בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 

 

 
הובלות קטנות  כגדולות העברת דירות משרדים ועוד חייג להצעת מחיר מהירה
 0547433109                             מייל avibalela@walla.com  
    אבי הובלות    הובלות תל אביב    צור קשר
 
    אבי הובלות
    הובלות תל אביב
    הובלת תכולת דירה
    מעבר דירה
    הובלת דירה לסוף החודש
    הובלת דירה במרכז
    הובלת דירה
    הובלת פריטים
    הובלות סטודנטים
    הובלת פסנתר
    טיפים לאריזה עצמית
    הובלה בשילוב מנוף
    איך תזהו חברת הובלות מקצועית ?
    צור קשר
    טופס הצעת מחיר
    מוביל להיום
    מחפש הובלה להיום
מבצע  חורף
מחירים מוזלים
בחברת אבי הובלות
העברות של דירות,
משרדים, פריטים
בודדים בכול גוש דן
במחירים ללא תחרות
0547433109-אבי
 
- - -- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -- - -   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - -- - - - - -- - - - - - - - - - - --  --- - - - -- -  --
 
מעבר דירה
שוב העלו לכם את שכר הדירה? קניתם בית חדש? מעט מאוד אנשים מתגוררים כל החיים במקום אחד. חלק גדול מהאנשים מעוניינים לעבור דירה בכמה מקרים בתקופות קצרות. העברת תכולת הדירה נתפסת כפרוצדורה ארוכה ומייגעת. מאמר זה רלוונטי מאוד לאלו שעוזבים את הבית שלהם בשבוע הקרוב, וכולל עצות טובות על מעבר דירה

הסתכלו על חצי הכוס המלאה

קחו את זה בקלות. חלק לא מבוטל מהאנשים עוברים ממקום למקום מסיבות משמחות כמו התקדמות לקוטג' חדש או שהסתיימו עבודות השיפוצים. אין מחלוקת, המעבר הינו שלב מתיש נוסף אך גם אותו אפשרי להעביר ללא מריטת שערות.

 - מיטב העצות למעבר דירה נינוח, מזורז וללא כאבי ראש הכוללים אריזה

היו ערוכים, תבדקו את האופציות להעברת הבית שלכם מס' שבועות לפני המעבר. בזכות ההכנה לא תגיעו להוצאות לא צפויות וכך תעברו את יום הובלת הבית בדרך מוצלחת.

לא מצליחים להגיע לאריזה? כיום קיימות מגוון חברות המספקות שירות של אריזה לפני ההובלה. צוות עבודה יגיע כמה ימים לפני יום ההובלה כדי להכניס לארגזים את חפציכם.

אם נתקלתם במצב בו נכפה עליכם להתפנות מהעסק לפני היום בו מתאפשר לכם להכנס למשרד החדש לא צריך לדאוג! בכל אזור פועלים מספר עסקים המשמשים לאחסנת תכולת משרדים. המחסנים בדרך כלל מושכרים למספר חודשים אך ניתן למצוא גם אחסון לטווח הארוך ואף תקבלו מחיר נמוך יותר.

לא חוסכים במחיר

גם אם אתם אורזים את הבית שהחלטתם לשכור את שירותיה של חברת ההובלות למטרה זו מומלץ לארוז את יקרי הערך שלכם בצורה מוקפדת בכדי שיגיעו בשלום לבניין החדש. לא תרצו שהסרוויס היקר שסבתא רבתא סטלה נתנה לכם מתנה ישבר בטלטלות הדרך.

אל תחסכו בהוצאות על חברת הובלות אמינה, לא כל בעל ואן הוא מוביל אמין. הובלת חפצים מסוימים כמו: מקרר, מכונת כביסה וכדומה דורשים כושר נשיאה ומיומנות רבה. כמו כן, חפצים מסוימים כמו: פסנתר, פינת אוכל גדולה שיעלו צורך בפירוק והרכבה. בדיוק מסיבה זו, וודאו שהמובילים מוכנים לעשות זאת. עבודה זו מצריכה תוספת מחיר.

תאמדו את חדר המדרגות בדירה הנוכחית ובדירה אליה אתם מעבירים את הדברים. אם אתם רואים שדלת המעלית קטנה מדי יתכן ויהיה עליכם להוסיף שירותי מנוף.

תמיד תוכלו לשכור שירות מנוף בצורה נפרדת אך כדאי לכם לערוך בדיקה אם חברת ההובלות שאותה לקחתם לביצוע המלאכה מספקת שירות זה, כך תחסכו בעלויות. לפעמים מומלץ לקחת מנוף, גם שניתן להסתדר בלי. שימוש במנוף יחסוך זמן וטלטלות מיותרות של החפצים במהלך הירידה במדרגות.
              

 

הובלות זו המומחיות שלנו כבר המון שנים עם צוות סבלים מהשורה הראשונה ההובלה שלכם תתבצע בצורה הכי בטוחה מהירה באווירה רגועה וסובלנית

פלאפון ישיר של אבי 0547433109