בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 

 

 
הובלות קטנות  כגדולות העברת דירות משרדים ועוד חייג להצעת מחיר מהירה
 0547433109                             מייל avibalela@walla.com  
    אבי הובלות    הובלות תל אביב    צור קשר
 
    אבי הובלות
    הובלות תל אביב
    הובלת תכולת דירה
    מעבר דירה
    הובלת דירה לסוף החודש
    הובלת דירה במרכז
    הובלת דירה
    הובלת פריטים
    הובלות סטודנטים
    הובלת פסנתר
    טיפים לאריזה עצמית
    הובלה בשילוב מנוף
    איך תזהו חברת הובלות מקצועית ?
    צור קשר
    טופס הצעת מחיר
    מוביל להיום
    מחפש הובלה להיום
מבצע  חורף
מחירים מוזלים
בחברת אבי הובלות
העברות של דירות,
משרדים, פריטים
בודדים בכול גוש דן
במחירים ללא תחרות
0547433109-אבי
 
- - -- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -- - -   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - -- - - - - -- - - - - - - - - - - --  --- - - - -- -  --
 

                  הובלת דירה                                                                                 בס"ד

הובלת דירה היא שירות בו טווחי המחירים הם מגוונים ונעים בקיצוניות. 
הובלת דירה אינו רק העמסה ופריקה אלא שירות מורכב מכך המחייב תכנון נכון וביצוע לפי התכנון. 
הובלת דירה מוצעות כיום על ידי מגוון רחב של חברות בתחום של הובלות דירה אשר
מציעות את כל מכלול הצרכים והשרותים הקשורים בנושא של הובלת דירות. 
כגון שירותי אריזה,שירותי מנוף,שירותי אכסנה,שירותי סבלות,ועוד...
 הובלת דירה  מתחילות בדרך כלל בבירור אצל החברות השונות המציעות שירות של הובלת דירה,
בעל מקצוע צריך להגיע ולהעריך את העלות של הובלת דירה כמו שלכם כיוון שכל דירה בנויה אחרת וממוקמת שונה ומכאן, יהיה עליו להתאים את כלי העבודה ואת כמות העובדים, כך למשל, דירה בקומה שלישית בלי מעלית ועם חדר מדרגות צר מאוד תחייב נקיטת שיטות מגוונות להורדת הציוד כל גם לגבי הדירה החדשה אליה אתם עתידים לעבור, שם יצטרך בעל חברת הובלת דירות לפרוק את הציוד.

הובלות דירה כוללת בדרך כלל שירות של אריזת התכולה [לא מחייב] המועברת,פירוק והרכבת רהיטים [במידת הצורך] ,העמסת הציוד, שינוע הציוד לדירת היעד החדשה וכמובן פריקה של הציוד. 
 הובלת דירה נכונה עשויה לחסוך זמן רב וכסף רב ולהקל מאוד את התהליך של מעבר דירה, חברה המנוסה במתן שירות של הובלת דירות יכולה לעשות זאת בצורה יעילה מהירה וטובה. 
 
הובלת דירה על ידי איש מקצוע טוב צריך להיות כולל תכנון מוקדם ונכון של שלבי ההעמסה ושל שלבי הפריקה שיתקיימו בזמן של הובלת הדירה. 
 הובלת דירה מתוכננת נכון היא כזו שלוקחת בחשבון הכנסת ציוד ראשון שצריך לצאת אחרון וכן תכנון נכון של כלי העבודה והמארזים איתם יגיע הצוות שאמור לעשות את הובלת הדירה, כך כדי שיהיו מוכנים לציודים גדולים, לציודים שבירים ולציודים כבדים. 
  הובלות דירות  הוא שירות שמוצע בטווחי מחירים שונים לא רק מבחינת טיב החברה או מידת המוניטין שהיא צברה אלא גם מתוך מה שכלול בחבילת השירות של הובלת דירה שכל חברה מציעה. 
 כך למשל, חברה מסוימת יכולה להציע שירות של הובלות דירה שכולל חבילה של העמסה, שינוע ופריקה בלבד בעוד שחברה של הובלת דירות אחרת יכולה להציע גם שירותי אריזה ואף מארזים כלולים במחיר, שימו לב שעלות קרטונים, דבקים, פצפצים וכו' אינה זולה כאשר מדובר באריזה של כמות ציוד גדולה וכמובן כרוכה בזמן יקר של אריזה.  לסיכום, הובלות דירות אינן שירותים מורכבים אך כל חברה של הובלות דירה מציעה מחיר, שירות וחבילות שונות ללקוחות המבקשים הובלות דירה, לכן אנחנו בחברת אבי הובלות המוטו הוא
להוציא את הלקוח מרוצה . 

הובלות זו המומחיות שלנו כבר המון שנים עם צוות סבלים מהשורה הראשונה ההובלה שלכם תתבצע בצורה הכי בטוחה מהירה באווירה רגועה וסובלנית

פלאפון ישיר של אבי 0547433109