בניית אתרים בחינם
מלונות בוטיק – חופשה רומנטית בלתי מתפשרת בעיר תל אביב

מלונות בוטיק – חופשה רומנטית בלתי מתפשרת בעיר תל אביב

 

סוגים רבים של נופשים- מגוון בתי מלון- בתי מלון ובתי הארחה מסוגים שונים קיימים בכל רחבי העולם, וכך גם בישראל. השינויים, המגמות וההתפתחויות בתחום זה הולכות וצוברות מהירות. תחום הנופש והחופשה הלך ופשה בכל רחבי העולם, עד כי כל אדם באשר הוא כמעט בוודאי בילה בחופשה כזאת או אחרת בימי חייו. לעתים מדובר בנופש משפחתי שנתי. ההורים וילדי המשפחה מצויים כולם בחופשה ממקומות העיסוק הקבועים- בתי הספר, הגנים ומקומות העבודה ומרשים לעצמם להתפנק ולנוח בבית מלון משפחתי המכיל את הנדרש- חדרי אירוח משפחתיים, בריכות רבות ומסוגים שונים- גם לגדולים וגם לקטנים, מועדוני ילדים ועוד. בתי מלון אלו נבנים במחשבה תחילה על מנת ליצור מצע של חופשה משפחתית מושלמת, ועל כן כבר מתחילה הם מיוסדים לצד קניונים ומרכזי פנאי ובילוי המותאמים לכל גיל, לרוב בתי מלון אלו סמוכים במהותם לאזורים המותאמים לגילאים השונים של בני המשפחה, בנוסף, בחופשה משפחתית- המלון כולו ערוך לנופש המושלם והאופטימלי- חדר האוכל מגיש גם מזון לילדים ובכלל בזמן הנופש ישנם פתרונות תואמים להורים שמעוניינים לנוח בעת ילדיהם מופעלים על ידי מפעילים מקצועיים. פעמים אחרות מדובר בנופש עסקי- כלומר איש עסקים במהלך פגישות עבודה או נסיעות עסקים ברחבי הארץ או העולם נהנה משהייה בבתי המלון מפוארים ויוקרתיים המותאמים למנוחה קצרה לצורך התרעננות במהלך ימי עסקים.

מלונות - הנה דווקא לסוג חופשה כזאת המלון המתאים ביותר הוא מסוג בית מלון בוטיק. מלון זה לרוב מעוצב באופן אקסקלוסיבי ויוקרתי במיוחד, הוא מאפשר לנפוש בחדרי אירוח מרווחים ומאובזרים ברמה הגבוהה ביותר, לרוב בגלל העובדה שמדובר בבתי מלון קטנים ואינטימיים הם מכילים פינות ישיבה מרשימות ומתאימות לזוגות בשיחות רומנטיות ואישיות. שלל אפשרויות לפינוק- ספא, בריכות קטנות, מסעדות המציעות ארוחות שף טריות ויוקרתיות, לרוב מדובר בארוחות גורמה של ממש ממבחר מגוון של מאכלים המתאימים דווקא לבני זוג המתפנק על סעודה ענוגה לצד כוס יין.

לרוב בתי מלון בוטיק אלו מצויים סמוך לטיילות קסומות, לסמטאות מצוירות ולמקומות בילוי ההולמים זוג נופש. למשל-בית מלון בוטיק בתל אביב ימוקם במרכז העיר לצד חוף הים המרשים והטיילת היפהפייה.

2all - בניית אתרי אינטרנט