בניית אתרים בחינם

      דרכון פורטוגלי מישהו קיבל
 

לפני כ-שנתיים נכנס לתוקף בפורטוגל חוק המעניק אזרחות פורטוגלית לישראלים שהוכח כי הם נצר לצאצי היהודים שגורשו מהמדינה או עזבו אותה מסוף המאה ה-15 והלאה .

החוק החדש מאפשר לישראלים רבים להתחיל תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי ובסופו - להנות מאזרחות אירופאית.

פורטוגל היא חברה מן המניין באיחוד האירופאי , אזרחיה יכולים לעבוד ולגור בכל אחת ממדינות הארגון , וכמו כן לנוע בחופשיות בכל רחבי היבשת .

תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי הוא תהליך שאורך בין שנה - לשנתיים.

במהלך התהליך נדרש המבקש לעמוד במספר תנאים לקבלת דרכון פורטוגלי ביניהם המצאת תעודת יושר והוכחת זכאות מול הקהילה היהודית אך החוק מקל על הזכאים וההליך הוא ידידותי ביחס להליך הדרכון הספרדי שהוא נוקשה יותר.

האם מישהו קיבל דרכון פורטוגלי ?

לפי הפרטים שפורסמו באחרונה בעיתון הפורטוגלי הידוע Diário de Notícias ממועד כניסת התוספת והתקנות לתוקף ועד סוף יולי 2017, הוענקו אזרחויות פורטוגליות ל-713 אזרחים חדשים מתוך 714 מקרים שנבחנו. מכאן נובע שלפחות עד כה, שיעור ההצלחה בקבלת האזרחות הפורטוגלית עומד על 99.85%.

בנוסף לאזרחויות שכבר הוענקו, ישנן 385 בקשות שנמצאות בסוף ההליך ומחכות לחתימה סופית של שרת המשפטית הפורטוגלית, פאולה טאישירה דה קרוז, שהביעה בכתבה את השקפתה בקשר לחוק: "איני טוענת שמדובר בתיקון עוול היסטורי, כי בנושא זה אין אפשרות לתקן את מה שנעשה,אני מעדיפה לכנות זאת בתור השבת זכויות".

מאז 2015 ועד חודש פברואר 2018 הוגשו כבר מעל ל20,000 בקשות לאזרחות פורטוגלית של ישראלים , ומעל 2,000 כבר קיבלו דרכון פורטוגלי .


מעוניינים להגיע לפגישה בה נבדוק את זכאותכם לדרכון פורטוגלי

השאירו פרטים . 
Home | About | Contact

 
טואול הקמת אתרי אינטרנט