בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
שימו ♥ - האתר מיועד לגילאי 7-14 בלבד !
שימו ♥ - כאשר הנהלת מאיה.סייטס משאירה הודעות בפורום מסוים שם כותב ההודעה הוא b_g1 !
   דף הבית של מאיה.סייטס    פורום ראשי    קטלוג לוגואים וכותרות    פורום להזמנות    הזמנות מוכנות    צור קשר    תקנון מאיה.סייטס


שלום לכם ! הגעתם לפורום ההזמנות של מאיה.סייטס . פה תוכלו להזמין עיצובים לאתרכם ! אנא השאירו הודעה ובה שמכם כתובת המייל שלכם ופירוט של הזמנתכם . במידה ואתם מזמינים עיצוב מוכן יש להעתיק את התמונה המוקטנת של העיצוב המוכן להודעה . במידה ותירצו שאנחנו נעצב לכם את האתר יש לתת את פירטי הכניסה לניהול אתרכם ואת ממשק הניהול בו אתם משתמשים בכתובת המייל שלנו המופיעה בעמ' יצירת קשר . במידה ותירצו להשאיר הודעה שלא קשורה להזמנות רישמו זאת בפורום הראשי של האתר עם המייל שלכם והפנייה שלכם . מאיה.סייטס ינסה לתת לכם את התשובה הכי ראויה לכם ובמהירות הכי גבוהה . זמן התגובה של מאיה.סייטס הוא בין יום לשבועיים . במידה ולא קיבלתם תגובה בזמן הזה ייתכן שיש עומס בפניות או שפשוט המערכת לא קיבלה את פניתכם . מאיה.סייטס אינה אחראית לכל דבר שייקרה בעיקבות העיצוב של אתרכם . מאיה.סייטס אינה חייבת להכין שום הזמנה . כל ההזמנות המוכנות נמצאות בעמ' הזמנות מוכנות .

בתודה מראש - מאיה סייטס - עיצוב אתרים בחינם .

תודה שפניתם אלינו !

שימו - ♥ - עליכם לרשום בהודעתכם שאתם מאשרים שקראתם את תקנון האתר ! הזמנה ללא אישור קריאת התקנון לא תעשה !

שימו - ♥ - עליכם לרשום בהודעתכם שאתם מאשרים שקראתם את תקנון האתר ! הזמנה ללא אישור קריאת התקנון לא תעשה ! 

פורום להזמנות
  התחבר  
נושא ההודעה תגובות כותב ההודעה צפיות תאריך
הזמנה!   [Gopal] 94 09/10/2013 16:22
דף : 1     1 |    >>1

עדכונים

האתר בספיישל פתיחה ולכן לשבוע הקרוב כל הזמנות העיצובים ניתנות ללקיחה ללא ספאם ! כלומר : ניתן להזמין עיצובים ולקחת אותם בלי לשים את הספאם שלנו באתרכם ! אז קדימה מבצע שאין לפספס !

להזמנת עיצוב לחצו כאן


כל הזכויות על תוכן האתר שמורות למנהלי אתר מאיה.סייטס בלבד © כל העתקה או שיכפול של תוכן האתר תיחשב גניבה והנהלת מאיה.סייטס אינה תהיה אחראית על התוצאות ! העתקה או שיכפול של חומר האתר תינתן רק למי שיקבל אישור מפורט מהנהלת מאיה.סייטס ! אין לנסות לזייף אישורים ! העובר על הכללים ייסא בתוצאות והנהלת מאיה.סייטס אינה תהיה אחראית על התוצאות ! בתודה מראש על נכונות - הנהלת מאיה.סייטס  .