בניית אתרים בחינם
 

האתר המוביל של שי אוחנה

 
 
Pro Evolution Soccer, או Pro Evo בקיצור, מאז שנות התשעים הייתה הרף בכל הנוגע לריאליזם במשחקי כדורגל, למרות שהיו ביקורות על גרסת 2008 על כך שלא הייתה גרסת הדור הבא שחשבו שתהיה בשל הכניסה של הסדרה למכשירי הפלייסטיישן 3 אבל Konami שמעו את האנשים והפעם מביאים לנו משחק כדורגל שעבר ליטוש והפעם הוא מציג גרפיקה ותאורה יוצאת מן הכלל , עומק ומשחקיות רבה עם שחקנים חכמים יותר ופיזיקה מציאותית יותר כראוי למשחק הדור הבא. בניגוד למספר הגרסאות הקודמות בהן רוב השיפורים עמדו על דברים קטנים וליטושים שהשחקן המזדמן יכל שלא לשים לב אליהם בקלות הפעם. Pro Evo יוצא עם מספר שינויים לא דרסטיים במובן של לתת להם רובי לייזר אלא העובדה שהם משתמשים ביכולות של המכשירים החדשים כדי ליצור שחקן חכם יותר ב- pro
evolution soccer 2009 כל השחקנים יותר פעילים בהגנה מגינים ינסו לסגור חורים, לנתק קווי מסירות ולנוע לנקודות מפתח כל זה מבלי שנצטרך להניד עפעף. בהתקפה שחקנים ינועו לצידנו כדי לפתח התקפה, שחקן שיזהה הזדמנות לפרוץ ינסה זאת וירים יד בתקווה שנבחין בו בזמן וינהלו תנועה ללא כדור באופן הכי מציאותי עד היום. התכונה החדשה במשחק הזה משתלבת באופן מושלם עם מצב המשחק החדשBecome a Legend בו ניקח שליטה על שחקן בודד במהלך הקריירה שלו, נאמן אותו, נפתח את היכולות שלו וכדומה. כאשר היכולת שלנו במשחק היא חלק מהדרך בה השחקן יתפתח. במהלך המשחק נקבל נקודות על ביצוע מהלכים טובים כמו מסירות, חטיפות, עבירת מגן וכמובן שערים. נקודות אלו בסוף המשחק יתורגמו לשיפורים באותם תחומים שבהם הם התקבלו.
כמובן שמצב המשחק הרגיל עדיין קיים והוא עדיין מצויין, כאשר ישנם יותר ויותר קבוצות ואצטדיונים רשמיים מחליפים את הקבוצות ש- konami הכניסו למשחקים הקודמים כך שכבר לפני מספר שנים United Red הפכו ל- Manchester United וגם הפעם עוד ועוד קבוצות מקבלות יצוג רשמי במשחק בהתאם לאופי המשחקים היום , Pro Evo מכיל משחק רשת בו נוכל לשחק עד ארבעה שחקנים במשחק אחד ואל נא נשכח את מצב המשחק Master League בו מנהלים קבוצה מליגה נמוכה ושולטים בכל האספקטים של ניהול קבוצה באחת הצורות העמוקות ביותר בעולם המשחקים אפילו העורך כלי היצירה של שחקנים, קבוצות וכדומה קיבל שיפוץ ענק מהעורך של 2008 שרבים טענו שהיה הדליל ביותר בסדרת המשחקים.
 
 חלק 1:
חלק 2:
 
 
צילומי מסך:
 

PES 2009 להורדה
לא נמצאו הודעות
     
נושא ההודעה תגובות כותב ההודעה צפיות תאריך
דף : 3    1<<      >>
אם רצונך זה לצאת מהאתר!!!

לחצו פה