1-700-707-876  
 
 
   


 
 

 

טיול ליער השחור בגרמניה
בטיסת אל על לציריך
 
כולל טיולים בחבל אלזס בצרפת ויום טיול בציריך שוויץ
 
 
 

יום רביעי ת"א - ציריך

ניפגש בנתב"ג ונטוס לציריך,לאחר שנאסוף את מזוודותינו, נצא לעבר שפהאוזן שם נבקר במפלי הריין ,נתרשם מעוצמתם של המים הנופלים מגובה של כ 21 מטרים אכן מחזה מרהיב ומרשים.בתום הסיור נגיע לבית המלון שלנו אשר יהיה לביתנו בימים הקרובים.
 
 
 
יום חמישי מפלי טריברג פרייבורג אגם טיטי
יום מקסים לפנינו . לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל ביער השחור. נבקר בעיירה הציורית טריברג 'עיר שעוני הקוקייה', נבקר ונתרשם ממפלי טריברג המרהיבים, הגבוהים בגרמניה.לאחר הביקור במפלים נצא לביקור בעיר היפה פרייבורג. נראה את מבניה העתיקים שהופצצו ושוחזרו בצורה מוקפדת , נטייל בכיכר המרקט פלאץ המזכירה את אווירת ימי הביניימית, נראה את הקתדרלה המרשימה בעוצמתה נראה את בית הכנסת הגדול. לאחר הביקור בעיר נמשיך לאגם טיטי המרהיב. נטייל לאורך האגם, נותיר זמן לחנויות המזכרות ולבתי הקפה חגיגה אמיתית. בסיומו של יום יפה נשוב למלוננו.
 
 
 

יום שישי באדן-באדן, פרוידנשטאט.

היום נצא לטיול בבאדן-באדן עיר המרפא בה המרחצאות שבלב היער השחור. נעשה את דרכנו בנסיעה על דרך 500 אחת מהדרכים היפות שביער השחור. נטייל לאורכה של הטיילת ונראה את המבנים המפורסמים שבעיר בית האופרה, הקזינו והקורהאוס. נשוטט במדרחוב ונציץ בחנויות האלגנטיות. המעוניינים יוכלו להיכנס ולהתרחץ בזמן הפנוי באחד מהמרחצאות הרבים שבעיר היוקרתית מבאדן באדן נמשיך לביקור בעיירה המקסימה פרוידנשטאט ,נבקר בכיכר השוק ה MARKET PLATZ ,אחת הכיכרות הגדולות בגרמניה נראה את בית העירייה ואת כנסיית העיר בסגנון הגותי-רנסאנסי בתום הסיור,נשוב למלוננו. התארגנות לשבת לאחר התפילה נסעד ארוחת שבת. 
 
יום שבת

לאחר תפילה וסעודת השבת נטייל בקרבת המלון עם מלווה הקבוצה.


 
יום ראשון וורמס שפייר.
לאחר שנסעד את ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיר וורמס.נבקר בבית הקברות היהודי מהעתיקים באירופה. נראה את הקתדרלה ונבקר בבית הכנסת, נראה את החומות ושער הקרוי ע"ש רש"י נקנח במדרחוב ונראה את האנדרטה המרשימה מוורמס נמשיך לשפייר, נראה את שריד בית הכנסת ממנו נותר רק קיר. נבקר(במידה ויתאפשר)במקווה נראה את הקתדרלה נטייל במדרחוב בסיום הטיול נשוב למלוננו.
 
 

  
 יום שני
היום לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר העיר המכונה "עיר המכוניות". כאן נמצאים מרכזיהם של חברות הרכב 'מרצדס' ו'פורש'. לאחר ההגעה לעיר נבקר במוזיאון מרצדס המרשים.לאחר הביקור במוזיאון נראה את הכיכר המקסימה השלוס פלאץ,כמובן שלא נחמיץ את המדרחוב השוקק חנויות במרכזה של שטוטגרט – הקוניגשטראסה – שהוא למעשה קניון פתוח ונחשב לאחד מהגדולים בגרמניה. ניראה את הארמון החדש , ולצידו ניצבים מבנים מודרניים ואת המוזיאון לאומנות הניצב מול הארמון החדש. בתום יום טיול מקסים נגיע לבית המלון שלנו.
 
 

יום שלישי חבל אלזס

היום נחצה את הגבול לצרפת, לחבל אלזס, ניסע בדרך מרהיבה ביופייה אשר עוברת בנופים המיוחדים לאזור זה. נבקר בקולמאר – עיר מקסימה ביופייה,בניינים עתיקים, תעלות מים ובתים והבנויים לצידן. לאחר הביקור בקולמר נמשיך לשטרסבורג בירת האיחוד האירופי. נטייל באזור ה 'פטיט-פרנס' צרפת הקטנה חמד של אזור המקסים ביופיו.
סכרים בתים עתיקים גשרים עתיקים. נראה את הקתדרלה המרשימה של העיר ואת כיכרותיה ועוד אתרים מרכזיים בעיר היפה ככל שיותיר לנו הזמן.
 
 
 
יום רביעי
טיולנו מגיע לסיומו. לאחר ארוחת הבוקר נארוז את המזוודות ואת שלל החוויות והרשמים מטיולנו המקסים וניסע לציריך שם נשלים את הביקורים באתריה של ציריך וכמובן שנבקר בבנהופשטראסה רחובה הראשי של ציריך משם ניסע לנמל התעופה ונמריא בחזרה הביתה.
עייפים אך מרוצים ומלאי חוויות בסיומו של טיול מדהים.
 
 
 
המחיר כולל:
* טיסה ת"א -ציריך-ת"א
* מיסי נמל היטל ביטחון ודלק ודמי רישום
* 7 לילות במלונות מדרגת תיירות ראשונה ו/או תיירות טובה 
כלכלה
ארוחת בוקר קונטיננטלית ע"ב מצרכים מותרים
מצרכים להכנת כריכים בצהריים. 
2 ארוחות שבת
5 ארוחות ערב
* סיורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול
* מלווה ישראלי אדיב ושומר מצוות
אין אנו מתחייבים על שיבוץ מדריך ספציפי.
החברה רשאית לשנות את שיבוץ המדריך בכל עת.
* תשר לנותני השרותים בחו"ל (למעט סבלות)
*אוטובוס תיירים נוח

המחיר אינו כולל:
* ביטוח רפואי/ מטען , הוצאות אישיות שונות.
טיפ למלווה הקבוצה(נהוג לתת 3 אירו לאדם ליום לפי שביעות הרצון) 
וכל אשר אינו מופיע בסעיף כולל או אפשרות מטען עודף.
* התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות
-תנאי הטיול הם באחריות ב.ד. גרייבר
 
 

                           
 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים