איך מתחילים

מחירון

צור קשר

מצטרפים היום בחינם וללא התחייבות לצורך התנסות במערכת.
למימוש ההטבה – פתחו חשבון התנסות עכשיו
תקנון messer2all
 1. ברוכים הבאים למערכת messer2all. השימוש במערכת כפוף למפורט במסמך זה. אנא קראו את תנאי השימוש באתר (להלן:"התקנון"). רישום למערכת יעיד על הסכמה לתנאים המפורטים לעיל.
  תקנון האתר נערך בלשון זכר ואולם הוא מופנה לנשים וגברים כאחד.
 2. מערכת meeser2all פועלת בהתאם לחוקי מדינת ישראל ועל כן כל השירותים הניתנים במערכת כפופים לחוקי מדינת ישראל וחל איסור לעשות כל שימוש במערכת שאינו עומד בתנאי חוקי מדינת ישראל בכלל ו"חוק הספאם" בפרט.
 3. המשתמש במערכת messer2all יודע ומבין כי מערכת messer2all אינה אחראית לטיב השימוש במערכת ואין היא נושאת בכל אחריות הנוגעת לתביעות הקשורות למידע שהופץ או נשמר באמצעות מערכת messer2all על ידי המשתמש.
 4. מערכת messer2all אוסרת על משתמשיה לשלוח דואר אלקטרוני לכתובות דואר אלקטרוני של מי שלא ביקש במפורש להימנות על רשימת התפוצה של המשתמש.
  חל איסור להשתמש במערכת בכתובות דואר אלקטרוני שנקנו מגורם שלישי או שנאספו מרשת האינטרנט או בכל דרך שהיא. משלוח דואר אלקטרוני דרך מערכת messer2all יבוצע דרך רשימות שאסף המשתמש בהתאם ל"חוק הספאם" ובכלל זה למי שנתן את אישורו במפורש ובכתב לסוג דואר כפי שנשלח, ולמי שמסר למפרסם את פרטי התקשרותו בעת רכישת מוצר או שירות או מו"מ לרכישתו, קיבל הודעה שפרטיו ישמשו למשלוח דברי פרסומת וקיבל את האפשרות להודיע כי אינו מעוניין בכך ולא הודיע כך והפרסום שנשלח מתייחס למוצר או שירות מסוג דומה לזה שנרכש.
  דברים אלה מוצגים כשירות למשתמש במערכת messer2all ואינם משמשים כייעוץ משפטי. לקריאת "חוק הספאם" המלא לחץ כאן. כל דואר שנשלח על-ידי messer2all יכלול בתחתית הדואר האלקטרוני הודעה לביטול הרשמה וכל אדם שיבטל הרשמה יוסר באופן אוטומטי ומיידי. שירות messer2all  אינו אחראי לבקשת הסרה שלא התקבלה עקב תקלה טכנית של השולח, או בגלל כל סיבה אחרת שאינה תלויה במערכת messer2all.
 5. חל איסור לבצע שימוש בתוכנות מחשב או סקריפטים כדי לרשום מנויים באמצעות מערכת messer2all. הנרשם למערכת חייב להיות זה שיזם את תהליך ההרשמה וכתובת ה- ip המוצגת למילוי בטופס הרשמה חייבת להיות כתובת ה- ip  של הנרשם בלבד.
 6. אין להשתמש במערכת messer2all כדי להציג תכנים המהווים תוכן המפר זכויות יוצרים, סימן מסחרי, פטנטים או קניין רוחני אחר. תוכן הפוגע ברגשות הציבור או מהווה פרסום לשון הרע. תוכן פורנוגרפי, מיני או תוכן הקשור להימורים והגרלות, שימוש בסמים בלתי חוקיים או תוכן המציג מידע וחומרים על סחורה בלתי חוקית.
 7. המפר ההוראות המופיעות בסעיף 2 עד 6 יגרום לחסימת חשבונו, ללא אפשרות חידוש או החזר כספי. כמו כן המפר הוראות אלה חושף עצמו לצעדים משפטיים.
 8. כל הפרטים המוכנסים למערכת ע"י המשתמש הינם חסויים ואינם ניתנים להעברה או לשימוש ע"י אדם או גוף אחר מלבד המשתמש.
 9. מבצע 100 מיילים מתנה
  מערכת messer2all  מעניקה למשתמש חדש 100 מיילים למשלוח מתנה. מרגע רישום משתמש עומדים לזכות המשתמש 30 יום לניצול ההטבה. הספירה מתחילה מיום הרשום. ההטבה תפוג בתום 30 יום מיום הרשום.
 10. תשלום למערכת
  התשלום עבור שימוש במערכת הינו חודשי. על התשלום להתבצע מראש עבור תקופת השימוש. לא יתבצע החזר עבור חבילות שלא נוצלו, או שנוצלו חלקית בתום תקופת הזמן.
  ניתן להזדכות על חבילות שטרם הגיע מועד שימושן וזאת בתנאי שהתקבלה בקשה לביטול בכתב שבועיים לפני תחילת מועד החבילה.  
  מערכת messer2all לא תשא באחריות למידע ותכנים שיתפרסמו ונשלחו באמצעות המערכת על ידי צדדים שלישיים או לכל תוצאה שתנבע מהסתמכות עליהם ו/או שימוש בהם.
 11. דין ומקום שיפוט
  על השימוש במערכת messer2all יחולו דיני מדינת ישראל והם בלבד.
  מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהסכם זה או מהמערכת הינו בבתי המשפט המוסמכים במחוז השיפוט תל-אביב בישראל.
 12. אחריות
  שירות messer2all אינה אחראית לכל נזק שיגרם כתוצאה מהשירות אותו המערכת מספקת ובכלל זה איבוד נתונים, עיכוב מסירה, אי מסירה.עקב תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת, אצל הנהלת המערכת או אצל מי מספקיה
 13. ברישום משתמש למערכת, המשתמש מאשר ל messer2all להעביר מידע וחומר פרסומי מפעם לפעם.

דף הבית | אודות | איך מתחילים | מחירון | תקנון | צור קשר