בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
אתר המעריצים הרשמי של
H2O
 
 
 
 
   *דף הבית*    *על הסדרה*    *הדמויות*    *לינקיה*    *סקרים*    *משחקים*
   *פורום*    *השחקנים*    *גליטרים*    *תמונות*    *לביה''ס*

תקציר העלילה:

עלילת הסדרה מתמקדת בשלוש נערות: ריקי, אמה וקליאו. בתחילת הסדרה שלושתן מתוארות כנערות רגילות לחלוטין וללא שום חריגה מהמציאות. המציאות שלהן משתנה כאשר מגע קסם של אי מסתורי משפיע עליהן וכתוצאה מכך הן הופכות לבתולות ים בכל פעם שהן באות במגע עם מים. הבנות גם נחשפות לכך שלכל אחת מהן יש כוח על טבעי שקשור למים. כמובן שהן שומרות על כל העניין בסודיות מוחלטת. הסדרה מסופרת כך שבכל פרק נוצרת בעיה שמאיימת על הבנות ועל חשיפת הסוד שלהן בפני החברה ותמיד הבנות מוצאות דרך לפתור את הבעיה וכל זאת כדי להמשיך ולשמור על הסוד שלהן על היותן בתולות ים.

בעונה השנייה מגיעה נערה חדשה לבית הספר, שרלוט, והופכת לאויבת של הבנות לאחר שהיא מתעניינת בלואיס, שהיה החבר של קליאו. שרלוט מגלה שסבתה הייתה בתולת ים והיא עצמה הופכת לבתולת ים ומקבלת את הכוחות של קליאו, ריקי ואמה. היא גורמת לבנות בעיות רבות והבנות חוששות שהיא תחשוף את הסוד. לבסוף לואיס מגלה שביום בו כל כוכבי הלכת מתיישרים בקו אחד הבנות יכולות לאבד את כוחן בבריכת הירח. שרלוט מנסה לגרום לבנות להיכנס לבריכה ולבסוף הבנות גוברות עליה בקרב ארוך והיא טובלת במים ומאבדת את כוחותיה. שרלוט מבטיחה לא לספר דבר על סודם של הבנות.

בעונה השלישית מתגלה כי אמה עוזבת. קליאו וריקי מכירות נערה חדשה בשם בלה שהיא גם בתולת ים. בנוסף הן מגלות כי הירח המלא לא משפיע עליהן אלא שולח מים לתקוף אותן ולהביא אותן לבריכת הירח כי אסון עומד לבוא על כדור הארץ, המים מראים להם שכוכב שביט נמשך לבריכת הירח כמו מגנט ועלול להרוס את כור הארץ, בלה מגלה ששלושתן יכולות לעצור את אותו כוכב שביט על ידי מים לפי אגדה שמצאה, בה ילדה אחת הצליחה לעצור את אותו כוכב שהגיע לכדור הארץ לפני הרבה שנים. בלה, קליאו וריקי הופכות לחברות טובות מאוד.

 •  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 • H2O

  אתר המעריצים
  של הסדרה הכי
  יפה בעולם!
  www.H2O.foo.co.il
  ואל תשכחו להגיב!
    * כל הזכויות שמורות לאתר המעריצים הרשמי של H2O אלא אם צויין אחרת. www.H2O.foo.co.il *  
  *