בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 

 

 
הובלות קטנות  כגדולות העברת דירות משרדים ועוד חייג להצעת מחיר מהירה
 0547433109                             מייל avibalela@walla.com  
    אבי הובלות    הובלות תל אביב    צור קשר
 
    אבי הובלות
    הובלות תל אביב
    הובלת תכולת דירה
    מעבר דירה
    הובלת דירה לסוף החודש
    הובלת דירה במרכז
    הובלת דירה
    הובלת פריטים
    הובלות סטודנטים
    הובלת פסנתר
    טיפים לאריזה עצמית
    הובלה בשילוב מנוף
    איך תזהו חברת הובלות מקצועית ?
    צור קשר
    טופס הצעת מחיר
    מוביל להיום
    מחפש הובלה להיום
מבצע  חורף
מחירים מוזלים
בחברת אבי הובלות
העברות של דירות,
משרדים, פריטים
בודדים בכול גוש דן
במחירים ללא תחרות
0547433109-אבי
 
- - -- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -- - -   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - -- - - - - -- - - - - - - - - - - --  --- - - - -- -  --
 
 
  הובלת פסנתרים – עבודה למומחים! 
הובלות  הוא תחום מאד תחרותי, מי מאיתנו לא נזקק לשירותן של חברות הובלות על מנת להעביר את מיטלטלינו למעונינו החדש. המון חברות פועלות היום בשוק וניתן למצוא שלל מובילים במרחק הקלקה. חשוב לעשות שיעורי בית בטרם באים להוביל או לאחסן את רכושכם יקר הערך. במיוחד אם ברשותכם רכוש לא שיגרתי כל כך כמו פסנתר.   
 המון אנשים אינם מודעים לעובדה כי ישנם חברות הובלות המתמחות בהובלה ובאחסון של פסנתרים. פסנתר הוא כלי נגינה עדין ולא חפץ שתרצו לקחת איתו סיכונים מיותרים. בהטלת משימה זו על  חברת הובלות  המובילה ציוד מסוג זה, תוכלו לישון בראש שקט בידיעה כי אחד הפריטים היקרים בביתכם מועבר על יד מובילים מומחים בטיפול הראוי. 
 אך הוא שוקל 800 קילוגרם. כמה עדין הוא יכול להיות ? 
 כאן בדיוק רובינו נופלים. ודאי שניתן לזרוק את כלי הנגינה העצום הזה היושב בסלון ביתכם על גבם של 4 או 5 חברים ולקוות שיגיע בסופו של דבר אל המשאית, אך אל תטעו, למרות מראהו המגושם הוא גם כלי נגינה מדויק להפליא המכיל 1000 חלקים נעים ו- 200 מיתרים מכוונים. הובלתו על ידי חברת הובלות אשר לא מיומנת בסוג זה של הובלת מטענים תדרוש תיקון יקר ערך לאחר מכן. 
 מובילים מומחים מבינים בהובלת מטענים מסוג זה. 
 המורכבות הפנימית של פסנתר היא בדיוק הסיבה מדוע יש לשכור חברות  הובלות  מומחות כאשר נדרשת הובלה. חברות אלו מתמחות בהובלות מטענים מסוג זה. מהרמתו והוצאתו בדרך הבטוחה ביותר מדלת הבית עד פירוקו והרכבתו בצורה שלא תגרום לו שום נזק. וחשוב מכל, הן יודעות כי ברגע שכלי הנגינה מגיע לביתך החדש, אתה מצפה לשבת ולנגן עליו מיד. זו הסיבה מדוע ישנם חברות הובלות המחזיקות אנשי מקצוע מיוחדים בכוננות למקרה של תקלה כלשהיא. 
 לעיתים קרובות נדרשת אחסנה של הפסנתר. בעלי בתים לרב רוצים לשפץ את ביתם החדש בטרם הם עוברים אליו ולרב הם צריכים לפנות פריטים גדולים מהבית למשך העבודה. במקרים מסוג זה, התקשרות לחברת הובלות בנוגע לאחסנה הוא פיתרון מצוין. שוב המטען יקר הערך יובל על ידי מומחים אשר מודעים לכמה מורכב ועדין הפריט אותו אתם מאחסנים. טמפרטורה גבוהה או נמוכה מדי, לחות גבוהה או מחסנים אשר אינם מאווררים כראוי יכולים לזרוע חורבן בתכולה. כך שמשתלם לשלם טיפה יותר בכדי שהפסנתר אותו אתם רוצים לאחסן יטופל על ידי אנשים שמעריכים אותו ויודעים לטפל בו כראוי. 
 כמו שכבר צוין קודם, הפסנתר שלכם הוא אחד הפריטים העדינים ביותר והיקרים ביותר הנמצאים בביתכם. אל תסמכו על סתם חברות הובלות בנוגע להובלתו ולאחסונו. דברו עם חברות המתמחות בהובלת פסנתרים על מנת שתוכלו לישון היטב בידיעה כי רכושכם ממטופל על ידי מקצוענים אשר מומחים בשמירה על כלי נגינה מופלאים אלו.  
  

 

הובלות זו המומחיות שלנו כבר המון שנים עם צוות סבלים מהשורה הראשונה ההובלה שלכם תתבצע בצורה הכי בטוחה מהירה באווירה רגועה וסובלנית

פלאפון ישיר של אבי 0547433109