בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
אתר המעריצים הרשמי של
H2O
 
 
 
 
   *דף הבית*    *על הסדרה*    *הדמויות*    *לינקיה*    *סקרים*    *משחקים*
   *פורום*    *השחקנים*    *גליטרים*    *תמונות*    *לביה''ס*

הדמויות הראשיות:

 • אמה גילברט (קלייר הולט) - חברתן של קליאו וריקי, הפכה ביחד איתן לבתולת ים בליל הירח המלא באי מייקו. אמה גילתה שהכוח שלה הוא הקיפאון, כלומר שהיא יכולה להקפיא כל מקור של מים שנמצא בסביבתה. אמה נחשבת גם היא למציאותית, הרצינית והאחראית מבין שלוש הבנות.

 • קליאו סרטורי (פיבי טונקין) - נערה רגילה כמו כל נערה שיחד עם חברותיה אמה וריקי נקלעת לאי מייקו ונהפכת לבתולת ים. הכוח שקליאו גילתה על עצמה הוא שהיא יכולה לשלוט, להזיז ולעצב את המים. בסוף העונה הראשונה היא מתחילה לצאת עם ידידה הטוב, לואיס, שיודע על הסוד שלה ושל שתי הבנות האחרות על היותן בתולת ים ועוזר להן מתי שיש בעיה. בתחילת העונה השנייה הם נפרדו. קליאו היא האמצעית ה"נטרלית", כלומר, אף פעם לא לוקחת סיכון אבל לא שמרנית מדי (לא נוטה יותר מדי לאף צד).

 • ריקי צ'אדוויק (קריבה היין) - חברתן של אמה וקליאו וגם היא נהפכה יחד איתן לבתולת ים בליל הירח המלא באי מייקו. ריקי מגלה שהכוח שלה הוא הרתחה, כלומר שהיא יכולה להרתיח ולאדות כל מקור מים בסביבתה (ההיפך ממה שאמה יכולה לעשות- הקפאה) לקראת סוף העונה הראשונה היא התחילה מערכת יחסים רומנטית עם זאין, נער עשיר ומפונק שתמיד חייב להשיג את מה שהוא רוצה. ריקי נחשבת למרדנית ולילדותית יותר מבין שלוש הבנות.

 • לואיס מק'קרטני (אנגוס מקלארן) - ידיד טוב של קליאו, אמה וריקי. מתמחה במחשבים ובמדע ולכן לפעמים מנסה להקל על הבנות עם פטנטים שלרוב הוא ממציא בעצמו, אבל לא תמיד הם עובדים ולפעמים רק מחמירים את הבעיה של הבנות ואפילו מסבכת אותן בצרות...

 • איזבלה "בלה" הארטלי (אינדיאנה אוונס) - בתולת הים החדשה המחליפה את אמה בעונה השלישית. מאוד חברותית, מתחשבת ותמימה. היא נהפכה לבתולת ים במערות הים של אירלנד כשהייתה בת תשע, ויש לה את הכוח להפוך את המים לג'לטין, לחומר קשה כמו קריסטל ואפילו לצופף את מולקולות המים יותר מדי עד כדי פיצוץ של המים. בהמשך היא מפתחת קשר רומנטי עם וויל, דמות חדשה בסדרה.

 • וויל בנג'מין (לוק מיטשל) - חדש בסדרה . וויל הוא ספורטאי, אוהב מאוד לצלול . אחותו סופי בסדרה מדרבנת אותו ולוחצת עליו להתחרות . וויל הרפתקן ואוהב לאסוף קונכיות ואבנים מעניינים . בהמשך הסדרה הוא מגלה את הסוד של הבנות וגם מתפתח קשר רומנטי בינו לבין בלה.

 • הדמויות המשניות:

 • זאין בנט (בורגיס אברנת'י) - נער עשיר ומפונק שתמיד חייב להשיג את מה שהוא רוצה, בין אם זה משהו שצריך לשלם כסף בשבילו ובין אם זה משהו לא ברור. לקראת סוף העונה הראשונה מתפתחת מערכת יחסים רומטית בינו ובין ריקי ובמהלך העונה השנייה, כאשר הם עדיין יחד, הוא מגלה שהיא בתולת ים. הם נפרדים אך חוזרים לבסוף. בעונה השלישית הם נפרדים סופית.

 • שרלוט וואטספורד (בריטני ביירנס) - תלמידה חדשה בבית הספר של הבנות. לאחר שלואיס וקליאו נפרדים היא מגלה עניין בלואיס ובמהלך העונה השנייה הם יוצאים יחד. בסדרה רואים שהיא מקנאת בקשר החזק והמאוד משמעותי בין לואיס לקליאו ולכן כל פעם שהיא רואם אותם יחד היא מתחילה לחקור את לואיס. במהלך הסדרה שרלוט גם מגלה שסבתה, גרייסי, הייתה בצעירותה בתולת ים. שרלוט בהתחלה לא מאמינה אבל לאט לאט היא מוצאת יותר ויותר הוכחות והסברים שמראים לה שהסיפור הוא נכון ושסבתה באמת הייתה בתולת ים. אחרי שהיא מגלה את כל האמת על סבתה היא הולכת לאי מייקו בליל ירח מלא והופכת לבתולת ים בעצמה. ובפרק האחרון לעונה היא משתנה חזרה לבת אנוש.

 • H2O

  אתר המעריצים
  של הסדרה הכי
  יפה בעולם!
  www.H2O.foo.co.il
  ואל תשכחו להגיב!
    * כל הזכויות שמורות לאתר המעריצים הרשמי של H2O אלא אם צויין אחרת. www.H2O.foo.co.il *  
  *