בניית אתרים בחינם


השכרת ציוד לאירועים

השכרת מחצלות

אילו שיקולים צריכים להנחות אתכם בבחירת מחצלות להשכרה?

מחצלות וכל הקשור ל השכרת ציוד לאירועים, הם מעין שטיחים אותם ניתן לפרוש על הרצפה, על קרקע חשופה, אדמה ודשא, כדי לשבת בצורה נוחה. המחצלות משמשות כפתרונות ישיבה אלטרנטיביים למגוון אירועים והתכנסויות, וכיום ניתן לשכור אותן מחברות להשכרת ציוד לאירועים במחירים זולים.

באילו סוגי אירועים מתאים לשכור מחצלות?

ישנם אירועים רבים בהם ניתן לשלב מחצלות. דוגמה אחת היא מסיבות יום הולדת של ילדים. במסיבה כזו, הנערכת בגינת הבית או בפארק, מחצלות הם פתרון ישיבה מושלם שילדים אוהבים. אירוע נוסף הוא במסיבת חוף או כאשר רוצים ליצור אווירה משוחררת ואותנטית. האירוע האחרון שנציין כאן הוא בהופעה של אמן אורח, וכאן אפשר לשלב את המחצלות לצד כיסאות ישיבה ולתת לקהל לבחור היכן הוא מעדיף לשבת.

השיקולים שצריכים ללוות אתכם בבחירת מחצלות לאירוע, כוללים בין היתר את השיקולים הבאים:

מהו מספר המחצלות הדרוש לכם לאירוע?

באילו מידות אתם רוצים את המחצלות?

האם אתם מעוניינים במחצלות בצבעים אחידים כדי ליצור מראה הרמוני ונעים לעין, או במספר גוונים כדי להכניס צבעוניות וססגוניות לאירוע?

האם החברה להשכרת ציוד לאירועים ממנה הזמנתם את המחצלות, מקפידה על תחזוקה שוטפת וניקיון של המחצלות בין אירוע לאירוע?

האם אפשר לשכור ציוד נוסף במידת הצורך ולקבל מחיר אטרקטיבי או הנחה?

את כל השאלות האלו חשוב לשאול מראש את החברה, כדי לוודא שיש להם את המחצלות שאתם מחפשים ובכמות זמינה במלאי, ושהמוצרים שיגיעו אליכם יהיו איכותיים, מתוחזקים ואסתטיים למראה. כשהמחצלת נקייה ללא שבבים שיוצאים בכל פינה, האורחים ישמחו לבוא ולשבת עליה במהלך האירוע ולעומת זאת השכרת מחצלת פגומה, דהויה ומלוכלכת עלולה להרתיע אותם.

הצעות לשדרוג

אם החלטתם לשכור מחצלות לאירוע, כדאי שתדעו שיש דרכים קלות ולא יקרות בהן תוכלו לשדרג את החוויה .דרך אחת היא לשכור גם פופים והדומים ולהציב אותם לצד המחצלות, כדי ליצור פינות ישיבה מסוגננות ומעניינות.

דרך נוספת לשדרג היא לשכור שמשיות או גזיבו, כדי ליצור מתחם מקורה שיצל על האורחים מפני השמש.

 

 

2all - Free Web Design