בניית אתרים בחינם
miyo

תעשיות אקולוגיות לישראל


ברוכים הבאים

פסגת הטכנולוגיה בתחום הניקיון האקולוגיה והבריאות

כדור כביסה חסכוני
לצפיה בסרטון הדגמה
http://www.youtube.com/watch?v=APrJLzF_bAY

תחליף מקיף לאבקת הכביסה מנקה,
 מחטא ומרכך ביעילות מעל 1000 כביסות.
חסכוני ונוח לשימוש. אקולוגי,
שומר על האדם והסביבה

מנקה

מנקה ביעילות את כל סוגי הבגדים

מחטא

משמיד בקטריות, פטריות, מנטרל ומונע ריחות רעים.

מרכך

עוזר בפירוק האבנית והחומרים המקשים הקיימים במים, מותאם למים הישראלים.

פיסגת הטכנולוגיה בניקיון ללא חומרי ניקוי רעילים

אבקות ונוזלי כביסה משתמשות בטכנולוגיה פרימיטיבית, ורעילה בכלור, בורון ונתרן וחומרים רעילים נוספים על מנת להעלות את רמת החומציות של המים על מנת לנקות את הבגדים. פיתוח של מדענים במזרח הביא לעולם את אחד הפטנטים המלהיבים ביותר שיצאו לאוויר העולם - שילוב של מינראלים טבעיים ומגנטים המנתקים את הקשר שהמגנטי בין הלכלוך לסיבי הבגד ללא שימוש באותם חומרים מזיקים לנו, לבגדים, למכונה ולמאגרי המים.

אנטיבקטריאלי לניקוי חסר פשרות, קוטל חיידקים ומנטרל ריחות

כדור הכביסה מכיל מינרלים שבמגע עם המים מעלים את רמת החומציות כן שנוצרת אותה סביבת חיטוי שנוצרת ע"י הכלור באבקת כביסה רגילה.
רמת החומציות קוטלת חיידקים, בקטריות, פתוגנים ופטריות הנמצאים על בגדים מלוכלכים שיוצרים בין היתר ריחות לא רצויים בצורה מושלמת – מנטרל ריחות לא נעימים.
רמת החיטוי של הכדור היא 99.99%

שומר ומאריך את חיי מכונת הכביסה – מפרק ומונע אבנית

המים בישראל הם מהקשים בעולם והם מכילים חומרים מקשים רבים וביניהם אבנית שהיא אחד הגורמים שמביאים לשחיקה והרס מכונות הכביסה בטרם מועד.
בתוך מעטפת הכדור ישנם מגנטים רבי עוצמה וכדוריות קרמיות ששומרות על כ-80 סוגי מינראלים המפרקים את המולקולות של החומרים המקשים והאבנית שמוזרמים למכונה עם המים, חומרים אלו הנמצאים בכדור מפרקים אף את האבנית שהצטברה במכונה ובצנרת ובכך מונעים את ההרס ושחיקת המכונה הנובעים מהצטברות חומרים אלו.

שומר ומאריך את חיי הבגדים מדהייה ופירוק – נטול כלור

אבקות, נוזלי ומרככי הכביסה עובדים על בסיס של כלור, בורון ונתרן, בשמים זולים וחומרים רעילים נוספים על מנת להשיג את יעדם הן בתחום הניקוי והן בתחום הריכוך והבישום.
חומרים אלו גורמים להרס ופירוק לאורך זמן של סיבי הבגד וכמובן לדהיית צבעי הבגד, זו הסיבה שידוע שככל שעושים יותר כביסה ככה הבגד נהרס יותר. עם כדור הכביסה ההפך הוא הנכון.
כדור הכביסה עובד בטכנולוגיה ברמה גבוהה מאוד יחסית למוצרי השוק הרגילים וככל שמכבסים יותר עם הכדור כך הבגדים נשמרים, והצבעים אף חוזרים להיות חזקים יותר.

מרכך המפרק את החומרים המקשים במים ומאפשר למים רכים לשטוף את הבגד לתוצאה רכה ונעימה מאי פעם

מרככי הכביסה הקיימים היום על המדפף מכילים חומרים רעילים שמטרתם היא להוריד את רמת החומציות של המים על מנת שהבגדים לא יהיו חומציים במגע עם הגוף.
המרככים גם מכילים חומרי בישום זולים שגורמים לאלרגיות במגע עם העור.
בתוך מעטפת הכדור ישנם מגנטים רבי עוצמה וכדוריות קרמיות ששומרות על כ-80 סוגי מינראלים שמפרקים את המולקולות של החומרים המקשים והאבנית שמוזרמים למכונה עם המים.
מינראלים ומגנטים אלו משחררים יונים שליליים המפרקים את מולקולות המימן ובכך מעוררים את מולקולות המים הרכים ליכולת חדירה גבוהה יותר לסיבי הבגד לשיפור תכונות השטיפה שלהם.
וכך בעצם מתקבלים בגדים רכים מאי פעם מאחר והמים ששוטפים אותם הם רכים ביותר ובעלי יכולת חדירה מקסימלית.

היפואלרגני – נקי מחומרים כימיים הקיימים בחומרי הניקוי לכביסה - מומלץ לתינוקות ובעלי עור רגיש

אבקות הכביסה הקיימות כיום מורכבות מחומרים רעילים וחומציים ומלחים כמו כלור, בורון ונתרן. (ניתן למצוא הסבר מפורט באתר לאיכות הסביבה) והמרככים הקיימים היום מורכבים מבשמים זולים.
חומרים אלו גורמים לגירויים ואלרגיות בעור והן מסוכנים בריכוזים גבוהים, כדור הכביסה נקי לחלוטין מחומרים אלו והטכנולוגיה של הכדור אינה מפרישה חומרים כלל ועל כן המים שרוככו ע"י כדור הכביסה הם אלו היחידים שבאים במגע עם הבגדים שאנו לובשים, ושאר הכביסה כגון מגבות ומצעים שבאים במגע עם עורינו בזמנים שבהם הוא רגיש ופגיע ביותר. תינוקות הם בעלי עור רגיש במיוחד ועדיין לא פיתחו סיבולת למלחים ולחומרים הרעילים באבקות הכביסה ובמרככים ועל כן השימוש באלו יכול לגרום יותר אלרגיות וגירויים אצל תינוקות ועל כן חשוב מאוד לשמור ולהגן על התינוקות מפני חומרים אלו ולהשתמש אך ורק בכדור הכביסה עם כל פריט שבא במגע ישיר או עקיף לעור התינוק – בגדי התינוק ומצעיו, מגבות, הבגדים שלנו כאשר התינוק עלינו.

מנקה ביעילות את כל סוגי הבגדים

הטכנולוגיה המתקדמת, הבטוחה והטבעית לחלוטין של הכדור מייעדת את הכדור לכל בד, עדין ככל שיהיה ובכל צבע מאחר והכדור משתמש בטכנולוגיה שאינה מפרישה אף חומר לבגד אלא עובדת ברמה המולקולרית על סיבי הבגד ועל כן מתאימה לכל סיב.

לכל מכונה, בכל משקל (עד 12 ק"ג), בכל תוכנית, בכל טמפ'

טכנולוגית כדור הכביסה הציע עד היום פיתרון בפועל למכונות של בין 4-5 ק"ג, אחרי פיתוח של חצי שנה וניסיון רב עם לקוחות כדור הכביסה פותח כדור הכביסה MiYo שנועד לענות על כל גודל של מכונת כביסה. כמובן שהכדור מותאם גם כן לכל התוכניות במכונות הכביסה (קצרות-ארוכות, עם/ללא סחיטה) ולכל טמפרטורה בין 30-90 מעלות.

אקולוגי שומר על מאגרי המים ועל כן מומלץ להישתמש במי מכונת הכביסה להשקייה

אבקות הכביסה הקיימות כיום מורכבות מחומרים רעילים וחומציים ומלחים כמו כלור, בורון ונתרן. (ניתן למצוא הסבר מפורט באתר לאיכות הסביבה) והמרככים הקיימים היום מורכבים מבשמים זולים; חומרים אלו הורסים את הצמחייה ומזהמים את מאגרי המים שלנו. בשימוש בכדור הכביסה הנקי מחומרים מזיקים אלו אנחנו משחררים בחזרה לסביבה מים נקיים מחומרים רעילים ומסייעים בשמירה על הצמחייה שקולטת את המים הללו וכמובן מגינים על מאגרי המים היקרים שלנו.

חסכוני כלכלית 0.2 ש"ח למכונה במקום 1.5 ש"ח למכונה

אבקות הכביסה והמרככים אומנם מלאים בחומרים זולים ורעילים ועם זאת השימוש במוצרים מתכלים אלו עולה לנו בין 1.5 ש"ח ל-3 ש"ח בשימוש באבקות כביסה ומרככים ואילו בשימוש קל ויעיל בכדור הכביסה אנחנו חוסכים כסף זה בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של כדור הכביסה לאריכות שנים שאינה מתכלה שעולה לנו 0.2 ש"ח בלבד עבוד כל הפעלה של מכונה, חיסכון של בין 700%-1500%. חיסכון נוסף הוא היכולת שלנו לחסוך במי ההקייה שלנו ולתעל את המים הנקיים שמגיעים ממכונת הכביסה שלנו בשימוש עם כדור הכביסה לטובת השקיית הגינה שלנו והצמחייה שלנו ככלל, חיסכון של מאות שקלים בשנה בהשקיית הגינה.

לחיים קלים ללא שקים ומיכלי אבקת כביסה שמעמיסים עלינו ותופסים מקום

אבקות הכביסה והמרככים הם מוצרים מתכלים ומצריכים מאיתנו שימוש בעשרות עד מאות ק"ג של אבקת כביסה – עשרות שקי כביסה ועשרות ליטרים של מרככי כביסה בשנה. עשרות ק"ג וליטרים אלו שאנחנו נאלצים מדי חודש לרכוש, לסחוב למכונית ולבתינו, המקום שאנחנו צריכים לפנות למיכלים ולשקים הלא אסטטיים הללו שבעת הפתיחה והשימוש יכולים להיקרע ו/או להישפך ולעשות לכלוך שמייגע לנקות. אותם חומרים שנישפכים לצדדים כשאנו שופכים אותם למכונת הכביסה ויוצרים לכלוך קשה שנישאר בתאים של מכונת הכביסה לאחר השימוש. כל זאת מאחורינו בשימוש בכדור הכביסה האסטטי של MiYo שאינו תופס כמעט מקום, אינו מתכלה ואינו משאיר לכלוך או שאריות ושומר על ניקיון מכונת הכביסה וכל האיזור שמסביב. הקץ לנשיאת ואכסון כל אותן קופסאות, מיכלים, בקבוקים ושקים.

לחיים בריאים, לעולם חדש, נקי, אקולוגי וטוב יותר עבור כולנו.

התוצאה : הבגדים נקיים ורכים מאי פעם!
מבשמים טבעיים

המבשמים על בסיס מים,ללא אלכוהול

ומכילים בשמים טבעיים טהורים.

איכות המוצרים מהווה את המקור לטיבו בתחום הבישום לאורך זמן רב.


לבנדר

מנקה ומבריק עדשות

מנקה ומבריק עדשות, מסגרות משקפיים, משקפות, מצלמות ,מכשירי וידאו וזכוכיות. ממיס ומסיר כל סוגי כתמים שומניים (טביעות אצבע, לכלוך, אבק וכדו') משאיר ניחוח נעים ומרענן...


ונילה

מנטרל ריח סיגריות מחליפות

מנטרל ריחות רעים מחליפות וביגוד מחויט ובנוסף מבשמם בניחוח עדין ומרענן מסביב לשעון. מספק הגנה לבגד מפני ריחות רעים למשך 12 שעות...


בריח לימון

מבשם כביסה ביתית ותעשייתית

מבשם הכביסה התעשייתית הוא מוצר ירוק, אינו מזיק לסביבה כלל ועשוי ממיטב החומרים. מבשם הכביסה מסמל מהפכה אמיתית ...


יער גשם

מבשם בעלי חיים

הפטפיום משמש לנטרול ריחות רעים ובישום של בעלי החיים, מקום מרבצם ואת האוויר סביבם, ללא אלכוהול.


לבנדר

ממיס שומנים ומנטרל ריח ידיים

ממיס לכלוך ושומנים, מנטרל ריחות (דגים, שמן, גריז, שום, בצל, תבלינים וכו') ומבשם ידיים המשאיר ניחוח בישום יוקרתי ומרענן.


לבנדר

מנקה ומבריק תכשיטים, שעונים ואבנים יקרות

מנקה ומבריק תכשטים, מסיר לכלוך, מנקה שומנים ומהווה ניקיון מקיף ומושלם במהירות ללא צורך בחומרים כימיים, ובנוסף מבשמם בניחוח עדין ומרענן.


לבנדר

מנטרל ריחות ומבשם נעליים

מנטרל ריחות רעים מנעליים, מגפיים, סנדלים וגרביים ובנוסף מבשמם בניחוח עדין ומרענן מסביב לשעון. מספק הגנה לנעל ולגרב מפני ריחות רעים למשך 12 שעות.


וניל פצ'ולי

מנטרל ריחות ומבשם אוויר, טקסטיל, בגדים ומשטחים

מנטרל ריחות רעים (סיגריות, מזון, זיעה, אבק וכו') מחדרי מגורים, רהיטים, רכבים, ארונות והיכלים ובנוסף מבשמם בניחוח עדין, יוקרתי ומרענן עד 3 ימים.


וניל פצ'ולי

מבשם שיער ופאות

מנטרל ריחות רעים בשיער/פאה ובנוסף מבשמם בניחוח עדין ומרענן מסביב לשעון. מספק הגנה לשיער מפני ריחות רעים למשך 12 שעות.
מסירי שומנים אקולוגיים

מוצרי הניקוי מעניקים פתרון בריא

, טיבעי ובטוח לשימוש לכל סוגיית הניקוי הביתי והתעשייתי

באיכות ורמה שלא הכרתם


ממיס שומנים קשים

מנקה וממיס את כל סוגי הלכלוך והשומנים, ומשאיר ברק על כל משטח, משאיר ניחוח בישום יוקרתי ומרענן. מותאם לניקוי גרילים ובר-בי-קיו, מחבתות, סירים, כלי טיגון ואפיה.


לבנדר

מנקה ומבריק משטחים

מנקה וממיס את כל סוגי הלכלוך והשומנים, ומשאיר ברק על כל משטח, משאיר ניחוח בישום יוקרתי ומרענן.


מוסכים ומנועים

ניקוי ברמה שלא הכרתם ללא הסיכונים לגוף ולטבע שאתם רגילים אליהם בממיס ומסיר שמן, גריז, דלק, סימני צמיגים ופיח מרצפות ומשטחים של מוסכים, חניונים, מפעלי...


וניל פצ'ולי

.


בניית אתרים - טואול