בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 האתר זה הינו נמצא בשלב בנייה

   דף הבית    קליפים באמהרית    סרטים באמהרית    סרטי דרמה לצפייה    סרטי פעולה לצפייה    סרטי קומדיה לצפייה
   סרטי אימה לצפייה    סרטי מדע בדיוני לצפייה    סרטי ילדים לצפייה    משחקים ברשת    סרטי ישראליים לצפייה    קליפים לועזיים לצפייה
 
    דף הבית
    קליפים באמהרית
    סרטים באמהרית
    סרטי דרמה לצפייה
    סרטי פעולה לצפייה
    סרטי קומדיה לצפייה
    סרטי אימה לצפייה
    סרטי מדע בדיוני לצפייה
    סרטי ילדים לצפייה
    משחקים ברשת
    סרטי ישראליים לצפייה
    קליפים לועזיים לצפייה
 
סרטי אימה לצפייה ישירה!!!!!
 
מסיגי גבול / Trespassers
 
בדרכו לפגוש את אחיו האבוד באיי הבהאמה כדי להצטרף אליו לגלים הגבוהים ולמסיבות המטורפות, קולין וחבריו עוזבים את השבילים לתיירים ועוברים לדרכים בלתי מסומנות בעוד החשכה יורדת. אבודים ומפוחדים הם טועים בדרכם ולבסוף נרדמים על החוף. בבוקר הם מתעוררים ומגלים שחלק מחבריהם נעלמו במסתוריות ושמשהו מרושע ומקולל רוצח באכזריות את כל מסיגי הגבול. כעת לקולין ולחבריו הנותרים יש סיכוי קלוש בלבד לצאת משם בחיים.
 
השבט | The Tribe
 
קבוצת אנשים נקלעים לאי נטוש בו הם מתעמתים עם ייצורים חצי אנושיים ונאלצים להלחם על מנת לשרוד
 
תחנת עצירה / Rest Stop
 
מותחן אימה מלא תהפוכות על זוג צעירים - ג'ס וניקול, הנמצאים במסע בריחה מביתם הממוקם בעיירה הקטנה אל עבר הוליווד שם הם מתכוונים להגשים את כל חלומותיהם.בדרך הם עוצרים בתחנת מנוחה ישנה ונטושה, שם הם מקווים להעביר את הזמן ולנוח עד שיאגרו כוחות להמשיך במסע, אלא שניקול מגלה לפתע שג'ס נעלם ושאיזה רוצח סדיסט עוקב אחריה. מכאן מתפתח בין השניים משחק פסיכולוגי של חתול ועכבר. התסריטאי והמפיק של הסדרות "תיקים באפלה" ו"על טבעי" מביא מותחן אלים, מדמם ורב תהפוכות, בז'אנר ה-raw feed החדש שמאפיין את סרטי האימה העצמאיים בשנים האחרונות, במיטב המסורת של "טעות בכיוון" ו"the hills have eyes".
גבול / Frontiers 
  http://www.megavideo.com/?v=PEXNA2HO
 
כנופיית גנבים צעירים נמלטת מפריז במהלך מהומות אלימות
לאחר בחירות פוליטיות, ומסתתרת באכסנייה המנוהלת ע"י נאו נאצים.
 
הצריף / The Cottage
 
קומדית אימה אפלה. לאחר שתוכנית החטיפה לא כל-כך מצליחה, דייויד ופיטר מוצאים את עצמם על גבול השפיות בכפר נידח. לאחר שלא הצליחו להשתיק את בעל הבית מצבם הופך לגרוע כאשר הם נרדפים בידי החטופה. אך מצבם של כל הארבעה ממשיך להחמיר כשהם נאלצים להתמודד פנים מול פנים עם פסיכופת מעוות החושף סוד אפל וזוועתי.
 
סיוט ברחוב אלם/ A Nightmare On Elm Street
 
עיבוד מחודש לסרט הישן "סיוט ברחוב אלם" המספר על פרדי קרוגר, הרוצח הסדרתי בעל הכפפה עם ארבעת הלהבים אשר רוצח אנשים בחלומותיהם. לאחר שנרדף ונשרף בעודו בחיים ע"י אספסוף של הורים כעוסים, שרת ביה"ס בשם פרדי חוזר מהמתים על מנת לנקום באותם ילדים אשר כעת בני 18 שהאשימו אותו בתקיפה מינית.
 
 
 
 
 
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה