בניית אתרים בחינם

חילופי זוגות בישראל

 

חילופי זוגות, סווינגרס וזוגות בהחלפה, היא תופעה שגדלה בשנים האחרונות, ולאור התפתחותה, היא מקווה יום אחד לצאת מהטרמינולוגיה שנקראת "תופעה" ולהפוך זאת ל"דרך חיים" בתחום האינטימי. כיום, חילופי זוגות בפרט ופוליאמוריה בכלל, אינם נחשבים למקובלים בחברה והרבה סביבות שיש בהם, ממסד יותר שמרני, המנהג אך נקרא כחטא, בגידה ופשע נגד ממסד הנישואים. 

את אותו המנהג או דרך החיים, אנחנו מכירים בעדויות שהגיעו מארה"ב, בתקופת מלחמת העולם השניה, בקרב טייסי הקרב, שאצלם, היה אחוז תמותה מאוד גבוה. בגלל שרוב טייסי הקרב היו בסכנת חיים בכל טיסה, וכל טיסת קרב עלולה להיות האחרונה שלו, משפחות וזוגות טייסים מאוד התחברנו אחד לאחר, וממקום שיהיה מי שידאג לאלמנה של האחד, במקרה של מוות של האחר, נולד לו מושג הסווינגרס שמגיעה מהמילה האנגלית - swinging, שפירושו - להחליף.

מקרי חילופי הזוגות, באופן כזה התפתח, בעקבות החשש למוות, והפך מ"מנהג חולף" לדרך חיים קבועה של אלו שנשארו בחיים אחרי סיום המלחמה. גם כיום, הטרמינולוגיה של חילופי זוגות וסווינגרס, השתנו מעט ומקבלים משמעויות קצת שונות בחברות פוליאמוריות שונות, אבל דרך החיים שדוגלת בריבוי אהבות ויחסים אינטימיים מחוץ לגבולות הנישואים, נשארה בבסיסה תואמת למושג הראשוני שלו.

חילופי זוגות בחיים המודרנים

למרות המודרניזציה ופתיחות של העולם המיני בחברתנו, רוב העולם עדיין מחזיק בדעה שמרנית לגבי איך זוגיות בריאה צריכה להיות ומה שמעבר למונוגמיה ומונואמוריה, נחשב כפסול ו"לא נכון". אין זה אומר בשום צורה שהיא, שהחברה צודקת והזוגות הפוליאמורים טועים.

הפוליאמוריה, שלכאורה פוגעת בממסד הנישואים, אינה מובנת על ידי הכלל וחוסר היכולת לקבל תפיסה שונה של המיניות והאינטימיות שלך ובן או בת הזוג שלך, יוצרת את ההבדל והקונטרסט הזה, שבין איך המנהג ודרך החיים נתפסת, לאיך שהיא פרקטית לאותו הזוג, במציאות.

מהמקום של ההבנה הזו, הפוליאמורה וכל הזוגות בהחלפה והסווינגרס, חיים את חיי המין ואורח החיים הזה, באופן דיסקרטי, מה שמחייב התנהלות כזו בכדי לא להיפגע מהחברה ומהדעות הקדומות שלה. ומהמקום הזה, ההתפתחות הטכנולוגית שיצרו פלטפורמות שונות ודיסקרטיות, נתנו במה לתחום הפוליאמוריה ולכן זה ונושא חילופי זוגות וסווינגרס, עלו בשנים האחרונות ולמרות הדיסקרטיות שחופפת עם המנהג, הוא הרבה פחות נדיר ויותר נפוץ למי שחפץ בו.

בעולם המודרני והטכנולוגי הנוכחי, הרבה יותר קל לבנות פלטפורמות שיתנו במה לנושא וכמו כן, פלטפורמות שיתנו מענה לזוגות פוליאמורים צעירים וחדשים, פלטפורמות לשמירת קשר דיסקרטי שבו אפשר לדון על מפגשים, מסיבות או היכרויות בתחום חילופי זוגות והפוליאמוריה. עם זאת, גם כאן הניסיון והמידע הנכון, ידעו לאן לכוון אתכם והיכן יותר "בטוח" ומתאים לכם כזוג, ומהצד השני, יכולים למנוע מפגשים לא רצויים, פעילות לא רצויה וכל אשר עלול לשבש לכם את הדעה על פוליאמוריה ועל חילופי זוגות כתוצאה מחוסר חיבור נכון או ניסיון רע בתחום.

פלטפורמות של חילופי זוגות וסווינגרס

אז נתחיל בכך, שכאשר מדובר על פלטפורמות, מודרניזציה וקידום טכנולוגי, בתחום הפוליאמוריה, חילופי זוגות וסווינגרים, הכל מתחיל באינטרנט ומשם לרשתות החברתיות לפוליאמורים, אתרי הכרויות של חילופי זוגות ואתרי סווינגרס שמכוונים למסיבות סקס שמיועדות לזוגות בהחלפה. אנחנו ניגע בפלטפורמות השונות ונסביר את חשיבותם של כל אחד מהפרמטרים ההכרחיים למציאת הפלטפורמה המתאימה, הנכונה והבטוחה ביותר בשבילכם.

לפני שניגע בפלטפורמות השונות, החשיבות העליונה של אתר אינטרנט כזה או אחר, הוא קודם כל ברמת הבטיחות והדיסקרטיות שלו. אתרי אינטרנט, שבהם יש אופצית תשלום שמתבצעת באמצעות כרטיס אשראי, חייבים להיות מאובטחים בפרוטוקול האבטחה הבינלאומי SSL. באתרים כאלו, שיש בהם פרוטוקול אבטחה בינלאומי, יופיע סמל של מנעול בצבע ירוק בשורת הכתובת בעת הרכישה או התשלום עבור שירותים כאלו ואחרים. לפיכך, אתרים שבהם יבקשו פרטי אשראי, שהם לא באופן הזה, או יבקשו שליחה של הפרטים שלו דרך המייל, הם אתרים מסוכנים שרצוי להתרחק מהם. 

לגבי הדיסקטיות, שימו לב באיזה אופן הפרטים שלכם נשמרים ואיזו אופציות יש לכם במידה ותרצו לפרסם חלק מהם, כמו כן, שימו לב מראש ל"התחייבויות" כאלו ואחרות (כמו אתרים שדורשים תמונה לפרופיל, בכדי לפתוח אותו, מה שלא מתאים להרבה זוגות אשר דורשים רמת דיסקרטיות גבוהה יותר).

אתרי הכרויות של חילופי זוגות, הם פלטפורמה נהדרת לזוג חדש בתחום או זוג שרוצה להרחיב את האופקים והמכרים המיניים שלו. אתרי הכרויות של סווינגרס, חילופי זוגות ופוליאמורים, מאוד דומים לאתרי הכרויות "רגילים" רק שיש הבדלים קטנים בתפיסה של החיפוש. אתר הכרויות של חילופי זוגות שמכבד את עצמו, לא יתן אפשרות או במה לפרופיל יחידים. ז"א, שכל פרופיל שנפתח, הוא פרופיל זוגי ואתם מוכרים לעולם דרך האתר הזה, כזוג ולא כאינדיבידואלים. הנוהל הזה, חשוב מאוד לאתר סווינגרס שמכבד את עצמו, מכיוון שהוא אוטומטית עושה סינון ראשוני לאלו שהוא לא רוצה לראות בפלטפורמה הזו.

נרחיב ונציין שלאתרי הכרויות ברמה הגבוהה ביותר לחילופי זוגות, יש עוד "סלקטור" פנימי במערכת, שזהו אדם שבודק אמינות של פרופילים ומוחק פרופילים מזוייפים. אחת התופעות השנואות על זוגות בהחלפה ופוליאמורים, אלו ה"מסתננים" וה"זוגות המזוייפים" שהם לא באמת זוגות אלא יותר כצמד של גבר ואישה ואין ביניהם באמת קשר נישואים או קשר אינטימי אמיתי.

מסיבות סקס, שהן תת תחום בפוליאמוריה, שנמצא בעליה מטאורית בשנים האחרונות בישראל, אלו פלטפורמות לזוגות יותר מנוסים, אבל גם זוגות חדשים בתחום, יכולים למצוא את עצמם ולהנות שם מכיוון שבניגוד למשתמע, מסיבת סקס אינה עוסקת בעיקרה בסקס, אלא יותר במינגלינג והיכרות עם זוגות בהחלפה וסווינגרס אחרים. מסיבות הסקס, מקושרות היום יותר עם פוליאמורים מכיוון שאלו הם שהעלו את התת תחום ונתנו את הבמה הראויה לכך בישראל. גם לגבי מסיבות סקס, יש מספר חוקים חשובים שרצוי לבדוק, לפני שהולכים לאותה מסיבה, כדי להתאים לעצמנו את הרצוי ביחס למצוי.

גם כאן, אתר שמארגן מסיבות סקס שמכבד את עצמו, דוגל בבטיחות אינטרנטית ודיסקרטיות מלאה. חשוב לזכור את המארגנים השונים לעשות בדק בית בין המפורסם במסיבה, לבין הקורה בה, במציאות. הפקה שמכבדת את עצמה, תשמור על מספר כללים, וככל שהכללים הללו יהיו חוקי ברזל של אותה הפקה, כך תדעו, שזו הפקה אמינה, בטוחה וכזו שמתאימה את עצמה לצרכים האמיתיים שלכם. 

החוקים והכללים השונים, נוצרו כדי לבנות מסגרת מסוימת, אותה מסגרת, היא מה שאותה חברת הפקה של מסיבות הסקס, מבטיחה ומפרסמת ולכן יש  חשיבות עצומה בין המתפרסם לבין המתקיים. ככל שהפקה מסוימת תדגול ותעמוד על חוקיה וכלליה, כך תדעו שזו הפקה שאפשר לסמוך עליה וזו הפקה שמכבדת את לקוחותיה.

חלק מהפרמטרים החשובים שצריך לשים אליהם לב זה קבוצת הגיל. אם הפקה מפרסמת מסיבת סקס לצעירים בגילאי 20-30, אז מאוד חשוב שהם יעמדו בקריטריונים הללו ולא "יזלגו" לכיוון ה35+ או 40 וכדומה. לקוח שמקבל את מה שהובטח לו, זה לקוח מרוצה שיהיה לקוח חוזר ובמקרה הזה, הלקוחות מגיעים בזוגות, לכן הריצוי צריך להיות כפול.

פרמטר נוסף שהכרחי במסיבות סקס של חילופי זוגות, זה עניין האותנטיות. מסיבות סקס, למרות המשתמע מכך, הן לא אורגיה מטורפת ללא מעצורים וגבולות ולמעשה, למרות השם המפוצץ, היא לרוב משמשת כחממה לזוגות בהחלפה ודגש על הזוגות. כאשר ישנם "מסתננים", לרוב חברים ומכרים של חברי הפקה כאלו ואחרים, נוצר אפקט של אי אמון בין הזוג, להפקת המסיבה, מכיוון שהם בחרו להכניס לזוגיות והנישואים שלהם, "מסתננים" למינהם, נוצר מצב של אי כיבוד מוסד הנישואים או הזוגיות של אותו הזוג.

כאשר זוג מגיע למסיבת חילופי זוגות, הוא מצפה לראות שם רק זוגות, בשביל הרגשת "אותה הסירה" ובשביל להגיע לפתיחות וחשיפה מקסימלית. כאשר יש משבר אמון בין הפקה מסוימת לזוגות שהוזמנו, זה יגרום לכך שהזוג ימנע משיתוף פעולה עתידי עם אותה ההפקה. לצד השני, הפקה שתכבד את את הזוגות האורחים שלה, תזכה בהם לתמיד.

אתרי הכרויות לחילופי זוגות, לפעמים משתפים פעולה עם חברות הפקה של מסיבות סקס לסווינגרים, ולכן אם יש אתרי הכרויות לסווינגרים, פוליאמורים ולזוגות בהחלפה, שאתם נמצאים ונהנים מהם באופן קבוע, אלו אתרים שיתנו לכם את הפלטפורמה המתאימה לכם ובגלל שיש לכם "היכרות קודמת" עם האתר, זוהי אינדיקציה די מדויקת לגבי איכות ההפקה שתפיק מסיבת סקס חילופי זוגות מתאם האתר.

למרות הסקרנות הבלתי פוסקת שלנו כבני אדם וגם למרות התיאבון המיני המוגבר אצל חילופי זוגות, סווינגרס ופוליאמורים ככלל, אנו ממליצים לא להתפזר בפלטפורמות השונות ולמצוא מספר מצומצם של אלו שהוכיחו את עצמם כלפיכם ותואמים את הרצונות שלכם בתחום הזה. כמו כן, שימוש רחב יותר בפלטפורמות, מגדיל את הסיכוי לחשיפה דיסקרטית אך בסופו של יום, אתם צריכים לעשות את מה שעושה לכם טוב, לא כאינדיבידואלים, אלא כזוג.
 

מספר המוצרים בסל : 0
טואול בניית אתרים בחינם