דף הבית | אודות | כתבו עלינו | צור קשר

 

052-8351775

 
          מהו אימון טרמפולאטיס
          טיפול באוסטאופורוזיס
          טרמפולאטיס ודיאטה
          חיטוב ועיצוב הגוף
          טיפול בבעיות מפרקים
          הוראות בטיחות
          טיפים
          חוגים
          מאמרים
          סרטי הדגמה
          לקוחות ממליצים
          כתבו עלינו
          פורום
          צור קשר
 
                       טיפים
 
 
 

 

                   חוגים
 
 

 

עדכונים וחדשות

חבילות ליווי לאוסטאופורוזיס

חבילות ליווי לירידה במשקל

ליווי להפרעות קשב וריכוז-הורה ילד

 
 
        

 
 

המלצה ליפה יפתח

שמי אילנית מצליח ואני סובלת מעקמת בעמוד השידרה מגיל 12. נאמר לי על יד הרופאים כי התעמלות אינה טובה עבורי והמליצו רק על שחיה. במשך כ-25 שנה לא התעמלתי וכמעט ולא שחיתי. לפני כחמש שנים כאבי הגב שסבלתי מהם התגברו והגעתי למצב שלא יכולתי לתפקד, לא לשבת , לא לעמוד ולא לשכב. הדבר פגע בתיפקוד שלי בעבודתי כמנהלת בבנק.
ואז שכנעה אותי אמא שלי לנסות ולהתעמל עם יפה (היא סבלה מניוון שרירים ופרוזן שולדר והתעמלה איתה כבר שנה באותו הזמן).
מזה כחמש שנים שאני מתעמלת אצל יפה פעמיים בשבוע וזה עשה נפלאות לגוף שלי. כשיפה הציעה לי להתעמל על טרמפולינה, בהתחלה דאגתי , הרופאים אמרו לא לנענע את הגב.
אבל  ההתעמלות על הטרמפולינה פשוט כייפית וממכרת ועשתה נפלאות לכאבים ולכושר הפיזי, בו זמנית נעשית עבודה על מספר רב של שרירים, שרפת קלוריות  ועל נושא שיווי משקל. בעצם כיום אני יכולה לעשות לפחות חצי מהתרגילים שלי על טרמפולינה בצורה כייפית יותר מאשר סתם על הריצפה.
בחמש שנים האחרונות אני מרגישה נהדר, להתעמלות יש היבט נוסף שזה מרוממם את נפשי ומאז אני מתפקדת נהדר , אין לי כמעט כאבים וכמובן שהעבודה שלי והתפקוד שלי בבית לא נפגע.
ממליצה בחום להתעמל על הטרמפולינה..גם אתם תתמכרו...

אילנית מצליח –רמת גן

המלצה
לפני מספר שנים שברתי את עצמות המסרק בכף רגלי השמאלית.
לאחר איחוי השבר עדיין סבלתי מכאבים קשים וצלעתי צליעה קשה עד כדי כך שנאלצתי להפחית שעות עבודה ממשרתי. אובחנה בכף רגלי תסמונת R.S.D .. וכך נמשכו הכאבים והצליעה זמן רב. אל יפה ואל הטרמפולטיס הגעתי לאחר שנואשתי מטיפולים תרופתיים ומסוגים שונים של פיזיותרפיה.הניתורים עשו את שלהם וכהרף עין לאחר כמה טיפולים הכאבים פחתו ולאחר עשרה טיפולים הכאבים והצליעה נעלמו ועל כך תודתי הגדולה.

רינה ש. בת 58

 

המלצה ליפה יפתח וולנסקי

אני מתעמלת  עם יפה יפתח בשיטת טרמפולטיס כבר למעלה משנתיים, היא עברה איתי תקופות של דיכאון, תקופות של שמחה, הגדולה שלה, שהיא לא ויתרה לי אבל בהמון אהבה ורכות. יפה לא הכריחה אותי לרזות, היא עמדה לצידי תמיד ללא שיפוטיות  והייתה מאושרת ברגע שהחלטתי  לקחת את עצמי בידיים, ומאותו הרגע  הורדתי כבר שבעה קילו ואני מאושרת, אני רוצה להוריד עוד שמונה ואני אצליח בזכות יפה ובזכותי..... אני קופצת על טרמפולינה ורוקדת עם יפה, הגוף שלי מעוצב ולא רופס, יש לי קו יפה באמצע הגב, הכתפיים מעוצבות והרגליים כמו שצריך, אני אוהבת את עצמי למרות שאני רוצה להוריד עוד במשקל, בזכות הטרמפולטיס, אני אסופה וזקופה. ליפה חשוב שארגיש טוב בדיוק כמו שלי חשוב ואולי אפילו יותר. כל מאה גרם שאני מורידה היא קופצת איתי ושמחה, פעם ראשונה בחיי שנותנים לי תפריט דיאטה שאני יכולה לעמוד בו ואני גם יורדת יפה במשקל.יפה מסורה  ומחוייבת ותמיד שם בשבילי..תודה לך יפה.אני אוהבת אותך.

אביגייל רוז

 

המלצה ליפה יפתח

שמי דליה רב-נוף ואני מתאמנת עם יפה  וולנסקי- יפתח למעלה משנה. מצאתי שהאימון באמצעות הטרמפולינה עושה נפלאות בהרבה מישורים: גם פעילות אירובית מהנה, מגוונת ושאינה מכבידה על הפרקים, גם תרגילים שניתן לבצע ללא הכאבים שבדרך כלל נגרמים מריצה ומקפיצות ב"יבשה" ועוד הרבה יתרונות: פתאום אני יכולה גם לרוץ, גם לקפוץ כילדה, גם לרקוד ואפילו לעבוד עם משקולות תוך כדי הפעילות . ויש תוצאות~  שורפים הרבה קלוריות ואפילו... רזיתי!  התוודעתי לפעילות  משעשעת שכיף לבצע אותה וגם נהניתי  מהקלה על הקשיון בפרקים. מעבר לזה: יש בטרמפולינה משהו שגרם לי להמשיך בפעילות הגופנית שבדרך כלל זנחתי אחרי מבצעים קצרים. ובנוסף כמובן – תשומת הלב והליווי  המקצועי של יפה, הדאגה ואהבת האדם שלה סוחפת ואפילו ממכרת... ממליצה לכולם

דליה רבנוף- תל אביב

 

הנדון: המלצה ליפה יפתח וולנסקי.

כמי שברמת העיקרון לא אוהבת אמוני כושר גופני מכל סוג שהוא, כמי שקצרה בזמן ובמיוחד חסרה את המוטיבציה, אפשר לאמר שלאחר

שניסיתי מיני דרכים ומאסתי בכל אחד מהם, מצאתי , בעזרת יפה וולנסקי יפתח פעילות ספורטיבית חדשה- הקפיצה על הטרמפולינה.

יפה (המאמנת) ידעה לבנות אימון שמתאים לי מבחינת גילי, הכושר הגופני שלי ובזכות הדרך הנעימה שבה היא מעבירה את האימון, התרגילים

מתבצעים ובלי ספק רואים תוצאות.

מצאתי שהקפיצה על הטרמפולינה, עובדת עלי בשיטת ה " הכל כלול" או  all in one.
לא רק שגורמת לי הנאה רבה ותחושת התרוממות , גם מהווה
עבורי את הפעילות הארובית הנחוצה כל כך, שורפת קלוריות מיותרות וגורמת לי לתחושת שלווה וחיוניות, הרבה אחרי האימון עצמו .

מאחורַי 6 שנים של אימון עם יפה, מתוכם כ 3 שנים על הטרמפולינה ולהפתעתי אני מוצאת את עצמי בכל פעם מחכה בקוצר רוח לאימון הבא.

 

                                                     ב ב ר כ ה -רוני בר חולון

המלצה

כשיפה אמרה לי טרמפולינה קצת נבהלתי. מאז היותי ילדה לא רצתי ולא קפצתי מה פתאום להתחיל לקפוץ בגילי? יפה שיכנעה אותי בנעימות שהיא איתי בהקשבה מלאה לגוף שלי וליכולות שלי ולא נעשה שום דבר שלא ארגיש איתו במאה אחוז טוב. השתכנעתי והתחלתי עם אימון טרמפולטיס ומייד נהיה לי כיף גדול,הרגשה של ריחוף ממכר ומסוגלות שאין בשום דבר אחר.
בארבעה חודשים שקצת סגרתי את הפה וקפצתי ירדתי 10 ק"ג. היום אני מסוגלת לשלב גם בהליכות שלי בחוץ פרקים של ריצות, מי היה חולם?
זה מתחיל עם הריחוף הפיזי,אבל נמשך בהתרוממות נפש ותחושת מסוגלות נפלאה.הריחוף נותן ביטחון, שמשפיע על שאר תחומי החיים וזו ברכה גדולה.
קניתי טרמפולינה הביתה וכולם מקפצים עליה הנכדות,הבעל והילדים.

תודה רבה
ניצה שלום (57)-ראשל"צ

 
 

אימון בטרמפולינה | טיפול באוסטאופרוזיס | טיפול בבעיות מפרקים | ניקוי רעלים במרכז | טיפול בהפרעות אכילה | הרזייה במרכז

| עיצוב הגוף במרכז | טיפול בקשב וריכוז | טרמפולינה למבוגרים