בניית אתרים בחינם
עספור לצפייה ישירה

 

 
   עספור    עספור עונה 3    עספור עונה 1
 
    עספור
    עספור עונה 3
    עספור עונה 1

עספור עונה 3

 
עספור עונה 3 היא  סדרה יומית בת 50 פרקים מבית היוצר של גיא עמיר וחנן סביון, מתרחשת במזבלה בפאתי ירושלים ממלכתו של מוטי אמויאל וכנופייתו, שחיים בתוך שלושה אוטובוסים משופצים. העונה ה-1 של עספור עונה 3 פתחת כאשר ללא שום התראה מוקדמת נאלצים החבר'ה לקום מהערסל ולהתחיל להילחם על חייהם.
 

הדמויות בעספור עונה 3

 
דמויות המרכזיות בסדרה: שלום מיכאלשווילי - מוטי , עוז זהבי - איציק , דן שפירא - עמית , גיא עמיר - קצר , חנן סביון - ניוטון , דנה פרידר - יולי , אפרת דור - שיר , גלוריה בס קופילביץ – סיוון.
 

יולי מוטי ואיציק עספור עונה 3

 
יולי  השחקנית דנה פרידר אוהבת לשתות בכמויות לעשן סיגריות וסמים מוטי  השחקן שלום מיכאלשווילי,גבר שהתייאש מהסביבה הקרובה  הוא אוהב להסתבך בפלילים מהומות ומכות במהלך הסדרה עספור עונה 3. איציק השחקן עוז זהבי דון ז'ואן  . מחליף בחורות כמו גרביים, למחייתו עובד כמוסכניק במוסך במהלך היום ובערב חוזר לשכונת הגרוטאות בה גר יחד עם חבריו בסדרה עספור עונה 3.קצר וניוטון צמד חמד אותם מגלמים השחקנים גיא אמיר וחנן סביון בסדרה עספור עונה 3 הם בני דודים קצר כשמו כן הוא קצר ראוח , מי שמתעסק איתו הוא לא מוותר לו והולך עם זה עד הסוף כולל קללות ומכות, ניוטון הוא החכמולוג של החבורה הוא טוען שהוא המוח שבחבורה בסדרה עספור, ניוטון וקצר לא מסכימים אחד עם השני באף נושא.
 
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים