בניית אתרים בחינם

נארוטו שיפודן-Anime

                                      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר הרשמי של תירגומי נארוטו שיפודן ישראל (:  הקישור:    http://shippuden.co.il/
 
 
   פורום דיבורים (:    פורום: נארוטו.    פורום: אנימה    פורום: מנגה    פורום: פיירי טייל    פורום: וואן פיס
   פורום: דרגון בול קיי    פורום:בלי'ץ    משחקי האתר P:    פורום תמונות וסירטונים (:    פורום: מי רוצה ליהיות משגיח פורום?    פורום: משחקי מחשב, אקס בוקס,פלייסטשן ועוד...!
   פורום: סדרות טלווזיה    פורום: גרפיקה ואומנות    פורום: מחשבים ואינטרנט    פורום: מוזיקה    פורום: קומיקס!    פורום: סדרות, תוכניות,סרטים של- yes
   פורום: סדרות, תוכניות,סרטים של- HOT    פורום: משוב ותמיכה!    פורום: גיוס אנשי צוות! (לאתר!)    צא'ט האתר!!! (:
 
    דף הבית
    משגיחי פורום. (כולם ליקרוא!)
    מידע על האתר. (:
    חוקים גלובאלים של הפורום! (נא ליכנס!!!)
    סדרת נארוטו פלוס נארוטו שיפודן!!! (לכול מי שלא יודע מה זה נארוטו) הסבר על הכול!
    מדריך להורדת סירטונים מיוטיוב!!!! (שווה ליכנס!)
    וואן פיס העלילה של הסדרה (לילדים שלא יודעים מה זה!)
    צא'ט האתר!!! (:
    מדריך לבניית אתרים מיקצועי!!! (שווה כניסה!)
וואן פיס.jpg

תקציר העלילה:

עלילת הסדרה מתרחשת בעולם דמיוני, המורכב רובו מאיים. 20 שנה לפני תחילת הסדרה הוצא להורג הפיראט גול די. רוג'ר (הידוע יותר בכינויו גולד רוג'ר) אשר נחשב לפיראט הגדול ביותר בכל הזמנים אשר זכה לתואר מלך הפיראטים. מילותיו האחרונות היו "השארתי את כל אוצרותי במקום ההוא", ואלו גרמו ליציאתם של מאות ואלפי פיראטים אל הימים בחיפוש אחר האוצר האגדי, המכונה 'ואן פיס'.

עשרים שנים לאחר הוצאתו להורג של גולד רוג'ר, גיבור הסדרה מונקי די לופי (Monkey D. Luffy), עוזב את כפרו במטרה להגשים את חלומו: להפוך למלך הפיראטים ולמצוא את ה'ואן פיס'. בילדותו מונקי די לופי אכל בטעות את "פרי השטן" אשר הקנה לו כוחות על-אנושיים.

אל לופי מצטרפים אנשים נוספים ההולכים אחר חלומותיהם, וביחד הם מקימים את צוות "כובעי הקש", על שם כובע הקש של לופי. שלא כמו רוב הפיראטים בסדרה, "כובעי הקש" הם אנשים מוסריים ונאמנים לעקרונותיהם, הנמנעים מהרג ומבזיזה ומרוויחים את לחמם מעזרה לאלו הנמצאים בצרה. אך למרות זאת, בפני החוק הם עדיין פיראטים, ולכן רודפים אחריהם חיילי הצי חיל הים ואנשי הממשלה העולמית, הגוף השולט בעולם. כשנתיים אחרי מלחמת וואיט בירד כל חברי צוות כובע הקש מתאחדים חזקים מתמיד ויוצאים שוב למסע בדרך לאוצר וואן פיס.

---------------------------------------------

הדמויות הראשיות (צוות כובעי הקש): 
הדמויות הראשיות בסדרה הם צוות שודדי כובע הקש. במהלך הסדרה, הקבוצה גדלה בהתמדה. כל אחד מחברי צוות שודדי כובע הקש הוא בעל לפחות כישרון אחד בו הוא מתמחה, וחלק מהם (במיוחד הקפטן, הסייף, והטבח) בעלי כוחות על-אנושיים. לכל אחד מחברי צוות שודדי כובע הקש יש חלום שהוא מעוניין להגשים. החלומות הללו הם הסיבה העיקרית שבגינה הם הצטרפו מלכתחילה לצוות שודדי כובע הקש ולמעשה הכוח המניע בחייהם. כל אחד מהחלומות של חברי הצוות מושפע מטרגדיות שאירעו בחייהם בהם היו מעורב לפחות אדם אחד אותו הם העריצו או אשר עימו היה להם קשר עמוק.

צוות שודדי כובע הקש. בכיוון השעון מלמעלה: פרנקי, יוזופה, ניקו רובין, סאנג'י, מונקי די. לופי, רורונואה זורו, נאמי, ברוק וטוני טוני צ'ופר (במרכז).
 • מונקי די לופי – הדמות הראשית בסדרה. לופי הוא הקפטן של 'צוות שודדי כובעי הקש'. מכונה "כובע הקש" לופי. בגיל 7 אכל בטעות 'פרי שטן' בשם 'גומו גומו נו מי' מסוג פאראמסיה, שנתן לו כוחות ומאפייני גוף של גומי, בנוסף לחוסר יכולת לשחות (כמו לכל משתמש פרי שטן אחר). החלום שלו הוא למצוא את האוצר האגדי המכונה 'ואן פיס' ולהפוך למלך הפיראטים, יש כאלה שחושבים שלופי דומה לרוג'ר בהתנהגותו או ביכולת המחשבה שלו. הוא אוהב מאוד בשר ואוכל כמויות ענק של אוכל. לופי מאוד תמים ומרבה להמציא קיצורים לשמות. הוא אחד מ־11 הסופרנובאס, קבוצה של פיראטים מתחילים אשר מבוקשים על סכומים גבוהים מ-100,000,000. לופי פועל על פי אינסטינקט ולא מודאג מהתוצאות של מעשיו, לדוגמה להרביץ לאציל עולם מבלי להיות מודאג מאדמירל שאמור להגיע במקרה שכזה. כשניצח את הפיראטים הכי חזקים באיסט בלו, נקבע פרס על ראשו בסך 30,000,000 בלי (הכסף ביקום וואן פיס). לאחר שניצח את הפיראט והשיצ'יבוקאי קרוקודייל, הפרס על ראשו הועלה לסך 100,000,000. בעקבות האירועים באניס לובי, הפרס שוב עלה לסך של 300,000,000 בלי. לאחר שלקח חלק פעיל בבריחתם של אסירים רבים מהכלא השמור אימפל דאון, ובמתקפה על מארינפורד, הפרס על ראשו שוב עלה ל-400,000,000. במהלך סאגת 'אניס לובי' חשף לופי שתי טכניקות, גיר סקונד (הילוך שני) המאפשר ללופי לגרום לדם בגופו לרוץ מהר, בגלל זה הגוף של לופי נהיה בצבע סגול ויוצא לו עשן מהגוף, וכך הוא נהיה מהיר יותר. טכניקה שנייה היא גיר פירד (הילוך שלישי) המאפשר ללופי לנפח חלק מגופו ולהפוך אותו לגדול יותר, וכך ההתקפות שלו יהיו יותר חזקות, אך להילוך זה יש חיסרון משום שאחרי שלופי משתמש בהילוך זה הגוף שלו נהיה קטן למשך דקה. אחד הדמויות הצעירות ביותר בסדרה וגם הילדותיות ביותר. על כך יעידו תכונות נשניות אצלו כגון: שימוש נרחב בסלנג, חיבה למשחקים ילדותיים, תמימות, טוב לב וחוסר יכולת לשקר.
 • רורונואה זורו – הקצין הראשי ואיש החרבות של צוות שודדי כובע הקש. מומחה בסייף המשתמש בטכניקת שלושת החרבות (כאשר חרב אחת הוא מחזיק בפיו). צייד ראשים לשעבר שנודע בכינוי "צייד הפיראטים". הוא היה חבר הצוות הראשון שהצטרף ללופי לצוות "שודדי כובע הקש". החלום שלו הוא להפוך לסייף הטוב ביותר בעולם. בדיחה חוזרת בסדרה היא שהוא מצליח לאבד את הדרך אפילו כשמראים לו אותה או כשהיא מסומנת. הוא חלק מ־11 הסופרנובאס, קבוצה של פיראטים מתחילים אשר מבוקשים על סכומים גבוהים מ-100,000,000. לאחר שניצח את המתנקש וחבר הבארוק וורקס, דאז בונז, נקבע פרס על ראשו בסך של 60,000,000 בלי. בעקבות האירועים באניס לובי, הפרס על ראשו עלה לסך של 120,000,000 בלי. נמצא בריב תמידי עם שאר חברי שודדי כובע הקש ובתחרות תמידית עם סנג'י. אדם אדיש ועצלן. זורו וניקו רובין הוכיחו לא פעם כי הם צוות לעניין ואף נראה כי מתפתח ביניהם קשר רומנטי.
 • נאמי – הנווטת הג'ינג'ית של צוות שודדי כובע הקש. החלום שלה הוא ליצור את מפת העולם. בתחילת הסדרה היא מנסה להשיג 100,000,000 בלי כדי לשלם לארלונג ולקנות ממנו את הכפר שלה בחזרה. מאופיינת בתאוות בצע ותעשה הכל בשביל כסף. נלחמת בעזרת מקל בשם "קלימה טקט", שמסוגל ליצור מזג אוויר. המקל נוצר על ידי אוסופ. בעקבות האירועים באניס לובי, נקבע על ראשה פרס בסך 16,000,000 בלי. לנאמי אין שום כבוד כלפי לופי וזורו והיא אף מרבה לצעוק עליהם ולהכות אותם. למרות שלופי הוא הקפטן, נאמי היא זו שתחלק תפקידים בדרך כלל.
 • יוזופה – התותחן והצלף של צוות שודדי כובע הקש. אוסופ הוא צלף מיומן שמשתמש במגוון של כלי נשק. החלום שלו הוא להיות שודד הים האמיץ ביותר בים, ולפגוש את אביו שהינו חלק מצוות הפיראטים של שנקס בזמן מסעיו. פיתח אלטר אגו (זהות נוספת) בשם סוגה-קינג, מלך הצלפים. לופי וצ'ופר הם היחידים בסדרה שלא מבחינים כי אוסופ וסוגה-קינג הם אותו בן אדם. אוסופ הוא שקרן גדול והרבה פעמים מפחיד את אויביו עם שקרים (שיש לו 8,000 אנשים וכו') הוא לפעמים מדבר לעצמו בגוף שלישי, אוסופ-סמה (סמה=תואר מכובדות ביפנית). לרוב נלחם באמצעות קלע לה הוא קורא "קאבוטו". בעקבות האירועים באניס לובי, הוא מבוקש, בתור סוגה-קינג, על סך 30,000,000 בלי. סובל השפלות רבות בשל אפו הארוך. מתייחס לצ'ופר כאל אחיו הקטן.
 • סאנג'י – הטבח של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "הרגל השחורה". טבח צעיר, רודף שמלות ומכור לסיגריות. החלום שלו הוא למצוא את אגדת הכחול הגדול (אזור ים אגדי אשר מסופר שבו נמצאים כל סוגי הדגים מרחבי האוקיינוס). יש לו ריב תמידי עם זורו ונראה כי הם שקולים בכוחם. לא נמצאה תמונה להציג בכרזת המבוקש שלו, לכן מצויר שם ציור גרוע, שדומה, באופן מקרי, לדובאל, אותו הם פגשו בסאגת סבונדי. הוא נלחם באמצעות רגליו מכיוון שבתור טבח, ידיו הם הדבר הכי חשוב לו והוא אינו מוכן לסכן אותם. בעקבות האירועים באניס לובי, הוא מבוקש על סך 77,000,000 בלי. סאנג'י הוא רודף שמלות אובססיבי ובכך כל בחורה יפה שהוא רואה הוא מתחיל בצורה נדיבה אליה ומחמיא לה. סנג'י נשבע לעולם לא לבעוט באישה אפילו אם הוא ייצטרך למות וכשהוא רואה אישה בצרה (אפילו אם היא אויב) הוא מציל אותה.
 • טוני טוני צ'ופר – הרופא של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "אוהב הצמר הגפן המתוק". איל שאכל בטעות 'פרי שטן' מסוג זואן בשם 'היטו היטו נו מי' והפך להיות חצי בן-אנוש וחצי איל. יש לו 3 צורות מפרי השטן, צורת האייל המקורית שלו, צורת כלאיים וצורת בן אדם (שאנשים חושבים שהיא גורילה או מפלצת), אך בעזרת סם מיוחד שנקרא כדור ראמבל הוא מסוגל לשנות צורה לצורות נוספות המשתמשות ביתרונות של האייל והבן אדם. תמיד מאמין לשקריו של אוסופ. לא אוהב שמחמיאים לו, אפילו שכשעושים זאת הוא מתמוגג מאושר (ומקלל את מי שהחמיא לו...).לאחר אירועי אניס לובי, הוא מבוקש על סך 50 בלי בלבד מפני שהוא נחשב אך ורק חיית המחמד של הצוות. בכל פעם שקורה דבר המצריך רפואה, צ'ופר תמיד יצעק לרופא ורק אז יבין שזה הוא.
 • ניקו רובין – הארכאולוגית של צוות שודדי כובע הקש. ידועה בכינוי "ילדת השטן". אכלה פרי שטן מסוג פראמסיה בשם 'האנה האנה נו מי' אשר העניק לה את היכולת להצמיח איברי גוף מכל מקום שהיא רק רוצה. חלומה הוא למצוא ולגלות את ההיסטוריה העתיקה שכתובה ב'ריו פונגליף'. מגיל 8 היא מבוקשת על 79,000,000 מפני שלכאורה הטביעה כמה ספינות מלחמה של המארינס (הסיבה האמתית היא שהיא יכולה לקרוא את כתבי הפונוגליף העתיקים). אחרי האירועים באניס לובי היא מבוקשת על 80,000,000 בלי. רובין וזורו הוכיחו לא פעם כי הם צוות לעניין ואף נראה כי מתפתח ביניהם קשר רומנטי. רובין היא אחת הדמויות היותר רציניות בסדרה והיא אינה דמות קומית במיוחד.
 • פרנקי – בנאי/מתקן הספינות של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "פרנקי הסייבורג". סייבורג (שילוב של אדם ומכונה) אשר איבד חלק מגופו כאשר ניסה לעצור רכבת בגופו, בנה בעצמו את חלקיו הרובוטיים, ומכיוון שלא היה מסוגל להגיע אל מאחורי גופו, מלפנים הוא חסין לכדורים ולדקירות, אך גבו עדיין רגיש לסוגי פגיעות שונים. החלום שלו הוא לבנות את הספינה הטובה ביותר שתוכל להפליג בכל מצב לצוות שיהיה ידוע בכל העולם. כמו כל המצאותיו, פרנקי ממונע על ידי קולה. למרות זאת, אפשר להתניע אותו על ידי משקאות אחרים אך הדבר ישפיע על התנהגותו. בעקבות אירועי אניס לובי מבוקש על 44,000,000 בלי. פרנקי הוא רגשן ויפרוץ בבכי לאור כל מקרה שהוא יחסית "רגשני" (ובפמעים מסוימות, הוא אפילו ינסה לשיר איזשהו שיר לכך למרות שתמיד קוטעים אותו).
 • ברוק – המוזיקאי של צוות שודדי כובע הקש. מכונה "הסייף המזמזם". כאשר הוא עוד היה בין החיים, אכל 'פרי שטן' בשם 'יומי יומי נו מי' אשר החזיר את נשמתו לחיים לאחר שהוא נהרג לפני חמישים שנה, אך עד שנשמתו מצאה את גופו, זו הפכה כבר לשלד. ברוק הוא סייף מיומן. בזכות קלילות גופו, הוא מסוגל לרוץ על המים. חלומו הוא לפגוש את לבון, חברו הלוויתן שהשאיר מאחור בהבטחה שיחזור. למרות גילו המופלג של 88 שנה, ברוק הוא אחד מהדמויות הילדותיות בסדרה והוא תמיד מספר בדיחות על זה שהוא שלד ועל זה שאין לו אברים חוץ מעצמות. כשהיה בחיים היה מבוקש על 33,000,000 בלי. כמו סנג'י, ברוק מתאפיין ברדיפת שמלות וירבה לשאול נשים שאלות שנוגעות להלשבה התחתונה שלהן. למרות זאת, ברוק מתאפיין בדיבור מנומס. למרות שברוק הוא כבר שלד, עדיין יש לו שיער אפרו ענקי ואף יכולות כגון: בכי או דימום. כשם שצ'ופר מתחזק על ידי כדור ראמבל ופרנקי על ידי קולה, ברוק יקבל כוחות מחודשים על ידי שתיית חלב (מאחר וברוק אינו אלא עצמות, צריכת הסידן שבחלב הופכת אותו לחזק ומחדשת את פצעיו).

----------------------

דמויות מרכזיות:דמויות מרכזיות נוספות בסדרה. משמאל לימין ומלמעלה למטה: בלאקבירד, באגי, סנגוקו, אאוקיג'י, מיהוק, שנקס, קומה, סמוקר, וייטבירד, קובי, קאקו, דו פלאמינגו, בלאמי, דראגון, פנדמן, אייס, לוצ'י יחד עם האטורי, פוקסי, ארלונג, אנרו, דון קריג, קורו, ספאנדאם וואפול.


ממשלת העולם

ממשלת העולם, בראשות חמשת הכוכבים , מזוהה עם מעל ל-170 מדינות מרחבי העולם. ממשלת העולם הוקמה על ידי 20 המלכים, אשר צאצאיהם, אצילי העולם המכונים גם בשם הדרקונים השמימיים, מסוגלים לרכוש אנשים, בהם פיראטים, אשר נלכדו ונשלחו לעבדות.


המארינס

המארינס הנו הכוח הצבאי הימי אשר נמצא תחת פיקוד ממשלת העולם והם אחד מהאויבים הראשיים של כובעי הקש והפיראטים ככלל בסדרה. מרבית כוחות המארינס מצויים בגראנד ליין, שכן באזור זה נמצאים מרבית הפיראטים החזקים ביותר. המטה העליון של המארינס היה בעבר ממוקם במארין-פורד, אולם לאחר מלחמת וויטבירד הוא הועבר ונבנה מחדש בחצי השני של הגראנד ליין, באזור הניו וורלד. מטרתם של המארינס להגן על אוכלוסיית העולם מפני הפיראטים ולהראות את הכוח והעוצמה של הממשלה העולמית.

 • סאנגוקו – ידוע בכינוי "בודהה". אדמירל הצי ומפקד המארינס. אכל פרי שטן שמאפשר לו להפוך עצמו לענק עשוי זהב טהור. לאחר מלחמת וויטבירד סנגוקו פורש מתפקידו כאדמירל הצי. שמו משמש כפארודיה על סון-גוקו הלוא הוא גיבורה הראשי של סדרת האנימה "דרגון בול" שהיא כמובן המתחרה הראשית של וואן פיס.
 • אדמירל קוזאן אאוקיג'י – אחד משלושת האדמירלים הגדולים של חיל הים (ביחד עם קיזארו ואקיאנו). המוטו של אקואיג'י הוא "צדק עצלן" מכיוון שבדומה לזורו, אקואיג'י הוא עצלן במיוחד ומבלה את רוב זמנו בשינה. אקואיג'י אכל פרי שטן מסוג לוגיה (כמו שני האדמירלים האחרים) שמאפשר לו לשלוט בקרח. אקואיג'י אחראי באופן אישי על טראומת הילדות של רובין בכך שהקפיא את חברה היחיד ומאז, הוא רודף אחריה כבר עשרים שנה. אחראי לחלק מהפציעות שהובילו למותו של וויטבירד.
 • אדמירל בורסלינו קיזארו – אחד משלושת האדמיראלים הגדולים של חיל הים (ביחד עם אקואיג'י ואקיאנו). יש לו שפתיים עקומות ואיתם גם שפה וקול. הוא מרבה ללבוש בגדים בהירים ומשקפי שמש מאחר שאכל פרי שטן מסוג לוגיה המאפשר לו להפוך את עצמו לאור. בשאנבודי, קיזארו נאבק בסופרנובאס וניצח כמעט את כולם. כשפגש בכובעי הקש, קיזארו נאבק גם איתם וכמעט הרג את זורו. מאחר שהוא עשוי אור, היחידים שהצליחו לפגוע בו הם ריילי ומרקו. אחראי לחלק מהפגיעות שהובילו למותו של וויטביארד. נינוח במיוחד ולא יקח דבר ברצינות.
 • אדמירל סאקאזוקי אקאינו – האדמירל האכזרי ביותר במארינס. אכל מפרי השטן מסוג לוגיה אשר נתן לו את היכולת להפוך את גופו למגמה. אקאינו אחראי לרוב הפגיעות אשר הובילו למותו של וואייט-בירד, והוא גרם באופן אישי למותו הטרגי של אייס. במהלך הקרב על מארין-פורד גילה אקאינו שלופי הוא בנו של המהפכן דרגון, ומשום כך הוא נשבע לחסל אותו. הודות לג'ינביי ולאיוונקוב אשר הגנו על לופי הוא נכשל.
 • מונקי די גארפ – הסבא של לופי. הוא טיפל בלופי שהיה ילד ואימן אותו ואת אייס להפוך לאנשי חיל הים חזקים (הוא שונא את שאנקס על כך שהביא את לופי לדרך הפירטים במקום). הוא אימן את לופי בדרכים שונות כמו למשל זריקתו לבורות עמוקים וחשוכים, השארתו ביערות אפלים ומפחידים, וקשירתו לבלונים והעפתו לשמיים. אבל גארפ אומר שאת כל זה הוא עשה מאהבה. גארפ לקח על חסותו את קובי והלמפו ומאמן אותם כדי להיות אנשי חיל הים חזקים שכן נכשל עם לופי ואייס. כשרוג'ר היה בכלא לפני הוצאתו להורג, סיפר לגארפ שיש לו ילד שטרם נולד. הוא ביקש מגארפ לאמץ את הילד ולשמור על זהותו של הילד כבנו של מלך הפיראטים בסוד. לפני שנכנס רוג'ר לכלא, הסכים עם בת זוגו פורטגאס די. רוג' לקרוא לילד אייס אם הוא בן, ואם בת אן. (כדי לשמור על היותו בן של מלך הפיראטים בסוד, שמו של הילד היה פורטגאס די. אייס במקום גול די. אייס).
 • סנטומארו – ראש יחידת המדע של המארינס. שולט בטכניקת ההאקי. הנשק שלו בקרב הינו גרזן ענקי. מפקד על רובוטי הפאציפיסטה שנוצרו בצלמו של קומה שנכון לעכשיו הינו פאציפיסטה מספר 0. לאחר מלחמת וויטבירד הוא נהפך למארין רשמי.
 • סגן אדמירל סמוקר – סמוקר היה מפקד במארינס בדרגת קומודור. אכל את פרי השטן מסוג לוגיה בשם 'מוקו מוקו נו מי' שנתן לו את היכולת להפוך את גופו לעשן וגם לעוף בעזרתו. לראשונה פגש סמוקר בלופי בלונגטאון, עיר מולדתו של גולד רוג'ר. בסדרה רואים את סמוקר רודף אחרי לופי בקו הגדול אבל לופי מצליח להיתחמק ממנו כל פעם. לקח חלק במלחמה במארינפורד.בזמן השנתיים של הטיים סקיפ קודם לדרגת סגן אדמירל.
 • טאשיגי – טאשיגי היא העוזרת של קפטן סמוקר. היא סייפית מוכשרת והראשון להביסה בקרב חרבות היה למעשה זורו. טאשיגי מאמינה בכך שחרבות שונות טובות מאחרות על פי איכותן. בניגוד לקפטן סמוקר הרודף אחר לופי, מטרטה של טאשיגי היא להרוג את זורו על כך שהוא משתמש בחרבות איכותיות במיוחד למטרות פשע. טאשיגי נלחמה נגד זורו פעם אחת בלוג טאון שם הפסידה בקלות אם כי לזורו אין את האומץ להרוג אותה מכיוון שהיא נראת בדיוק כמו קווינה, חברת הילדות של זורו. ההבדל היחיד בינה לבין קווינה הוא שטאשיגי לובשת משקפיים ובתור בדיחה הומוריסטית, כאשר אינה לובש משקפיים, טאשיגי לא תוכל להבחין בין קפטן סמוקר לבין צ'ופר.
 • קובי – לופי הציל את קובי מספינתה של אלבידה ומאז הפך לגיבור שלו. מונקי די גראפ, סבו של לופי, לקח את קובי וחברו לחיל הים הלמפו תחת חסותו לאחר שנהגו באומץ לב מול מורגן 'יד הגרזן' בעת שברח מחיל הים. נפגש עם לופי פעמיים נוספות בסאגת 'פוסט אניס לובי' ובסאגת מארינפורד. קובי הוא אחד האנשים שמסוגלים להשתמש ביכולת האגדית 'האקי' אך אינו מסוגל לשלוט בה.
 • הלמפו – הלמפו הוא בנו היחיד של קפטן מורגן. מכיוון ואביו היה ראש של בסיס חיל הים, הלמפו הוא מפונק במיוחד. לאחר שמורגן הובס, הלמפו הצטרף לחיל הים ושם התחבר עם קובי. לאחר אימונים קשים, הלמפו הפך ללוחם חרבות חזק והווה אתגר אפילו על זורו. לאחר ששינה את דרכיו, הלמפו שינה גם את מראהו והפך לשונה בהרבה ממה שהיה קודם. הלמפו אחראי באופן אישי לכליאתו של זורו וקשירתו לצלב מעץ.

שבעת השיצ'יבוקאים

שבעת השיצ'יבוקאים הם פיראטים חזקים ביותר אשר כרתו ברית עם ממשלת העולם. במסגרת ההסכם עם ממשלת העולם, הם מחויבים להילחם לצדם כשהממשלה קוראת להם ולמסור חלק מהשלל שלהם לממשלה העולמית, ובתמורה הממשלה העולמית נותנת להם חנינה על פשעיהם ומבטלת את הבאונטי שלהם.

 • דראקול מיהוק – ידוע בכינוי עין הנץ. פיראט בעל חרב שחורה גדולה שמסתובב ברפסודה קטנה בצורת ארון קבורה ומביס ציים שלמים של ספינות בעזרת חרבו. מיהוק הוא הסייף הכי טוב בעולם וכמו כן הוא היה בעבר יריבו של שאנקס אדום השיער וכמו שרואים בפרק 45 באנימה (שם הפרק: מבוקש) רואים שמיהוק מודיע לשאנקס על זה שלופי נהפך למבוקש על ידי חייל הים. מיהוק הוא הסייף הטוב ביותר ולכן המטרה של זורו היא להביס את מיהוק ולקחת את מקומו. זורו נלחם נגדו פעם אחת. אך הוא הפסיד בקלות (מיהוק השתמש בסכין קטנה בלבד) ונשבע שיום אחד הוא יביס אותו. לא ידוע כמה ברי יש על ראשו. הוא אחד מהשיצ'יבוקאי. לאחר סאגת מארינפורד זורו מבקש ממנו ללמד אותו, ומיהוק מסכים.
 • דון קישוט דו פלאמינגו – פיראט שהנהיג בעבר את צוות הפיראטים של בלאמי, מרושע במיוחד ויכול לשלוט על יצורים בעזרת אצבעותיו (החיסרון היחיד הוא שפלאמינגו יכול לשלוט על יצוק אחד בכל פעם). הפרס על ראשו עומד על 340 מיליון ברי. אחד מהשיצ'יבוקאי. הוא השיבוקאצ'י היחיד שמעולם לא פגש בכובעי הקש. פלאמינגו הרג את גאקו מוריה בטענה שזה חלש מידי. ירבה לחשוף את לשונו.
 • גקו מוריה – ספינתו היא הגדולה ביותר בעולם, והוא בעל צבא זומבים. למוריה היכולת לגנוב צל של מישהו ולהכניס אותו לזומבי. הצל של לופי הוכנס ל-900 (Odz), של סאנג'י לפנגוינ-כלב, של זורו נכנס אל אדם בשם ג'יגורו "תמהוני עקשן"- איש חרבות אגדי שהרג בזמן שחי 7000 פיראטים על מנת להגן על משפחתו, של רובין נלקח בזמן הקרב עם מוריה ולכן לא הוכנס לזומבי. של ברוק נלקח חמש שנים לפני והוכנס לגוף של סמוראי בן 1000 שנים. הפרס על ראשו עומד על 320 מיליון ברי. אחד מהשציבוקאי שהובסו על ידי צוות כובעי הקש לבסוף מת ג'קו מוריה על -ידי דו-פלמינגו בטענה שמוריה חלש מידיי.
 • ברתולומיאו קומה – ידוע בכינוי הרודן. אחד משבעת השיצ'יבוקאים. נוהג לשאת עימו לעתים רבות ספר תנ"ך. קומה אכל פרי שטן שנתן לו את היכולת לשגר דברים (כולל עצמו ואנשים אחרים) ולתקוף על ידי גלי הלם. יש לו את היכולת לאסוף כמות גדולה של אוויר ולדחוס אותה לשטח קטן וכשהוא משחרר אותה נוצר גל הלם גדול וקטלני. קומה ידוע ששירת בעבר בצבא המהפכה של דראגון וידיד לצוות כובעי הקש, בשלב מאוחר יותר בסדרה. קומה נהפך על ידי הממשלה לסייבורג (אדם מכונה) ומוחו נמחק. כמו כן, נוצר צבא שלם של רובוטי קומה חזקים במיוחד הנראים בדיוק כמוהו אך להם יכולות אחרות. ההבדל היחיד בין קומה המקורי לבין הרובוטים מבחינת המראה החיצוני הוא שהרובוטים אינם נושאים ספר תנ"ך.
 • בואה האנקוק – הקיסרית של האי "אמזון לילי" ואחת מהשיצ'יבוקאי. כשהייתה קטנה נתפסה ביחד עם 2 אחיותיה על ידי אצילי העולם (טנריוביטו). שוחררה על ידי פישמן טייגר ביחד עם עבדים רבים אחרים ומאז מנסה להסתיר את העבר שלה על ידי שקר שהיא ואחיותיה הביסו גורגונה ולכן קוללו על ידיה (שקר שנתמך על ידי כוחות פרי השטן של אחיותיה להפוך לנחשים שונים). אצילי העולם נתנו לה פרי שטן שנותן לה את הכוח להפוך אנשים לאבן. הכוח החזק שלה יכול לפעול אך ורק על מי שאוהב אותה (עד עכשיו כולם חוץ מלופי). במהלך סאגת אמזון לילי מתאהבת בצורה אירונית במיוחד בלופי ולאחר מכן עוזרת לו לחדור לכלא אימפל דאון. במהלך המלחמה במארינפורד היא מגנה על לופי בכל מחיר.
 • ג'ינביי - ממשלת העולם העניקה לו את המעמד "שיצ'יבוקאי" בתמורה לכך שהוא יפרק את צוות הפיראטים שלו "שודדי סאני". איש דג שארלונג עבד תחתיו בעבר. ג'ינביי הנו חבר ויריב וותיק של אייס (אחיו החורג של לופי). ג'ינביי סייע ללופי לברוח מאימפל דאון, הכלא השמור ביותר בעולם, בכדי להציל את אחיו. לבסוף איבד את מעמדו כשיצ'יבוקאי משום שעזר ללופי לברוח מאימפל דאון ומשום שניהל מלחמה נגד כוחות המארינס. נכון לעכשיו, לא נמצא לו מחליף.
 • מרשל די. טיץ' - בלאקבירד - ראה 'צוות של בלאקבירד'.

סייפר פול מספר 9 (CP9)

ה-CP9 הוא הארגון החזק ביותר הנמצא בהנהגתו של סאפנדם. כל אחד מחברי ה-CP9 הוא חזק מאוד ורובם שולטים בפירות שטן. רוב פירות השטן הם מסוג זואן. חלק מהם העמידו פנים בתור עובדי גאלי-לה.

 • ספאנדאם – מפקדה של יחידת ההתנקשות של המארינס- CP9. נפצע בפניו לאחר שפרנקי הכה אותו כשהיה צעיר. ספאנדאם הוא סדיסט מטורף וחסר מצפון שרוצה לשלוט בנשק האולטימטיבי "פלוטון". לשם כך הוא חטף את פרנקי- שמחזיק בתכניות לבניית הנשק, ואת רובין- שיודעת כיצד לתפעל אותו. ספאנדאם קיבל מהממשלה העולמית את הזכות להשתמש בארמדה הבלתי מנוצחת של המארינס כראות עיניו, והוא משתמש בזכות זו כדי לסחוט את רובין ואת צוות שודדי הקש. לאחר שכל חברי ה-CP9 הובסו, ספאנדאם נפגע קשות על ידי רובין שבעצם שברה את עמוד השדרה שלו. ספאנדאם עצמו הוא חלש פיזית והנשק שלו בקרב הוא חרב-פיל, חרב שאכלה פרי שטן מסוג "זואו זואו נו מי" שנתן לה את הכוח להפוך את עצמה באופן חלקי או מלא לפיל (במצב החצוי, החרב-פיל היא בעצם פיל שהחדק שלו הוא חרב ענקית).
 • רוב לוצ'י – הלוחם החזק ביחידת התנקשות של המארינס - CP9. ידוע בכינוי "רוב לוצ'י". במשך 5 שנים עבד בתור בנאי ספינות בעיר ווטר 7 בחברת גאלי-לה, ועבד שם בתור אילם והיונה שלו דיברה במקומו. בסאגת ווטר 7 לוצ'י וחברי CP9 חשפו את עצמם בכך שתקפו את אייסברג. לוצ'י אכל מפרי השטן 'נקו נקו נו מי' מסוג זואן (כמו רוב חברי CP9) אשר נתן לו את היכולת להפוך את עצמו לחצי אדם-חצי נמר. למרות זאת, הכוח האמיתי שלו אינו תמון בפרי השטן שאמור רק לתת חוזק פיזי נוסף. נוצח על ידי לופי באניס לובי. מכיוון שספאנדם חלש פיזית ואינו לוחם חזק במיוחד, יש הטוענים כי לוצ'י הינו הדמות המרושעת הסיפור.
 • ברונו – הלוחם הרביעי הכי חזק. בניגוד לרוב חברי CP9, כוח השטן שלו מאפשר לו ליצור דלתות היכן שהוא רוצה וכך להגיע להיכן שהוא רוצה. למרות זאת, השיער שלו נותן לו מראה של חצי אדם-חצי שור. הובס על ידי לופי בקרב הראשון בו מתגלה ההילוך השני שלו.
 • ג'איוברה – החזיק במפתח מספר 1. הלוחם השלישי החזק בחבורה. אכל פרי שטן אשר נותן לו את הכוח להפוך לחצי אדם-חצי-זאב. הובס על ידי סנג'י. בהתחלה נלחם נגד אוסופ, אך סנג'י התחלף איתו ושלח את אוסופ להציל את רובין. כמו זורו וסאנג'י, גם בין ג'איוברה ובין קאקו ישנו ריב תמידי של אגו ותחרותיות.
 • קאליפה – החזיקה במפתח מספר 2. הלוחמת החלשה ביותר בCP9. אכלה פרי שטן אשר גרם לגופה להיות עשוי מסבון, ובכך לתקוף את היריב שלה כך שיהפוך מבריק וחלק ולא יוכל לאחוז בדבר. הובסה על ידי נאמי. בהתחלה, קאליפה נלחמה נגד סנג'י אך הוא הפסיד מאחר שנשבע לעולם לא לבעוט באישה.
 • קומדורי – החזיק במפתח מספר 3. הלוחם החמישי בחוזקו בCP9. בעל שיער ארוך מאוד. לקומדורי היכולת לשלוט בשיערו כמו כל איבר אחר בגופו. הוא נלחם נגד נאמי וכמעט הרג אותה עד שצ'ופר הציל אותה והתמודד מולו במקומה. הוא הובס על ידי צ'ופר בפעם הראשונה שהתגלתה צורת המפלצת שלו הנגרמת כתוצאה של אכילת שלושה כדורי ראמבל בהפרש של פחות משש שעות אחד מהשני.
 • פוקורו – החזיק במפתח מספר 4.הלוחם השישי בחוזקו בCP9. נולד עם כוחות טלפטיים חזקים. הובס על ידי פרנקי. במקום שיניים, לפוקורו יש שיני רוכסן שנקעות לפעמים ומקשות עליו לדבר. מדי פעם הוא משמיע קול מוזר של ציפור, ומכאן שמו (פוקורו= ינשוף).
 • קאקו – החזיק במפתח מספר 5. הלוחם השני החזק בחבורה. אכל מפרי שטן אשר מאפשר לו להפוך לחצי אדם-חצי ג'ירפה (בתור בדיחה הומוריסטית, הוא הפך את עצמו תחילה לג'ירפה שלמה). עבד בגאלי-לה. הובס על ידי זורו. בתור בדיחה, לקאקו יש אף ארוך ומרובע באורך זהה לאפו של אוסופ. דבר אשר יצר נקודת דמיון גדולה בין השניים.
 • נרו - חבר חדש של CP9 שעדיין לא יודע להילחם עם כל הטכניקות של רוקושיקי. הוא הובס על ידי פראנקי על הרכבת בדרך לאניס לובי.

ארבעת הקיסרים

"ארבעת הקיסרים" הנם ארבעה פיראטים רבי עוצמה אשר שוכנים בעולם החדש. קבוצה זו כוללת את:

 • שאנקס – ידוע בכינוי "אדום השיער". המנהיג של שודדי הים אדומי השיער והנו אחד מארבעת הקיסרים. הפרס על ראשו לא ידוע, הוא עבד פעם עם באגי הליצן על הספינה של מלך הפיראטים והוא זה שמצא את הפרי שאכל לופי. שאנקס היה זה שבעצם עצר את המלחמה במארינפורד בשיתוף פעולה עם קובי. שאנקס שהיה ללופי כאח גדול, פגש את אחיו הגדול האמיתי (אייס) רק פעם אחת.
 • ווייטבירד – שמו האמיתי הנו אדוארד נויגאט. גם הוא כמו שאנקס הנו אחד מארבעת הפיראטים החזקים בעולם. אייס הוא אחד מסגניו. מרשל די טיץ'(הידוע גם כ"שחור הזקן") עבד פעם תחתו עד שהרג את אחד מהצוות וברח. אדוארד ניוגאט הוא בעל מידות גוף גדולות במיוחד, אך כמו שלשאנקס יש בעיה פיזית (מחסור ביד), יש לו מחלה לא ידועה ולכן הוא כל הזמן מחובר למכשירים. הנשק שלו בקרב היא חנית ענקית. הפרס על ראשו לא ידוע. וואיטבירד אכל פרי שמביא לו את היכולת ליצור רעידות אדמה לבסוף הוא מת על ידי מרשל די טיץ (בלאקבירד) מאחר שוויטביארד היה חלש במיוחד לאחר הקרב עם אדמירל אקיאנו שפצע אותו אנושות. מתייחס אל חברי צוותו כאל בניו (מסיבה זו, הם קוראים לו "אבא").
 • קאידו – אחד מארבעת הקיסרים. שמו הוזכר כמה וכמה פעמים, אך לא ידוע עליו כמעט דבר. לוחם אכזר וחסר רחמים. נאבק בעברו נגד גקו מוריה ונגד שאנקס. עם הזמן, לבסיסו של קאידו הגיע גם אקס-דרייק, אחד מהסופרנובס. דרייק נאבק נגד אחד מאנשיו של קאידו אך עד עכשיו לא נודעו תוצאות הקרב.
 • ביג מאם – אחת מארבעת הקיסרים.


מהפכנים

 • מונקי די דראגון – אביו של לופי ובנו של סגן אדמירל מונקי. די גארפ. הוא הפושע הכי מבוקש בעולם. הוא מנהיג המהפכה והוא איש נורא מסתורי בעל סודות רבים מאוד. הוא עדי כדי כך מסתורי, עד שבפעם הראשונה ששמעו את שמו המלא זה היה בפוסט אניס לובי שגארפ סיפר על אביו של לופי. דראגון מאמין שיום אחד הוא ולופי יפגשו כאשר דרכיהם יצטלבו. למרות שהוא הפושע הכי מבוקש בעולם הוא שומר על קשר עם אבא שלו מחיל הים.
 • אמפריו איוונקוב – מהפכן. אחד הסגנים של מונקי די דראגון. איוונקוב "כלוא" באימפל דאון ושולט על הקומה הסודית 5.5 בכלא. בסאגת אימפל דאון מרפא את לופי מהרעל של מאגלן, ולאחר ששומע שהוא הבן של דרגון מחליט לצאת איתו מהכלא על מנת להציל את אייס. אכל פרי שטן שנותן לו לשלוט על הורמונים של אנשים, ובכך יכול לשנות את המין שלהם, לעזור להם לרפא את עצמם או לתת להם אנרגיה (הזרקת הורמון אנדרנלין). מכונה "אוקאמה קווין" (מלכת ההומוסקסואלים). איוונקוק הוא שליט של אי מסוים בקו הגדול אשר בו כל דבר דומם הוא בצורת לב, וכל דבר חי הוא בצורת אישה, בין אם הוא אישה, ובין אם לא. לאחר הקרב בשאנבודי, סנג'י שוגר אל אותו אי על ידי קומה. מסיבה לא ברורה, לאחר שהייה ממושכת על האי, גם סאנג'י עצמו החל להרגיש כי הוא בעצם אישה בגוף של גבר.
 • אינזומה – עבד ביחד עם איוונקוב באימפל דאון בקומה הסודית 5.5. אכל מפרי השטן אשר מאפשר לו להפוך את ידיו למספריים


צוות הפיראטים של בלאקבירד

צוות הפיראטים של בלאקבירד היא קבוצה של 12 פיראטים. הקבוצה מונהגת על ידי הנבל הראשי בסדרה, הפיראט בלאקביארד, אשר שמו האמיתי הוא מרשל די טיץ'. היריב הראשי של בחתיכה אחת. הוא נקרא על שמו של הפיראט האמיתי בן המאה ה-18 אדוארד "שחור הזקן". בלאקביארד אכל מפרי השטן מסוג לוגיה בשם היאמי יאמי נו מי וכעת הוא מסוגל להפוך את גופו לאפלה (בניגוד למרבית משתמשי הלוגיה, הפרי של טיץ' ביחד עם עוד דמויות מרושעות עדיין מאפשר ליריביו לפגוע בו פיזית) לשאוב לתוכו דברים כמו חור שחור בצורה כזו שהוא מסגול למשוך אליו את האויב שלו ולנצל את כוחו הפיזי נגדו (בקרב נגד אייס, הוא משך אליו את אייס והכניס לו אגרוף לבטן, מה שגרם לאייס להקיא דם. את אותו הדבר, הוא עשה בקרב עם לופי באימפל דאון) הפך לשיצ'יבוקאי אחרי שהביס את אייס (הוא הסגיר את אייס בשביל להפוך לשיצ'יבוקאי), הפרס על ראשו הוא אפס ברי, ולפי קומה מהשיצ'יבוקאי המטרה שלו היא כנופיית כובע הקש. לאחר שהרג את וואייט-בירד השתמש טיץ' בכוח האפלה שלו וספג את כוחו של וואייט-בירד ליצור רעידות אדמה, וכעת בתור האדם הראשון ונכון לעכשיו, גם היחיד בעל כוחות של שני פירות שטן, נחשב טיץ' לאיש החזק והמסוכן ביותר בעולם. בדומה ללופי, לטיץ' יש צוות קטן ומובחר של לוחמים אשר לכל אחד יכולות ותכונות משלו.

צוותו של בלאקבירד כולל את הצלף ואן אוגר, את ההגאי ישו ברג'ס אשר הנו בעל כוח פיזי עצום, הרופא "Doc Q" והשוטר לשעבר לאפייט. באימפל דאון, בלאקבירד מגייס חברים נוספים לצוותו אשר הנם אסירים לשעבר. האסירים לשעבר כוללים את הרוצח הסדיסטי שיריו, את סן חואן וולף, את ואסקו שוט, את קטרינה דבון ואת אבאלו פיזארו.


צוות שודדי השמש

צוות שודדי השמש הם חבורה של פיראטים אשר מונהגת על ידי איש הדג טייגר. הם נוהגים להתקיף כל ספינת פיראטים שהם רואים. הצוות מורכב ברוב מעבדיםששוחררו על ידי טייגר. לכל אחד ואחד מאנשי הצוות יש סימן אדום, הדומה לשמש, אשר נצרב על עורם. סימן זה נצרב במקור על חברי הצוות על מנת לזהותם, בתקופה בה הם היו עבדים.


ממלכת אראבאסטה

ממלכת אראבאסטה היא ממלכה מדברית אשר נשלטת על ידי הנסיכה נפרטיטי ויוי.

 • נפרטיטי ויוי – נסיכת אראבאסטה, בתו של קוברה מלך אראסטה, שהצטרפה לצוות לעונת "הבארוקו ווארקס"(עונה 2),לויוי יש סוג של יויו עם להב, ויש לה את ברווז המרוץ האמיץ "קארו". במלך הסדרה ויוי מנסה לעצור את המרד שנוצר בארבסטה נגד אביה המלך. ויוי מגלה שהארגון בארוק ווארקס קשור ולכן מצטרפת עליו כדי לגלות פרטים. באחד הפרקים, נשלחים סוכנים מיוחדים של הארגון לחסל אותה כי ידעה את שמו של הבוס ולאף אחד אסור לדעת אותו (קרוקודייל). שודדי כובע הקש מצילים את ויוי ומתחייבים ללות אותה חזרה לממלכתה ולעזור לה לדכא את המרד. ויוי די חלשה אך מנסה להיות אמיצה ותמיד שמה את חייהם של אחרים כחשובים משלה. אכפת לה מתושבי אראבסטה והיא מאמינה כמו אביה שמדינה היא האנשים שלה. בסוף עונת אראבסטה ויוי עוזבת את הצוות וחוזרת לארצה בתודה ענקית לפני שמספיקה להגיד לצוות שהוצע פרס על ראשו של זורו ושהפרס על ראשו של לופי עלה. לוותה את החבורה סביב כל עונת הבארוק וורקס (מלבד הפילרים).
 • איגאראם – מפקד המשמר המלכותי של אראבאסטה, ובעלה של טרהקוטה. איגאראם נאמן מאוד לנסיכה ויוי והוא אף מוכן להקריב את חייו למענה.


צוות השודדים של באגי הליצן

צוות השודדים של באגי הליצן היא קבוצת פיראטים. הקבוצה מונהגת על ידי באגי, אשר מכונה באגי "הליצן" וידוע באהבתו לתותחים. באגי היה פעם חברו של "שאנקס אדום השער" ועבד איתו על ספינתו של גולד רוג'ר. הוא אכל את אחד מפרות השטן מסוג פרמסיה בשם 'ברה ברה נו מי' ובשל כך הוא יכול לפרק את גופו לחלקים ולחבר אותו בכל צורה שהוא רוצה. לופי ניצח אותו, והוא הועף לאי בודד כשרוב חלקי גופו נותרו מאחור. באגי לא יכל לסלוח ללופי על זה שפיצל את גופו והפריד אותו ממשפחת הפיראטים שלו, לכן באגי נשבע לנקום בלופי. לאחר המסע שבאגי עובר הוא פוגש את אלבידה הרזה וצוות הפיראטים שלו. באגי, אלבידה וציוותו יוצאים למסע נקמה בלופי ופוגשים אותו בהמשך בלוג טאון. הפרס על ראשו של באגי הוא 15 מיליון בלי. בהמשך באגי נאסר ונישלח לכלא השמור, אימפל דאון. שם הוא פגש שוב את לופי, שהגיע על מנת לשחרר את אחיו, אייס. השניים לבסוף מסייעים זה לזה, ובאגי אפילו לוקח חלק במלחמה במארינפורד. כמו שלופי חסין ליריות, הפרי של באגי מאפשר לו להיות חסין לדקירות.

צוותו של באגי כולל את מוג'י אשר הינו הקצין הראשון בספינה ומאלף חיות, אליו מתלווה בדרך כלל חיית המחמד שלו - אריה בשם ריצ'י. בנוסף, הצוות כולל את קאבאג'י ואלבידה.


דמויות מרכזיות נוספות

 • קרוקודייל – שיצ'יבוקאי לשעבר. פיראט שהקים את הבארוק וורקס וניסה לכבוש את ארץ החול (אראבאסטה) ולהשיג כלי נשק עתיק כדי להשתלט על הממשלה העולמית. קרוקודייל אכל את אחד מפרות השטן מסוג לוגיה בשם 'סונה סונה נו מי' שנתן לו את הכוח לשלוט בחול. הוא הובס על ידי לופי. הפרס על ראשו של קרוקודייל היה 81 מיליון ברי. נכלא בקומה השישית באימפל דאון ושוחרר על ידי לופי. לקח חלק במלחמת מארינפורד ואף הציל את לופי מספר פעמים.
 • גול ד. רוג'ר – ידוע בעיקר בכינויו גולד רוג'ר. נחשב לפיראט הגדול ביותר בכל הזמנים אשר זכה לתואר מלך הפיראטים. רוג'ר אשר סבל ממחלה חשוכת מרפא, החליט לצאת למסע סביב הגראנד ליין יחד עם צוות שודדי הים שלו. לאחר מכן, הוא נפרד מהצוות והסגיר את עצמו לרשויות. לפני שהוא מוצא להורג, הוא מכריז כי הוא השאיר את כל האוצרות שלו ב"ואן פיס" וכי האוצרות זמינים לכל מי שיגיע אליהם ראשון. מילותיו האחרונות גרמו ליציאתם של מאות ואלפי פיראטים אל הימים בחיפוש אחר האוצר האגדי, המכונה 'ואן פיס' בתקווה להפוך למלך הפיראטים הבא. רוג'ר מתואר כאדם נועז, תכונה אשר שאנקס אדום השיער רואה בלופי.
 • סילבר'ס ריילי – סגנו לשעבר של גולד רוג'ר. לאחר מותו של מלך הפיראטים פרש ריילי לגמלאות ועבר להתגורר בשאבונדי ולעסוק במכניקה של ספינות. הוא ידוע בתור אחד מהאנשים החזקים ביותר בעולם, הוא הוכיח זאת כשנלחם באדמירל קיזארו כשהגן על שודדי כובע הקש ואף הציל את חייו של זורו. לאחר סאגת מארינפורד לקח ריילי את לופי תחת חסותו ולימד אותו להשתמש בטכניקה הסודית "האקי". למרות שריילי שימש לו מורה קשוח וחסר פשרות, לופי מרגיש קרוב מאוד לריילי ואף מתייחס אליו כאל דודו.
 • בון קליי – אחד מהאנשים שעבדו תחת קרוקודייל, 'בארוק וורקס', נקרא בון-צ'אן על ידי חבריו. התיידד עם צוות כובע הקש בזמן סאגת אראבאסטה. לאחר שהובס על ידי סאנג'י, נשלח אל הכלא השמור ביותר - אימפל דאון. מר. 2 אכל פרי שטן הנותן לו את היכולת לשנות צורה לכל מי שנגע בו בעבר, על ידי נגיע בלחי השמאלית של עצמו. על ידי כך סייע למר. 0 - קרוקודייל, בהתחזות למלך והכפשת שמו, וכך השיג קרוקודייל את מבוקשו. בזמן שלופי נכנס לאימפל דאון כדי להציל את אחיו-אייס, בון צ'אן ברח מהכלא וסייע לו בדרכים רבות, ואף הציל מספר פעמים את חייו. כשלופי ועוזריו עמדו לצאת מאימפל דאון, דלתות 'שער הצדק' הענקיות נסגרו, ולכן נלכדו בפנים. מר. 2 חזר בסתר אל אימפל דאון כשהוא נראה כמפקד הכלא, ונתן פקודה לפתוח את השערים כשהוא נשאר מאחור, ובכך הקריב את חייו למען בריחתם. בון צ'אן הוא טרנסג'נדר והדוגמה הבולטת ביותר לכך היא שימושו באיפור.
 • גאלדינו – עבד קקצין בבארוק וורקס תחת שם הקוד "מר. 3" לצד גברת שבוע מוזהב. נלחם בצוות כובעי הקש בסאגת ליטל גארדן, אך במהלך סאגת אימפל דאון נאלץ לשתף פעולה עם לופי על מנת לברוח מהכלא והתיידד עימו. מר. 3 אכל פרי שטן מסוג לוגיה בשם "דורו דורו נו מי" הנותן לו את היכולת לשנות את גופו לשעווה. בסאגת מארינפורד הוא עזר ללופי להציל את אייס והצטרף לצוות של באגי הליצן.
 • האצ'י – האצ'י הוא איש דג מסוג תמנון. האצ'י הוא סייף מיומן השולט בטכניקת ששת החרבות עקב זרועותיו הרבות. לארח שהובס על ידי זורו בארלונג פארק, האצ'י ברח אל הקו הגדול לכיוון אי אנשי הדג אך נתפס על ידי דובאל. האצ'י ניצל על ידי כובעי הקש וחבר אליהם. האצ'י עזר להם בשנבודי שם נפצע קשה על ידי אציל עולם. האצ'י הוא תמים ולא חכם במיוחד.
 • דאז בונס – קצין ראשון בארגון 'הבארוק וורקס' בו עבד תחת שם הקוד מר.1. דאז בונס אכל מפרי שטן מסוג פראמיסיה בשם 'סופא סופא נו מי' המאפשר לו להפוך את גופו לחרבות מפלדה. נוצח על ידי זורו. נלקח לכלא השמור ביותר אימפל דאון ושם נכלא בקומה הרביעית. שוחרר על ידי לופי וחביריו לבריחה בסאגת אימפל דאון. לאחר מכן לקח חלק בקרבות של מלחמת וויטבירד.

--------------------

זהו זה. גלישה נעימה!!! מנהל האתר: אלעד!   נארוטו שיפודן- Anime