בניית אתרים בחינם


3d text banner creator

הוסף את האתר למועדפים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    ISRAEL FORUM ETHIOPIA-facebook
   דף הבית
 


 שלום רב,. אתר זה נמצא כעת בשדרוג עדכון חומרים. נא בקרו אותנו בקרוב
 
 
שירי R&B

 
 
 
 
 
  
סרטי פעולה/פשע להורדה ישירה
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
איקרוס - Icarus סרט פעולה/מתח/דרמה: איקרוס, סוכן ורוצח שכיר של הק.ג.ב לשעבר, עובד כרוצח שכיר בשביל המאפיה הרוסית לילה אחד כשהוא נשלח למשימה הוא מגלה שטמנו לו פח ומישהו הוציא חוזה על הראש שלו ושל משפחתו הוא לא נח ולא שוקט עד שיגלה מי זה ויסגור איתו חשבון.
megaupload
 
fileflyer
 
upload-il
 
 
 
 
הצד הלא נכון של העיר - Wrong Side Of Town סרט פעולה/קומדיה/מתח: בובי (RVD-רוב ואן דאם) הוא נחת לשעבר ואיש משפחה בהווה שמנסה לחיות את חייו בשקט. ביום בהיר אחד נכנס שכן חדש לביתו ומזמין אותו לצאת איתו למועדון,שם אישתו כמעט נאנסת ואילו הוא שניסה להגן עליה מסתבך עם אנשי העולם תחתון שמציעים עליו פרס כספי. בעת צרה ניגש לחברו (דייב באטיסטה) מימי המרינס על מנת לגבות את חובו על שהצילו בעבר.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
 
התנגשות הטיטאנים - Clash Of The Titans סרט פעולה/הרפתקאות/פנטזיה/דרמה: המאבק האולטימטיבי לכוח מוביל את האדם כנגד המלכים והמלכים כנגד האלים. אבל המלחמה בין האלים לבין עצמם עלולה להשמיד את העולם. פרסאוס (וורת'ינגטון) בנו של זאוס אל השמים אשר גודל כבן אנוש, נואש להציל את משפחתו מידי האל הנקמן מהשאול האדס (פיינס). כאשר לא נותר דבר להפסיד, פרסאוס מתנדב להוביל משימה מסוכנת להבסת האדס לפני שיגנוב את כוחותיו של זאוס (ניסן) ויחריב את העולם כולו. מוביל קבוצה נועזת של לוחמים, פרסאוס יוצא למסע מסוכן אל תוך עולמות אסורים. נלחם בשדים ויצורים מבעיתים, הוא ישרוד רק עם יוכול לקבל את כוחו כאל, להתריס כנגד גורלו וליצור את ייעודו.
megaupload
חלק א'
חלק ב'
 
fileflyer
 
upload-il
 
 
 
על קרקע בוערת - On Deadly Ground סרט פעולה/הרפתקאות/מתח: סרטו הראשון כבמאי של סטיבן סיגל. אלסקה, קרקע בתולית יפיפייה, מיושבת על ידי אנשים החיים קרוב לאדמה ובהרמוניה עם סביבתם. את חברת הנפט אגיס זה לא מעניין. הם באלסקה במטרה להרויח כסף ומי או מה שעומד בדרכם ישלם את המחיר. פורסט טאפט הוא עובד חברת הנפט, המתמחה בכיבוי דליקות. לאחר שהוא לומד על תוכניות החברה לבזוז את אוצרות האדמה, תוך סיכון המקומיים החיים שם, טאפט, מחליט שהגיע הזמן להדליק גפרור ולהבעיר את המצב. תוך שהוא מוצא את עצמו בקרב לחיים ולמוות מול נשיאה העריץ של חברת הנפט, מייקל ג`נינגס. טאפט, משלב כוחות עם מאסו, יפיפייה מקומית המתנגדת אף היא לפעולות החברה וביחד הם יוצאים למאבק גורלי על הישרדות משאבי הטבע באלסקה.
megaupload
 או 
 
fileflyer
 
 
 
משחק כפול - Duplicity סרט פשע/מתח/רומנטיקה: קצינת ה- CIA קלייר סטנוויק (ג'וליה רוברטס) וסוכן ה- MI6 ריי קובאל (קלייב אואן). עזבו את עולם הביון הממשלתי כדי לעשות כסף על חשבון המלחמה הקרה המשתוללת בין שני ארגונים רב-לאומיים. המשימה שלהם היא לאבטח נוסחה של מוצר שתביא הון לחברה שתרשום אותה ראשונה כפטנט. עבור המעסיקים שלהם, אין דבר שהוא בלתי ניתן להשגה. כשהסיכונים גוברים, אף-אחד כבר לא יודע מי הוא מי והסוד הכי ערמומי עבור קלייר וריי הופך להיות המשיכה הגוברת ביניהם. כל אחד מהם מנסה להישאר צעד אחת קדימה, אבל בו בזמן, מדבור בשני קרייריסטים בודדים שמגלים שמסכן את המזימות שלהם הוא היחיד שהם לא יכולים לרמות בו: אהבה.
megaupload
 
 
 
ממזרים חסרי כבוד - Inglourious Basterds סרט פעולה/מלחמה/דרמה: סרטו של קוונטין טרנטינו המתמקד בצרפת של הנאצים בזמן מלחמת העולם ה-II. קבוצה של חיילים אמריקאים-יהודים הידועים כ"הממזרים", נבחרים ספציפית בכדי לפזר אימה אצל הרייך השלישי ע"י הריגתם הברוטלית של נאצים רבים. "הממזרים" חוצים נתיבים עם אישה צרפתייה-יהודיה, המנהלת בית קולנוע בפריס אשר הוצב כמטרה לחיילים.
megaupload
 
fileflyer
חלק א'
חלק ב'
 
 
 
רחובות ברוקלין - Brooklyns.Finest סרט פעולה/פשע/מתח/דרמה: לאדי, שוטר במשטרת ברוקלין, נשארו 7 ימים לפרישה המיוחלת. מדוכדך וחסר כיוון, הוא מעביר את הימים הנותרים בחניכת שוטרים צעירים ובביקורים מזדמנים אצל זונה בשם שנטל. למרות רצונו לסיים את תפקידו בן 20 השנים בלי להיקלע בדרך לאירועים יוצאי דופן, הייאוש שלו כופה עליו לעשות מעשה נועז ומסכן חיים. סאל, שוטר במחלק הסמים של משטרת ברוקלין, מסיים את שנתו ה-12 בשירות. מצבו הפיננסי הגרוע, וכן מצב בריאותה של אשתו ההרה, מובילים אותו ללכת רחוק במיוחד, מעבר למותר בחוק, במטרה לספק למשפחתו את המחסה והפרנסה האלמנטרים. טנגו, שוטר סמוי במשטרת ברוקלין, בילה את שלוש השנים האחרונות כ'שתול' בכנופיות סוחרי הסמים של ברוקלין. לאחר שנאלץ לבלות זמן בבית הסוהר על מנת לזכות באמונם של 'חבריו' החדשים, מערכת יחסיו עם אשתו עלתה על שרטון. טנגו מחליט שהוא ביצע את משימתו במלואה ומעוניין לחזור לחייו הקודמים. מפעיליו מבטיחים לו גם את החופש שלו וגם קידום בדרגות אם יבצע עבורם משימה אחת אחרונה – לטמון מלכודת לחברו הטוב ביותר, סוחר הסמים קאז. אדי, סאל וטנגו עתידים להיפגש. הם מאכלסים את אותו איזור ומשרתים באותה תחנת משטרה. המפגש הגורלי שלהם ייערך במהלך פשיטה משטרתית על עסקת סמים גדולה.
megaupload
חלק א'
חלק א'
 
fileflyer
חלק א'
חלק ב'
 
 
 
ארץ קשוחה - No Country For Old Men סרט פשע/מתח/דרמה: לואלין מוס (ג'וש בורלין) יוצא למסע צייד שבמהלכו הוא נתקל בערימת גופות, 2 מיליון דולר וכמות לא קטנה של הרואין שהשאיר אחריו סוחר סמים שסרח. כששני גברים נוספים נרצחים השריף (טומי לי ג\'ונס) מחליט שמוס ואישתו זקוקים להגנה משטרתית צמודה. העינינים ממשיכים להסתבך כאשר טיפוסים מפוקפקים ממשיכים לזרום העירה ומגלים עניין רב במוס וסיפורו היוצא דופן.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
הנרדף - The Running Man סרט פעולה/מדע בדיוני/מתח: בעולם עתידני אפל, שבו הטלוויזיה שולטת בחיי היום-יום, מאפשרים לאסירים לברוח על נפשם במאין ריאליטי-שואו שבה הם ניצודים ע"י רודפים אכזריים. בדרך כלל האסירים מגיעים אל מותם המהיר, עד שארנולד שוורצנגר מגיע ומשנה את הסטטיסטיקות.. עפ"י ספר של סטיבן קינג. הבמאי המקורי שפוטר באמצע הפרויקט היה אנדרו דייויס ("פגיעה היקפית", "הנמלט") שחלק מעבודתו בסרט נשמרה.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
הטורף 1 - The Predator סרט פעולה/הרפתקאות/מדע בדיוני/מתח: חבורת קומנדו מיוחדת נשלחת להציל מטוס שהתרסק במעמקי הג'ונגל של דרום אמריקה, משימה עוברת בצורה חלקה אך כאשר מוצאים את המטוס הם רואים שמישהו השחיט את הגופות ומהר מאוד הם הופכים מציידים לניצודים כי משהו בלתי נראה בג'ונגל מתחיל לצוד אותם אחד אחרי השני.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
אווטאר - Avatar סרט פעלה/מדע בדיוני/מתח: אווטאר ,גיימס קמרון, במאי "טיטאניק" חוזר אחרי שנים רבות של העדרות אל עולם הקולנוע ולוקח את הצופים אל כוכב מרוחק ששמו פנדורה, גיבור בעל כורחו מתחיל במסע של גאולה, גילוי ואהבה בלתי צפויה, בעודו מוביל קרב ענק להצלת הציביליזציה. הסרט החל את מסעו בדמיונו של קמרון לפני 14 שנים, כאשר האמצעים להגשים את חזונו עוד לא היו קיימים. כעת, לאחר 4 שנות עבודת הפקה, אווטאר יחשוף טכנולוגיה מהפכנית שהומצאה למען הפקת הסרט אווטאר.
Upload-il.com
חלק 1
חלק 2
 
fileflyer
חלק 1
חלק 2
 
 
 
אלוף ללא עוררין 3 - Undisputed סרט פעולה/פשע/ספורט/דרמה: זהו המשך של חלק השני כאשר בסוף חלק השני אסיר רוסי בשם בויקה נפגע בברך ובעיקבות כך צולע . עד עכשיו הוא סירב להישתתף בקרבות אלא העדיף לנקות שירותים. אבל כאשר בבית הסוהר החדש מפתים את האסירים עם הבטחה לחופש בויקה חייב לדרוש את הכבוד שלו ונלחם לעמדה שלו בתחרות.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
אלוף ללא עוררין 2 - Undisputed  סרט פעולה/פשע/ספורט/דרמה: סרט ההמשך ללהיט משנת 2002 שאז ג'ורג' צ'יימברס (מייקל ג'יי ווייט) נשלח לכלא לרצות עונש על אונס שהוא לא ביצע, הפעם ג'ורג' צ'יימברס "איש הקרח" האלוף במשקל כבד נשלח לכלא ברוסיה בכדי לחשוף סוחר סמים מסוכן מאד. אך החיים של ג'ורג' לא הולכים להיות קלים, כאשר פעם נוספת הוא יצתרך להוכיח לכולם בתוך כותלי בית הכלא, האם הוא באמת עדיין האלוף.
megaupload
 או 
 
fileflyer
 
 
 
אלוף ללא עוררין 1 - Undisputed סרט פעולה/פשע/ספורט/דרמה: ג'ורג' צ'יימברס הוא מתאגרף במשקל כבד מהשורה הראשונה. עולמו חרב עליו כשהוא נאשם באונס ונשלח לכלא. שם הוא שומע על מונרו האצ'נסון - אלוף בית הסוהר מזה 10 שנים. צ'ימברס לא מוכן להיות במקום השני והדבר מוביל לקרבות אליפות על התואר הנכסף.
megaupload
 
 
 
נינג'ה - Ninja 2009 סרט פעולה/פשע/דרמה/מתח: הסרט מספר על לוחם נינג'ה צעיר בשם קייסי, אשר עוזב את יפן ומגיע לארה"ב בעקבות בקשת הסנסאי שלו להגן על תיבה אגדית המכילה כלי נשק עתיקים. אליו מתלווה בחורה הבורחת מנישואים בכפייה ובעלה המיועד הוא לא אחר מאשר ראש היאקוזה ביפן שרודף אחריהם לניו-יורק יחד עם חבורת מתנקשים.
megaupload
     
 
fileflyer
 
 
 
דם ועצם - Blood & Bone סרט פעולה/מתח/דרמה/פשע: סרט בסגנון הסמוראי המודרני, עם צוות שחקנים קשוח ומיומן. אייזיה בון, אסיר לשעבר, נלחם למען הצדק ועל חייו בעולם קרבות הרחוב המחתרתי, המשלב אומנויות לחימה ופשע. הסרט מציג כמה מהלוחמים הקשוחים ביותר של אומנויות הלחימה כיום, לצד שחקנים מוכרים ובעלי שם. סרט דרמה-אקשן חזק וקשה מאוד.
fileflyer
  
 
 
 
שאפט - Shaft סרט פעולה/מתח/דרמה: עבור בלש המשטרה ג'ון שאפט , זהו בסך הכל עוד לילה שגרתי בבטן הרכה של העיר ניו יורק, עוד משמרת שבה עליו להתמודד עם שוטרים מושחתים ופושעים הרוצים במותו, ועם מערכת אכיפת חוק שמונעת על ידי כסף ולא על יד צדק.
megaupload
                         
fileflyer
 
 
 
 
סודות המסדר - The Order סרט פעולה/הרפתקאות/מתח/דרמה:רודי (ז'אן קלוד ואן דאם) הוא מבריח-עתיקות בשיקום, שנאלץ לטוס לישראל בכדי לחפש את אביו הארכיאלוג, שנעלם בארץ. במשטרת ישראל טוענים כי האב מעולם לא נחת בארץ, אך כל הסימנים מראים לרודי כי לא כך הדבר. בינתיים רודי מסתבך עם קבוצות רדיקליות, זוכה להיות מיועד לגירוש ומואשם ברצח שלא ביצע. בנוסף לכל, הוא מוצא את עצמו במרכז מאבק למניעת התחלתה של מלחמה בין קבוצות דת רבות באיזור.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
לב אריה - LionHeart סרט פעולה/ספורט/דרמה/מתח: לאון הוא עריק מהלגיון הצרפתי שמגיע לארה"ב רק  בשביל לראות שאחיו נמצא בין החיים למוות לאחר שנשרף בחיים ע"י כמה עבריינים ואישתו של אחיו ללא כסף לטיפול בבעלה ולאוכל לבנה הקטן, לאון מצטרף למעגל טורנירים של לחימת רחוב מסוכנת מאוד בשביל להרוויח  את הכסף לטיפול באחיו ולדאוג לאישתו.
megaupload
 
        
 
 
בליסטיק - Ballistic: Ecks Vs. Sever סרט פעולה/מתח: סוור (לוסי לו) היא סוכנת לשעבר בשרות החשאי, שפרשה לאחר שבנה נהרג  בפעולה כושלת. היא נשבעת להתנקם בגרנט, האחראי לדעתה, למותו של בנה. אקס (בנדרס) הוא סוכן FBI שנשלח על  ידי הסוכנות להתחקות אחר צעדיו של גרנט, עקב אי אימון של המערכת על מעשיו. אקס וסוור הם שני יריבים מן העבר בעלי מטרה משותפת, ולמרות השינאה בינהם הם מתאחדים למען מטרה משותפת והיא גילוי כל האמת מאחרי פעולותיו של הסוכן שסרח..
megaupload 
סיסמא להורדה (לחילוץ ):  http://www.upfree.net/8112319
 
 
 
עמוק בבוץ - Waist Deep סרט פעולה/פשע: עבריין לשעבר מחליט לנטוש את עולם הפשע לטובת עתיד טוב יותר עבור בנו היחיד. תוכניותיו משתבשות כאשר כנופיית עבריינים גונבת את מכוניתו ביחד עם בנו בתוכה. כעת האפשרות היחידה שבה יוכל להחזיר אליו את הבן הוא לשלם סכום כופר גבוהה, סכום שכמובן שאין ברשותו כרגע. בלית ברירה הוא נאלץ לחזור לחיי הפשע, מהם ניסה לברוח, ובעזרת ידידתו, קוקו (מייגן גוד), זונת רחוב ערמומית וחכמה, הם יוצאים לבצע שוד בנקים, על מנת שיוכלו לשלם את הכופר עבור בנו.
megaupload 
 
  
 
  
רק החזק שורד - Only the Strong סרט פעולה: למי שנמאס מקונג-פו ואנשים מלוכסנים, אבל עדיין צמא לדו-קרב איכותי, מוזמן להצטרף למועדון הקפוארה שפותח חייל לשעבר בבית ספר אלים במיאמי. הוא מנקה את הסמים ולוחם בברון המקומי והופך את 12 התלמידים הקשוחים ביותר לכנופיה מלוכדת. בתפקיד פר ההרבעה הלאטיני: מארק דקאסקוס. במאי: שלדון לטיץ' שאחראי לכמה מסרטיו של ז'אן קלוד. שחקנים: מארק דקסקוס, סטייסי טראביס, ג'פרי לואיס, פאקו קריסטיאן פריטו, טוד סוסמאן, ג'פרי אנדרון-גותר, ריצ'רד קוקה. 
megaupload
חלק 1 
חלק 2  
 
 
 
 
שעת שיא 3 Rush Hour סרט פעולה/קומדיה: הפרק השלישי בסדרת הקומדיות הפרועות על החוקר מלוס אנג'לס (כריס טאקר) וחברו המפקח הסיני (ג'קי צ'אן). הפעם עליהם לעזור לתפוס משפחת פשע סינית השולטת בכל הפשע המאורגן של פריס. כמובן שבדרך העניינים יוצאים מכלל שליטה והם מוצאים את עצמם בלב הבלגן.
fileflyer
 
upload
 
 
 
שעת שיא 2 Rush Hour סרט פעולה/קומדיה: הצמד הבלתי אפשרי - הבלש השחור השחצן-נמהר-פטפטן-רגזן ממשטרת לוס אנג'לס (כריס טאקר) ושוטר בוגר המזרח הרחוק (אמן הלחימה ג'קי צ'אן) - מכה שנית. הפעם מתרוצצים השניים בין הונג קונג, לוס אנג'לס ולאס וגאס, כשהם מנסים ללכוד זייפני דולרים, מבריחים ומאפיונרים אכזרים.
megaupload
 
fileflyer
 
 
 
שעת שיא 1 Rush Hour סרט פעולה: קומדיית פעולה בכיכובם של אשף אמנויות הלחימה ההונג-קונגי ג'קי צ'אן והקומיקאי השחור כריס טאקר, שהצחיק עם קולו הצייצני כבר ב"האלמנט החמישי" ו"כסף מדבר". צ'אן מגלם שוטר הונג-קונגי בשם לי המגיע ללוס אנג'לס כדי לסייע לדיפלומט סיני למצוא את בתו שנחטפה ע"י אירגון פשע מסתורי. מכיוון שהאפ.בי.איי לא מאמין במעורבות זרה בחקירה, הוא מצמיד אליו שוטר רברבן וטיפש שימנע ממנו להצליח במשימתו. התוכניות של לי אכן משתבשות, אלא שבמהרה השניים הופכים להיות צוות מצליח, אם כי מטורף. מפגן מושלם של אקרובטיקה קומית מצידו של ג'קי צ'אן, השואב את השראתו מבאסטר קיטון והרולד לויד. כותרות הסיום מוקרנות על רקע הפספוסים מהסרט, כרגיל אצל ג'קי צ'אן.
megaupload
 
  
 
פרבר 13 - District B13 סרט פעולה/מדע בדיוני/פשע: בפריז של שנת 2010, אין דין ואין דיין. הפשע חוגג ברחובות וכנופיות משליטות את חוקיהן על רובעים שלמים שמתפקדים כיחידות עצמאיות. בתוך האנרכיה שני גיבורים נמלטים על נפשם בסרט שכולו מרדף אינטנסיבי עשוי ביד אומן. עם סיריל רפאלי (נשיקת הדרקון).
megaupload
 
 
fileflyer
 
 
 
 
Wanted - פרטי סרט : מבוקש
מבוקש - Wanted סרט פעולה: ווסלי הצעיר (ג'יימס מקאבוי), חי חיי שגרה רגילים ובעיניו גם עלובים ופאתטיים...שהוא מתוסכל מעבודתו, חברתו בוגדת בו עם חברו הטוב ביותר (והוא יודע) והוא חי על כדורים כנגד הלחץ ההולך ומכרסם בו, הוא תוהה על משמעות קיומו, מה שהוא לא יודע שלא רחוק ממנו ישנו ארגון מתנקשים עתיק שרוצה לצרפו לשירותיו בגלל מורשתו, אביו - שאותו לא פגש מעולם. מכאן מתחיל סרט אקשן בהילוך גבוה,עם סצנות לוהטות על הכבישים וכדורים שמתעופפים לכל עבר. האם ווסלי יוכל להתפתח להיות מתנקש משובח כמו אביו בעזרתם של אנשי הארגון (אנג'לינה ג'ולי, מורגן פרימן, קומון) או שייכנע לבינוניות שאפיינה אותו עד עכשיו?
megaupload
סיסמה להורדה/ לחילוץ:  http://www.upfree.net/6524848
 
fileflyer
 
 
 
מהיר ועצבני 4 Fast & Furious סרט פעןלה/פשע/מתח: וין דיזל ופול ווקר חוברים שוב לפרק האולטימטיבי של סדרת סרטי מהיר ועצבני המבוססת על קצב מואץ. בסרט האקשן החדש הם חוזרים לרחובות בהם הכול התחיל ומצטרפים למישל רודריגז וג ורדנה ברוסטר כדי לחצות בדהרה את לוס אנג לס ולקרוע את המדבר המקסיקני במכוניות אקזוטיות. כשהם חוזרים ללוס אנג לס בעקבות פשע, ניצתת מחדש האיבה בין העבריין לשעבר והנמלט דום טורטו, לבין הסוכן בריאן או קנור. אבל כששניהם עומדים יחד מול אויב משותף הם מבינים שכדי לגבור עליו הם חייבים להיכנע ליחסי האמון החדשים והלא בטוחים ביניהם. בין מרדפי שוד וזחילה במנהרות מעבר לגבול – שני הגברים מגלים שהדרך היחידה לנקום היא לעשות את הבלתי אפשרי מאחורי ההגה.
megaupload
 
megaupload
חלק 1
חלק 2
 
 
 
מהיר ועצבני 3 - The Fast And The Furious: Tokyo Drift סרט פעולה/ספורט:  סרט שלישי בסדרת סרטי "מהיר ועצבני" והפעם בלי שני הכוכבים המקוריים – וין דיזל ופול ווקר. הסרט מתרחש הפעם בעולם המירוצים הלא חוקיים ב...טוקיו. כדי להימלט מישיבה בכלא שון בוסול נשלח לחיות עם אביו בטוקיו. שם הוא נחשף לעולם של מרוצי מכוניות. אחרי שהוא מפסיד למלך המרוצים  שהוא גם איש יאקוזה מסוכן, שון צריך לגייס במהירות את הכסף אחרת חייו יהיו בסכנה. 
megaupload
 
 
 
מהיר ועצבני  2 Fast 2 Furious  סרט פעולה/פשע/מתח: בריאן אוקנור (פול ווקר), הוא כעת שוטר שירד מגדולתו לאחר שנפל קורבן למעורבותו בעולם מרוצי המכוניות הליליים של לוס - אנג'לס. מבחינתם של הבוסים הקודמים שלו הוא חיבל באחת החקירות הכי גדולות כשזהותו כשוטר מוסווה התגלתה. עכשיו הוא בעיר אחרת, במיאמי ולפניו ניצבת אפשרות חדשה. יש משימה חדשה שניתנת לבריאן. למשימה מצטרף אל בריאן חבר ילדות, רומן פירס. ביחד, בריאן ורומן יוצאים למשימה חדשה תחת מסווה.
megaupload
חלק 1
חלק 2
 
 
 
מהיר ועצבני 1 - The Fast And The Furious סרט פעולה/פשע/מתח: יש להם את האדרנלין ואת המכונות האכזריות. אך יותר מכל, יש להם את הצורך העז למהירות. ברחובותיה המסעירים של לוס אנג'לס, כל לילה הוא מרוץ לאלופים. הבעיה מתחילה כאשר יש זעם חדש ברחובות. הם יודעים שהוא קשוח, הם יודעים שהוא זריז, אולם מה שהם אינם יודעים זה שהוא בלש משטרה סמוי, שנשלח במטרה לעצור את הכנופיה המבצעת מעשי שוד בעזרת נהגי מרוץ מקצוענים.