בניית אתרים בחינם
NADER-MASSAGE CLINIC
 סניף של קליניקת עיסויים מזרחיים  
"MASLUL-TANTRA"
https://www.maslultantra.com/مساج-في-القدس

עיסויים שיקומיים כעזרה ראשונה / עיסויים הוליסטיים - איזון גוף ונפש / עיסוי חושי בארבע ידיים
רפלקסולוגיה קלסית / פרחי באך / חוג'אמה / כוסות רוח / אבנים חמות 
:טיפולים פיזיותרפיים 
TDP, TENS, EPT פראפין חם, בוץ חם
 לפרטים ולזימון תור

052-2500042

טיפול באבנים חמות מאז ועד היום

אם בעבר לא היה נהוג לעסוק בהקשר בין גוף ונפש, כיום חל שינוי ורבים מבינים כי הגוף והנפש אינם ניתנים להפרדה והמצב הנפשי עשוי להשפיע על המצב הגופני. לכן, עיסוי יכול לתרום לשיפור המצב ולהעניק מענה לסימפטומים רגשיים וגופניים. עיסוי כגון עיסוי באבנים חמות אשר מקורו בשבטים אינדיאנים באמריקה נעשה תוך שילוב של אבני בזלת מחוממות המגבירות את סגולות המרפא ומאפשרות להגיע להרפיה עמוקה תוך השפעה על הגוף והנפש.

האינדיאנים נהגו לטפל בחולים באמצעות אבנים חמות מתוך הבנה כי החום מביעה להזעה המנקזת את כל הרעלים מהגוף ותורמת לשיפור במצב הבריאותי. כיום הטיפול נועד לאזן ולהרגיע את האדם המערבי מלחצים וחרדות מהם הוא סובל בחיי היומיום. טיפול באבנים חמות נועד להביא את האדם לאיזון.

אבנים חמות

איך  מתבצע הטיפול

טיפול באבנים חמות נעשה בשילוב אבני בזלת חמות ושמנים ארומטים שתורמים לגמישותו של העור, כאשר האבנים משמשות לעיסוי.הצלחתו של הטיפול מתאפשרת כי לאבן יש תדר אנרגטי הפועל בתדירות מסוימת ומאפיינת בזלת. הבזלת מגיעה מהאדמה ומכילה מספר אנרגיות בו זמנית כגון אדמה ואש. בקרו באתר של קליי ספא לצפייה במגוון הטיפולים המוצעים: http://www.clay.co.il/Products.aspx

 הטיפול מתבצע כאשר המטופל שוכב על מיטת הטיפולים והמטפל מעסה את השרירים בעזרת האבנים ומניח אותן על הגוף במקומות הנתפסים כמרכזי אנרגיה כגון כף הרגל או הגב. צוות המטפלים שלנו מקפיד על כמות מדויקות של חום המאפשרת לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר, כך שהמטופל ירגיש את החום לא בצורה מוגברת.

 מהי ההשפעה של הטיפול

טיפול באבנים חמות תורם לקשר בין גוף ונפש, כאשר המטרה היא להחליק את האבנים על גופו של המטופל כך יעלה אפקט החימום, מה שיצור את שינוי הטמפרטורה במקומות בגוף ויגרום לכיווץ והתרחבות. כמו כן, הטיפולים מעודדים זרימת דם נקייה ומוגברת ולהשגת תחושת ריפוי. מלבד ההנאה של הטיפול באבנים חמות, הטיפול יעיל לניקוי רעלים מהגוף שהצטברו במשך תקופה ארוכה בגוף כתוצאה מסדר היום העמוס הכולל לפעמים אכילת מאכלים שאינם תורמים לגוף.

 לסיכום, במסגרת העיסוי ניתן להרגיש את הקשר בין הגוף והנפש התורם לשחרור מתחים ולמציאת השקט הפנימי. עיסוי באבנים חמות נועד לאנשים שרוצים לבצע שינוי מסוים בגוף שלהם.לכן עליהם לעבור חימום בעזרת אבנים חמות  כדי לשחרר את השרירים התפוסים בגוף.

עיסוי באבנים חמות מומלץ מאוד על מנת להירגע מטרדות היום יום, עיסוי מפנק שישפר את איכות החיים שלכם. ברוב מכוני הספא מתמחים בעיסוי המרגיע את הגוף והנפש ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הטיפולים. צוות העובדים במקום יהיה מוכן לסייע בשיפור המצב שלכם על ידי עיסוי באבנים חמות אשר יאפשר לכם לחוש טוב יותר.

2all - Web Design