בניית אתרים בחינם

 
מידע שימושי למקצוענים

המקום בשבילכם ללמוד כל מה שאפשר כדי לקבל החלטה עסקית וצרכנית מושכלת במגוון נושאים

    בית    צור קשר    אתרי ציוד הסקי והסנובורד הטובים בעולם (ובארץ)
 
    מה זv פולרסנט לד ולמה זה טוב?
    מדוע ליסינג תפעולי זו עסקה טובה לעסקים
    כיצד לנצל את מרחב השירותים לשימושים מרובים
    אני יכול להמליץ על קבלן מחוויה אישית
    איך לבחור נכון עורך דין מקרקעין?
    איך עושה קופירייטר?
    היכרויות לדתיים בעידן הדיגיטל
    איך להוציא רישיון נוטריון ואיך מבטלים אותו
    איפה משיגים אביזרים למסיבת רווקות?
    6 תכונות שמאפיינות חברת שירותי הסעות עובדים טובה
    כיצד מוגדרת הטרדה מינית במקום העבודה? מה יש לעשות?
    שעון נוכחות: איזה עסק צריך איזו מערכת?
    אביזרים למסיבת רווקות – מהכלה לחברות
    5 סיבות לבשל עם קפה
    אתרי ציוד הסקי והסנובורד הטובים בעולם (ובארץ)

Paragraph title

בעולם של מידע קשה לקבל החלטות, אבל אפשר לעשות את זה בצורה בטוחה ולהגדיל אחוזי הצלחה. אנחנו נעזור לכם לקבל שליטה והכרות עם כל סוגייה ולתת להעמיד אתכם על קרקע יציבה. הגעתם למקום הנכון.

אני יכול להמליץ על קבלן רק מחוויה אישית


כשהחלטנו לסגור את המרפסת ולשנות מעט גם את החלוקה הפנימית של הדירה, לא ידענו אל מי לפנות. אז איך בכל זאת בחרנו את קבלן השיפוצים?

לבצע שינויים בתוך הבית זה תמיד משימה מורכבת שדורשת הרבה מאוד אנרגיות, כסף וזמן. ואכן, כאשר אנחנו ניצבנו בנקודה זו והיינו מעוניינים לעשות זאת, ידענו שאנחנו צריכים לבחור קבלן שיפוצים שאנחנו סומכים עליו ועדיף מהמלצה. הבעיה היא שיש הרבה יותר מדי קבלנים בשרון (שם אנחנו גרים) ומלא המלצות מזויפות וריקות. בגלל שהחברים הקרובים שלנו גרים בשפלה לא היה לנו על מי לבנות. ובגלל ששיפוץ אמורים לעשות כמה שפחות רצינו איש מקצוע מוצלח ומיומן שיוכל לבצע עבורנו את העבודה על הצד הטוב ביותר, בלי תרגילים ובלי הפתעות. עם הרגשה טובה בסוף העבודה ובלי תחושה שגנבו אותנו או רימו אותנו.

ואכן, לא קל היה לנו לאתר את בעל המלאכה המומלץ, אבל בסוף מצאנו חברה משפחתית באינטרנט עם אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם. חן ואלכס דרמר מחברת פיין נתנו לנו באמת את הלב והנשמה, ועשו כל מה שהם יכולים כדי לעשות לנו את השיפוצים נסבלים ככל שאפר. ואחרי ככלות הכול ההצלחה הגדולה שלנו הייתה שביעות הרצון שלנו מהעבודה של אלכס. הוא ביצע עבודה נפלאה, ואנחנו ממליצים לכם בחום להזמין שיפוץ בית מחברת FINE.ממה היינו מרוצים?

לפני הכול חשוב לנו לציין שקבלן השיפוץ היה קשוב אלינו במאת האחוזים ((היינו בעיקר בקשר מול חן אז אפשר להגיד "הייתה"). הם היו שם כדי לענות על הצרכים שלנו ולספק לנו את כל מה שרצינו. אמנם אפשר לומר שכל בעל מלאכה מגיע בנכונות כזו, אבל בכל זאת במקרה שלנו זה היה מורגש ביותר. חשנו שהם מעוניינים לספק לנו את הטוב ביותר ולענות על הצרכים המדויקים שלנו. אך זו רק ההתחלה. בהמשך גילינו שבמטרה לענות על הצורך שלנו אלכס רותם המון ידע מקצועי. הוא פשוט מכיר את תחום הבנייה והשיפוצים לעומק, הוא שולט בכל טכניקות העבודה ומכיר את מגוון חומרי הגלם הקיימים בתחום. ההיכרות הזו בהחלט הורגשה בכל מהלך העבודה. הוא פעל במרץ ובשקידה כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולסיים את הכול בתאריך היעד.


בקיצור, הכי מומלץ ובחום.

Tips 4 Professionals © 2018 All Rights Reserved