בניית אתרים בחינם
 

מהיר ועצבני

 
   מהיר ועצבני לצפייה ישירה    מהיר ועצבני 2 לצפייה ישירה    מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה
 
    מהיר ועצבני לצפייה ישירה
    מהיר ועצבני 2 לצפייה ישירה
    מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה

מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה

עם הפתיחה החזקה ביותר בהיסטוריה לחודש אפריל באמריקה, 'הסרט מהיר ועצבני 5 הוא שבר קופות ענק והגיע לסך הכנסות של 592 מיליון דולר בסך הכל. עד כה זהו הסרט המצליח ביותר בסדרה של סרטי מהיר ועצבני, מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה והצלחה פנומנלית לאולפני יוניברסל שממשיכים להאמין במותג. למרות שבכל פעם טוענים שזהו הסרט האחרון בהחלט, הקהל פשוט מסרב לתת לסרטי מהיר ועצבני לגווע. נוהר לאקרנים ומחייה מחדש את הסדרה. ב-28 ביוני 2013 ישובו וין דיזל וחבריו (כולל גל גדות) לאקרנים לסרט השישי בסדרה מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה בחינם.

מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מהיר ועצבני 6 הינו הסרט השישי בסדרת הסרטים המצליחה מהיר ועצבני. אשר אותו מביים ג'סטין לין, את התסריט לסרט מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה כתב כריס מורגן. השחקנים בסרט הם פול ווקר, מישל רודריגז, ג'ייסון סטאת'אם, דוויין ג'ונסון (דה רוק), וין דיזל, ג'ורדנה ברוסטר, טייריס גיבסון ועוד רבים וטובים אחרים. מהיר ועצבני היא סדרת סרטי פעולה העוסקת במרוצי רחוב מחתרתיים. הסרטים עצמם רוויים קטעי מרוצי מכוניות, פעמים רבות תוך שילוב מספר גדול מאוד של כלי רכב.

הסרט החדש מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה

בתחילה נדמה היה כי עלילות סרטי הסדרה מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה אינן מקושרות אחת לשנייה, אך עם צאתו של הסרט החמישי בסדרה באפריל 2011 מסתמן קו עלילה שקשור במספר דמויות המופיעות בכל סדרת הסרטים וכן את מעברה של סדרת הסרטים מנושא מירוצי הרחוב לתכנון מעשי שוד, בסגנון סרטים כמו הג'וב האיטלקי והקשר הצרפתי‏. את הסרט הראשון ביים רוב כהן, את השני ג'ון סינגלטון, ואת שלושת האחרונים ג'סטין לין. הסרט האחרון בסדרה הוא הסרט מהיר ועצבני 5 אשר מהווה המשך ישיר לקודמו. בסרט, בריאן אוקונר (ווקר) ומיה טורטו (ברוסטר) משחררים את דומיניק (דיזל) מהכלא, והם נמלטים מהמדינה לריו דה ז'ניירו. הם מרכיבים צוות נהגים מיומן במטרה לגנוב את כספו של איש עסקים מושחת השולט ביד רמה בעיר. כל אותה עת, הם נרדפים בידי לוק הובס (דוויין ג'ונסון), סוכן FBI.
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים