נכון, לגברים יש דרכים אחרות לספק לאישה, אבל זו לא סיבה טובה לסיים במהירות עם דברים אמיתיים, ויש צורך בכבוד לצרכים של האישה. איזה אדם היה מסכים שאני קם ומתלבש רגע בלי לתת לו לסיים? לכן לקחתי את הכל לידיים שלי וסידרתי לחבר שלי לעמוד בתור במרפאת הטנטרה של מאסול. בקרוב מאוד, רק חודש ושבועיים לאחר מכן, אני פשוט לא זיהיתי את האיש שלי ואת האיכות של יחסי המין שלנו. קרה נס. ידידי למד לשלוט בעצמו. הוא השתחרר מן הפחד שיופיע השפיכה בעוד רגע. היום הוא סופרמן. אנחנו יכולים לעשות אהבה במשך שעות. תודה לך. תהיי מאושרת, החזרת אותנו לחיים.
2all - Free Web Design