בניית אתרים בחינם

   דף הבית    תמונות    פורום שאלות    צור קשר    פורום
 
    דף הבית
    דמויות
    עלילה
    תמונות
    תמונות מהסט
    פרומו לעונה השנייה + מאחורי קלעים
    רעיון עם עמית פרקש
    חובה להכנס כתבה פצצה
    כל מה שחשוב לדעת על ערפדים
    10 דברים שלא ידעתם על יון תומרקין
    הבלוג של אתוס
    יון + עמית - בואו נגלה
    10 דברים שלא ידעתם על עמית
    עמית פרקש - תמונות
    פרקים מלאים - עונה ראשונה
    תמונות מעוצבות
    פורום שאלות
    אנימציות של חצויה
    שחק בחצויה חינם
    איך מתגוננים מערפדים ?
    סקר
    צור קשר
    פורום
    עמית ויון מתנשקים
    תמונות של יון תומרקין
    יון בילדותו
    עמית פרקש - תמונות
    אנה זייקין - תמונות
    אגם רודברג בילדותה
    אגם רודברג - תמונות
    תמונות - יאנה גור
    מאיה שואף - תמונות
    כמה דברים שלא ידעתם על מאיה שואף
    בלעדי - תמונות של אגם -נדיר !
    חצויה על השערים
    עמצתי את הלוק

אלה - עמית פרקש

נערה בת 15, מבולבלת, מופנמת, בטוחה שאף אחד לא מבין אותה. היחידים בעולם שהיא מתקשרת איתם זה אח שלה, גיא, וידיד הנפש שלה עומר, שעם שניהם היא מתנצחת.

 

היא נוטה ללכת עם שיער על הפנים כדי שלא ישימו לב אליה. יש לה חלומות רעים וסיוטים שמשפיעים על היום שלה.

 

מאמצע הסדרה תצטרך להתמודד עם העובדה שהיא היחידה שיכולה להציל את העולם, ושכדי לעשות את זה היא צריכה לעבור למרכז הבמה. 


צילום: אוהד רומנו

 

 

פאתון - שמיל בן-ארי

אחיו הצעיר של ארדק, רק בן 100, ובשנות אדם - בסביבות ה50. נמרץ, תזזיתי, לא יודע שקט או שלווה. פרנואיד, משוכנע שכולם חוברים נגדו כל הזמן.

 

מתחבל תחבולות ולא יודע שובע, רוצה להיות מנהיג העולם. מרוב שהוא מתוסכל וממורמר על כך שהוא לא זכה בשום כוחות-על, ומרוב שהוא חסר ביטחון ביחס לצורה שלו ולכישרונותיו, הוא נהיה מרושע וזומם רעה, וכאילו נדחק לפינה של אם אני לא - אז אף אחד.

 

הוא בעל יכולות פיתוי, בעיקר כשהוא מזהה אצל האחר חולשה.סושי - עידן אשכנזי

תלמיד תיכון בן 15, יצא שהוא הבריון המועד של בית הספר. שמו הולך לפניו, הרבה גם בגלל שהוא באמת מרבה לעשות תעלולים וקונצים וגם בגלל שחייבים שיהיה אחד כזה בכל שכבה. הוא בנבחרת הסיף, הוא מחונן בספורט מן הסתם, ביתר המקצועות הוא חושב שזה מיותר להשקיע. הוא גם לא כל כך עסוק בבחורות כרגע, אלא יותר בלעשות בלאגן.


צילום: אוהד רומנועומר - ידידיה ויטל

בחור בן 15, אוהב דרמות גדולות מהחיים, חובב פנטזיה מדע בדיוני וגיבורי על. הוא מעדיף את הפנימיות האינדיבידואלית שלו על פני להידמות לשאר. עומר אוהב להיות יוצא דופן וחכמולוג יתר על המידה, בעיקר בגלל שהוא, בדרך כלל, באמת יותר חכם מכולם.
זוהר- מאיה שואף

התלמידה הכי טובה, בת 15, הספורטאית הכי טובה ובתו המושלמת של מנהל בית הספר. זאת שכולם וכולן מקנאים בה. היא המלכה הבלתי מעורערת שאפשר למצוא בכל בית ספר. זוהר היא ילדה מחושבת. כשהיא מרגישה שמשהו לא נעשה כמו שהיא רוצה, היא עושה מניפולציות כדי לשנות את הגזירה. היא טיזרית בכל הנוגע לבנים, לא מתרצה לאף אחד, העיקר להישאר בלתי מושגת כל הזמן ולשמור על מעמדה.ארדק - יוסוף אבו ורדה


נביא הערפדים, חצוי דם. בן 350 שנה, בשנות אדם - נראה בן 70 בערך ובעיקר נראה זקן מכובד.

 

כשהוא מדבר כולם מקשיבים לו, החכם והמתון באדם. יודע וראה הכל, שבע מלחמות והרפתקאות, חושב שהגיע לשביל הזהב, מפחד מהיום שהשקט בעולם יופר. מדבר בשקט, מעורר סמכותיות ויראה.
דימה - סשה דמידוב

בן 35, מורה ומאמן סיף. רוסי מהאסכולה הישנה שמאמין שצריך להרעיב את הספורטאים שלו כדי להוציא מהם את המיטב. הוא מצר על כך שברית המועצות נפלה ואי אפשר כבר לגדל ספורטאים בתנאי פנימיה, עושה את המקסימום כרגע עד כמה שאפשר. דימה נעלב בקלות מכל אחד וכל דבר, לוקה בשפתו ומסרב בתוקף לדבר כישראלי לכל דבר.
גיא - אבי קורניק

תלמיד תיכון בן 15. אחיה הצעיר של אלה. נולד 9 חודשים אחריה, ככה שהם מתנהלים כמו תאומים. חשובה לו ההופעה החיצונית ומה יגידו עליו והוא עסוק רבות במיקום החברתי שלו. בדרך כלל הכל בא לו מאוד בקלות, וגיא לא רגיל שמשהו לא מצליח לו, ואז הוא יעשה הכל כדי שהוא ישלים את המלאכה. ספורטאי, אלוף בסיף, מעודכן סלנגית, שנון במידה.

 ניקי שילון - אנה זיאקין

תלמידה בת 15 עכברית נחבאת אל הכלים. זמרת קלאסית מחוננת שרה במקהלה. טיפוס של החברה הכי טובה, זאת שמספרים לה סודות והיא לא במרכז העניניים בדרך כלל. מתישהו בסדרה תקרה לה תפנית שתשנה את חייה. ניקי כל הזמן שמרה על עצמה אבל כשהרסן יותר, היא תהיה הכי מהממת וזאת שכולם רוצים להיות כמוהה, אבל לא יכולים.
ליאו - יון תומרקין

ערפד בן 600 שנראה כמו תלמיד תיכון בן 15, חתיך במיוחד. מלא ביטחון עצמי, לעיתים יהיר מדי, אין לו שום חולשה מסוג שהיא ולכן הוא צ'ארמר מהסוג הגרוע במיוחד, אי אפשר שלא להתאהב בו והוא מצידו לא מבין על מה המהומה.

 

ליאו נעול מטרה כשיש לו משימה, לא רגיש או רחום בשום צורה. לא שם לב לפרטים. מהיר מאד, כריזמטי, בעל חוש הומור מפותח ומדויק, ציניקן.


אדם - לי בירן


השחקן החדש בשטח. בחור בן 16. בתחילת העונה אדם אינו מודע לכוחו ועם הזמן מגלה את הטבע האמיתי שלו והופך לחזק יותר ויותר. בפרקים הראשונים הוא מגלה שהוא שד ושיש לו ייעוד חשוב בעולם השדים, מה שגורם לו להקרע בין האינסטינקטים החייתים שלו והרצון לפגוע בכל מי שעומד בדרכו ובין אהבתו האמיתית שהוא רוכש לאלה.כרמל - אגם רודברג


ערפדית יפהפיה שנראית כמו תלמידת תיכון בת 16. היא בעצם הגוף האמיתי של הנשמה שנכנסה בניקי בעונה שעברה. היא האקסית המיתולוגית של ליאו והוא עדין החולשה שלה היא חכמה, מנוסה, כשהיא תבין שהדברים לא זורמים בטוב, היא תהיה חסרת חמלה כמו בעונה הקודמת.
לילית - יאנה גור

לילית היא מלכת השדים ויצור מיתולוגי. היא מטילה את קסמה ויראתה בו זמנית. רוב העונה היא במצב של הקפאת מוות כשעושי דברה ומשרתיה מנסים להעיר אותה. חיסלו אותה מאחר ונתפסה כיצור מסוכן לכל זן וחי. לילית יכולה לשחק בכל אחד ואי אפשר לעמוד בפניה כשהיא מנסה להשיג או לחסל אותך. כל השדים הם בעצם בנים והם פועלים כמו בכוורת ויוצאים אל העולם כדי לשאוב נשמות ולהביא לה אותן כדי שהיא תוכל לייצר עוד שדים.אנשובי - גל לב


תלמיד חדש בבית ספר, בן 16, בנוי לתלפיות, מהסוג של הספורטאים החזקים, מאלה שנכנסים לאולם ספורט ביום הראשון וברור שמיקומם המעמדי בשכבה מובטח. הוא לא הכי חכם בעולם, אבל הוא בטוח בעצמו ולכן מסוגל להתמודד עם כל אחד. הוא מתאהב בקלות ועם כל הגודל שלו הוא מחפש אהבה וקרבה, הוא לא מוכן לצאת פראייר, הוא מקסים אבל עוד לא מספיק מהוקצע בשביל להפוך למושא להערצה,אך יש לו את הפוטנציאל.


  האם אתה ערפד או אדם ?
http://my.ynet.co.il/short/content/2009/vampire/