בניית אתרים בחינם
 

האתר המוביל של שי אוחנה

 
 
סרטי פעולה:

לצפייה ישירה:{מלכי רחוב}
לחצו פה

תקציר:

טום הוא שוטר ותיק במשטרת לוס אנג'לס המתקשה לחזור אל המסלול השגרתי של חייו אחרי מות אשתו. כאשר ספקות בקשר לאמינותו של שוטר עולה על הפרק הוא מתחיל להטיל ספק בנאמנות חבריו למקצוע.


לצפייה ישירה:{מאפיה דור ההמשך}
לחצו פה

תקציר:

הסיפור מתחיל כאשר מאט דמרט (פפר) מסכים להעביר סכום כסף גדול למען אביו הבריון (הופר), וזאת לאחר שהדוד שלו (מלקוביץ') מבקש זאת ממנו. אך שלא כמו שתוכנן, הדברים מתחילים להשתבש…. כעת ארבעת הבנים (דיזל, גרין, פפר, דבולי) של האב מברוקלין חייבים להתאחד כדי להחזיר לידיהם את התיק המלא בכסף שנמצא בעיירה קטנה ליד מונטנה שנשלטת ע"י שריף מושחת.


לצפייה ישירה:{זהות בלמכודת}
לחצו פה

תקציר:
אשר סגן ראש הממשלה הסיני נהרג בנסיבות חשודות, החוקרים שוקלים את האפשרות שהמתנקש האגדי ג'ייסון בורן עדיין בחיים. אבל ממשלת ארה"ב יודעת את האמת: אין אדם בשם ג'ייסו בורן. זה היה שמו הבדוי של הסוכן האמריקני הסודי דיוויד ווב שפרש זה מכבר לגמלאות. מישהו לקח את זהותו של בורן והשתמש בה בביצוע מעשה ההתנקשות. ווב, שכבר שמח שהוא לא מעורב בכל הפרשה, מוצא את עצמו בכל זאת בתוך משחק מרגל נגד מרגל כאשר האישה שהוא אוהב נחטפת מחייו. כעת, ווב לובש שוב את זהותו של ג'ייסון בורן ומנצל את כישוריו הקטלניים לשחרור הנערה, חיסול המתנקש המסתורי, וכל זאת תוך כדי נסיון להתחמק מחשיפה בעולם הריגול הבינלאומי

לצפייה ישירה:{ברונסון}
לחצו פה

תקציר:
 הסרט עוקב אחר האסיר הנודע מייקל גורדון פטרסון, אשר נקרא צ'ארלס ברונסון ע"י מקדם הקרבות שלו. ברונסון נולד במשפחה אמידה ומכובדת והפך לאחד מהפושעים המסוכנים ביותר במדינתו.


לצפייה ישירה:{רועה החוק}
לחצו פה

תקציר:
ז'אן קלוד ואן דאם הוא ג'ק רובידו – שוטר עם עבר מסובך שמועבר מניו אורלינס לעיירת גבול בניו מקסיקו, על מנת לעזור לשריפית המקומית לעצור את שוק הסמים שחוגג במקום. ואן דאם אוסף את השרירים ואת ארנבון השעשוע שלו ומגיע לעשות סדר. מהצד השני, קבוצה של חיילים אמריקאים לשעבר, בוגרי אפגניסטן, שמאסו בחוק, ככל הנראה.

לצפייה ישירה:{הטרוף}
לחצו פה

תקציר:
חוליית קומנדו בראשותו של מייג'ור "דאץ'" שייפר
(מגולם על ידי ארנולד שוורצנגר) נשלחת לג'ונגלים של גואטמלה על מנת לחלץ בכיר ממשלתי. מה שהם אינם יודעים הוא שחייזר חסר רחמים אורב להם.
חייזר בעל חזות אנושית וטכנולוגיה מתקדמת כגון הסוואה אקטיבית ונשקי אנרגיה. הוא אינו רואה בצורה הרגילה לבני אדם אלא באמצעות גלי חום

לצפייה ישירה:{בטלסטאר גלקטיקה: התוכנית}
לחצו פה

סרט טלויזיה נוסף לסדרה" גלאקטיקה" המתרחש מיד לאחר מתקפת הסיילונים
על המושבות. שני סוכנים סיילונים נאבקים בניצולי המושבות שעל המושבות ואלה
שנמלטו לחלל.

לצפייה ישירה:{גיימר}
לחצו פה

בעתיד הלא רחוק התוכנית הפופולארית ביותר בטלוויזיה היא "המשחק", תוכנית שפורצת את כל הגבולות – משחק און ליין שהשחקנים בו הם אסירים אמיתיים. הכוכב הגדול הוא נער בן 17 (לודאן לורמן) שפשוט שולט בגורל שלהם. ג'ון טילמן (ג'רארד באטלר), הופלל על פשע שלא ביצע ונידון למאסר עולם. הוא רוצה לחזור לאישתו וביתו ועל מנת לעשות זאת מציעים לו להשתתף בתוכנית כשהוא מתחרה מול אסירים אחרים. בזכות העבר הצבאי שלו והכריזמה הוא הופך להיות פופולארי עם מיליוני מעריצים שמחכים לראותו כל שבוע. אבל כשהוא נמצא רגע לפני החופש שלו, מפקד הכלא והבעלים של התוכנית יעשו הכול כדי לא להפסיד את הכוכב שלהם.

לצפייה ישירה: {נחיתה רכה}
לחצו פה

תקציר:
בזמן תקופת ימי הויקינגים, נוחת אדם בשם קיינן, מעולם רחוק ומתקדם, על כדור הארץ ומביא עימו חייזר טורף. קיינן מכיר לויקינגים את הטכנולוגיה המתקדמת שלו ומנהיג קבוצת לוחמים במטרה להרוג את החייזר אשר מאיים עליהם.סרטי פעולה לצפייה ישירה
לא נמצאו הודעות
     
נושא ההודעה תגובות כותב ההודעה צפיות תאריך
דף : 2    1<<      >>
אם רצונך זה לצאת מהאתר!!!

לחצו פה