בניית אתרים בחינם
 
אווטר-כשף האוויר האחרון
 
 
 
 
   דף הבית    מידע    פורום
 
    תמונות
    אנג
    קטרה
    סוקה
    טופ
    צוקו
    אירו
    אזולה
    חיות
    משחקים
    עונה ראשונה
    דמויות משניות
    רקעים
    תמונות מיוחדות
    אנימציות
    סקרים
    אווטרים
    נוודי אוויר
    שבטי המים
    ממלכת האדמה
    אומת האש
 
 
 
ג'ט-
 
 
שם: ג'ט
 
גיל: 16
 
כשפות ראשית: אין
 
אהבה: אין
 
חיות: אין
  
סיפור חייו: אומת האש רצחה את כל משפחתו ומאז הוא נשבע לנקום את מותם. הוא ארגן חבורה של אנשים הנקראו "לוחמי החופש" והם לחמו באומת האש. בהמשך ג'ט רצה להרוג כפר אומת האש שלם ובו אנשים חפים מפשע, אנג קטרה וסוקה עצרו אותו. לאחר מכן הוא הגיע לבה סינג סה שם ראה את צוקו ואירו ורצה להרוגם על שהיו מאומת האש, אך הדאי לי תפסו אותו ושתפו לא את המוח. הוא וכל החבורה ירדו למחתרת של הדאי לי שם הוא נילחם באנג בעקבות שתיפת המוח ומת בגלל מפקד הדאי לי שהרגו.
 
יריבים: אומת האש כולה.
 
מידע כללי:
•לג'ט חבורה הנקראת לוחמי החופש.
 
פאקו-
 
MasterPakku.jpg Master Pakku image by emochocoholic_90
 
שם: פאקו
 
גיל: 60
 
כשפות ראשית: מים
  
אהבה: קאנה
 
חיות: אין
 
סיפור חייו: פאקו היה מאורס לקאנה- סבתם של סאקה וקטרה והעניק לה את התליון שהיא העבירה לאמא של קטרה ולאחר מכן הועבר אל קטרה עצמה. קאנה סירבה כשפאקו הציע לה נישואים וברכה משם אל הקוטב הדרומי מפני שלא רצתה להיות נתונה לחוקים הנוקשים כלפי נשים בשבט המים הצפוני, היא רצתה להיות חופשיה. לאחר מכן אנג וקטרה הגיעו אל מאסטר פאקו ללמוד כשפות מים ובהתחלה פאקו לא רצה ללמד את קטרה מפני שהייתה בת אך לאחר שראה את התליון שלה הוא הסכים ולבסוף קטרה הייתה תלמידתו המצטיינת.
 
יריבים: אין.
 
מידע כללי:
•פאקו הוא המאסטר החזר ביותר בקוטב הצפוני. 
 
יואיי-
 
 
שם: יואיי
 
גיל: 16
 
כשפות ראשית: אין.
  
אהבה: סאקה
 
חיות: אין
 
סיפור חייו: יואיי נולדה כשעייניה עצומות וללא בכי. רוב התינוקות בוכים כשהם נולדים ועייניהם פקוחות, אך עיניה של יואיי היו סגורות, והיא לא השמיע שום קול. המרפאים של שבט המים הצפוני עשו כל מה שביכולתם, אך הם אמרו לאביה ולאימה של יואיי שהיא עומדת למות. אביה ואימה של יואיי ניגשו למקום הכי רוחני שבשבט, ושמו את יואיי בתוך בריכת דגי הקוי ושיערה של יואיי הפך ללבן- כצבאו של דג הקווי הלבן שהוא גם רוח הלבנה, והיא החלה לבכות כאילו הרגע נולדה וכך ניצלה. אך אביה של יואיי ראה חיזיון ובו נערה הופכת לרוח הלבנה. לאחר מכן כשסאקה וכל השאר הגיעו לקוטב הצפוני הוא ויואיי התאהבו. כשצאו הרג את דג הקווי הלבן שהוא רוח הלבנה יואיי החזירה לו את חובה ונתנה לו את חייה ובכך הפכה לרוח הלבנה. כך חיזיוני של אביה התגשם.
 
יריבים: אין.
 
מידע כללי:
אין
 
בומי-
 
 
שם: בומי
 
גיל: 110
 
כשפות ראשית: אדמה  
 
אהבה: אין
 
חיות: אין
 
סיפור חייו: בומי היה חבר של אנג מילדות ומאז ומתמיד היה משוגע. בומי הוא מלך אומשו ובמהלך הסדרה כשאומשו נכבשה הוא נכלא. בפרק הראשון שבו הופיע הוא עשה לאנג מספר חידות שאם יעבור אותם יציל את קטרה וסוקה ובחידה האחרונה שאל אותו בומי איך קוראים לו, רק אז גילה אנג שהוחא בעצם בומי-חבר הילדות לו.
 
יריבים: אין.
 
מידע כללי:
אין
 
 
@כל הזכויות שמורות למנהלת האתר kshet@
*אין להעתיק, מי שמעתיק מקבל תלונה בטו-אול*