בניית אתרים בחינם
הבלוג נסגר.
נפתח אתר חדיש - רוז - Roze

 
CaSa Olfen
DayBook.col.li
 

כרמלושית

הבלוג מנוהל ע"י כרמל בת 15 מהמרכז. הבלוג לא מתעדכן בשבתות. בלוג יומן אישי וסיפורים מחיי היומיום. מתכונן לפתיחת התחרות הגדולה - תחרות עיצובים מקצועית - העוזרת לכולכם לעלות רמה בעיצוב!
 
 
תכני הבלוג
 
 
 
גראפיקה ועיצוב
 

גראפיקות
*מספר 4  NEW
*מספר 5
*מספר 6
*מספר 7
*מספר 8
*מספר 9
*מספר 10
*מספר 11
*מספר 12
 
עיצוב
*
*
*
*
 
ביי ביי
ואל תשכחו לחזור (:
 
 
 
12/10
פתיחת היומן בטואול
 
אז ככה, מה נספר לכם?, קודם, לתחילה, נדלקתי על שיר אחד ממש חזק, אני לא הכי אוהבת שירים בעיברית, מזרחים וכ'ו אלא בלועזית, אבל זה שיר מיוחד שבאמת, התאהבתי בו ! ! את השיר אתם בטח מכירים, "את החיים שלי" (קישור ישיר לשיר) . התקבלתי למלגת הנהלת חשבונות!! הריאו לי, חח ..
טוב, למי שקצת התבלגנו לו הדברים, ככה: בישראבלוג היה לי בלוג בשם אלרין (ELERIN). אח"כ החלטתי לשנות שמו לקאסה אולפן (CASA OLFEN). אח"כ התגעגתי לטואול (פעם הייתי בטואול למי שזוכר), אז עכשיו נכון שכתוב בבלוג (כאילו פה באתר) DAY BOOK, זה כאילו יומן, סמל של יומן וקאסה אולפן זה השם של היומן, אני מקווה שעכשיו יותר ברור לכם.
ממש בא לי כבר להסתפר, לדלל את השיער כי רק לפעמים הוא נראה סבבה, ובא לי תמיד או לפחות לרוב הזמן, החיים קצת מעצבנים, טוב הרבה מעצבנים. פעם הייתה לי חברה מושלמת. כמעט כל יום אני הייתי באה אלייה והיא אליי, היינו מדברות על כל דבר, עד שהיא רבה איתי על דבר שטותי. אני מאוד מתגעגעת אליה עכשיו, היא היחידה שהייתה כזאת מיוחדת.
בא לי כבר להתחיל לעבוד, לשכור\לקנות דירה, זה נשמע ממש כיף דירה לבד, אני גם ממש מתגעגעת לרבלדה (RBD), למי שמכיר ולמי שלא, זוהי טלנובלה שהייתה משודרת פעם בערוץ ויוה. הערוץ הזה שידר כלמיני טלנובלות פעמיים ואפילו לפעמים יותר את כל הטלונובלות חוץ מההכי טובות, והאחת מהם, מן הסתם, היא רבלדה. אני זוכרת את חלקי הקטעים מהפרקים המהממים שלה. מי שלא ראה, הפסיד! והרי אתם בטח יודעים שרבלדה זוהי הגרסה המקסיקנית להמורדים שזה ארגניטאי.
בקיצור, עשו באינטרנט קטע כזה מתוך רבלדה ומתוך המורדים, אותו קטע ומלא שוני בכל אחד, ברבלדה היו יותר אפקטי קול, תפאורה והכל יותר מיוחד ויפה מאשר המורדים. כנ"ל על השחקנים.
הכי אהבתי את דולסה (רוברטה), וממש אהבתי את הדרמתיות של אנהי (מיה), אני ממש מתגעגעת לרגעים המרגשים, לנשיקות, לחיבוקים ולהכול! לפני התבוננתי באלבומי התמונות של המשפחה, אחח כמה נוסטלגיה עלתה לי !!
ממליצה גם לכם לעשות את זה מידי פעם. גם אני ממש מתגעגעת לתקופה שבה הייתי תמימה ולא הבנתי ממש הרבה, אילו היו חיים ממש רגועים..
 
 
גראפיקה שהכנתי מלפני בערך חודש ורק עכשיו העלאתי, מה דעתכם??
 
UFU.CO.IL
 
גיבו בבקשה.
 
 
תחרויות:
הראשון שמפרש לי את המילה הבאה, זוכה ב- כותרת (לוגו) מתנה! - בגרסה ייחודית.
Canción - ספרדית, מה פירוש המילה בעיברית? 
 
 תחרות עיצובים מקצועיים
חשבתי על לפתוח תחרות עיצוב מקצועית שבה, אתם תעצבו, אני ייתן לכם ביקורות,
 מדריכים ודרכים שבהם תוכלו להשתפר בעיצובכם עד לרמה המקסימלית ביותר.
 אם בא לכם, מלאו את פרטייכם למטה בתגובות.
 הפרטים שחייבים להיות הם- שמכם, האם יש לכם אתר\בלוג?, כמה זמן אתם
מעצבים, במה, וסגנונות העיצוב שלכם.
 תודה לכל הנרשמים, בנתיים ההרשמה אינה מוגבלת.
 
 
נכתב על ידי כרמלושית, 10:00  05/12/2010

פתיחת היומן בטואול
לא נמצאו הודעותלא נמצאו הודעות
   
דף : 1     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |    >>8

 http://daybook.col.li/