בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

משחקי הכס לצפייה ישירה

 
   משחקי הכס לצפייה ישירה    שרותינו    צור קשר    משחקי הכס עונה 3
 
    משחקי הכס לצפייה ישירה
    שרותינו
    צור קשר
    משחקי הכס עונה 3

משחקי הכס לצפייה ישירה

 
בין ממלכה קסומה, גילוי עריות וקרבות ללא הפסקה הפכה משחקי הכס לסדרת הדגל של HBO, ואחת המועמדות המובילות לאמי. ככה זה כשמשקיעים 60 מיליון דולר. סקס, גמדים ופנטזיה: מה הופך את משחקי הכס לצפייה ישירה לסדרה הממכרת בטלוויזיה? מארגני כנס ה- Comic-Con International 2011 שנערך ביום חמישי האחרון בסאן דייגו לא האמינו למראה עיניהם. למרות שהכנס נערך מאז שנות ה-70, מעולם לא נצפו יותר מ-7,000 צעירים וצעירות המוכנים לחכות מעל לחמש שעות רק כדי להשתתף בפאנל של תוכנית טלוויזיה. אבל  משחקי הכס לצפייה ישירה כפי שהסבירו המפיקים\תסריטאים דיויד בניוף ודן וייס מעל במת הכנס, היא כבר מזמן לא תוכנית טלוויזיה. היא תופעה.
 

משחקי הכס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

 
ב-17 לאפריל 2011 שידרה לראשונה רשת HBO את פרק הפיילוט של  משחקי הכס לצפייה ישירה ועצרה את נשימתה. מבחינתה ולמרות המוניטין של ביצי הברזל שיצאו לרשת האיכותית, מדובר היה באחד הסיכונים הגדולים ביותר שלקחה על עצמה. עם תקציב של 60 מיליון דולר לעשרה פרקים,  עלילה שמבוססת על סדרת ספרי פנטזיה המתרחשים בימי הביניים ועם קאסט סמי אלמוני – החליטו קברניטי הרשת לעצור את הנשימה ולקפוץ למים. "האמנו בסדרה והאמנו ברעיון", סיפר דיויד בניוף בראיון שהתפרסם לאחר שידור הפרק האחרון, "אבל לא העזנו לדמיין שתהיה הצלחה מטורפת שכזו".
 

סדרה מדהימה משחקי הכס לצפייה ישירה

 
הרייטינג הראה סימנים חיובים והרשת געשה מרוב מחמאות, ניתוחים וטבלות יאוש עד לפרק הבא. יומיים לאחר מכן, עם השידור החוזר ופרסום הנתונים, החליטו ב-HBO להזמין מהיוצרים עונה שניה. מאז נרכשה הסדרה משחקי הכס לצפייה ישירה המכושפת לשידור בעשרות מדינות ברחבי העולם (אצלנו ב"יס סטאר אקשן" בשידור יומי חוזר מאתמול, שני 27/7, ב 23:30), צברה קהל צופים נאמן (3.6 מיליון צופים בפרק סיום העונה) משחקי הכס לצפייה ישירה וקיבלה מועמדויות לאמי בקטגורית סדרת הדרמה הטובה ביותר, ובקטגורית שחקן המשנה לפיטר  דינקלדג'. כל זה, בפחות משלושה חודשים. 
 
 

משחקי הכס לצפייה ישירה

 
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים