בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
שימו ♥ - האתר מיועד לגילאי 7-14 בלבד !
שימו ♥ - כאשר הנהלת מאיה.סייטס משאירה הודעות בפורום מסוים שם כותב ההודעה הוא b_g1 !
   דף הבית של מאיה.סייטס    פורום ראשי    קטלוג לוגואים וכותרות    פורום להזמנות    הזמנות מוכנות    צור קשר    תקנון מאיה.סייטסשלום לכם ! לי קוראים מאיה ואני המנהלת של מאיה סייטס ! מה בעצם הפירוש של השם ? מאיה זה השם שלי וסייטס זה אתרים . כיוון שאני מעצבת אתרים קראתי לאתר זה על שמי .

הביג דיל באתר הזה זה שכל העיצובים ללא תשלום ! חשוב לי להזכיר שכל העיצובים באתר זה הם עיצובים מקצועיים . אני חוזרת על מה שרשמתי בכותרת התחתונה של האתר - כל הזכויות על תוכן האתר שמורות למנהלי האתר בלבד ! כל העתקה או שיכפול של התוכן נחשבת גניבה ! הנהלת האתר אינה אחראית לתוצאות שייגרמו מהעתקת התוכן ! הדרך היחידה לקחת חומר מתוך אתר זה היא אישור מפורט של הנהלת מאיה.סייטס ! בתודה לכם מראש - מאיה, מנהלת ראשית .עדכונים

האתר בספיישל פתיחה ולכן לשבוע הקרוב כל הזמנות העיצובים ניתנות ללקיחה ללא ספאם ! כלומר : ניתן להזמין עיצובים ולקחת אותם בלי לשים את הספאם שלנו באתרכם ! אז קדימה מבצע שאין לפספס !

להזמנת עיצוב לחצו כאן


כל הזכויות על תוכן האתר שמורות למנהלי אתר מאיה.סייטס בלבד © כל העתקה או שיכפול של תוכן האתר תיחשב גניבה והנהלת מאיה.סייטס אינה תהיה אחראית על התוצאות ! העתקה או שיכפול של חומר האתר תינתן רק למי שיקבל אישור מפורט מהנהלת מאיה.סייטס ! אין לנסות לזייף אישורים ! העובר על הכללים ייסא בתוצאות והנהלת מאיה.סייטס אינה תהיה אחראית על התוצאות ! בתודה מראש על נכונות - הנהלת מאיה.סייטס  .