בניית אתרים בחינם
 

גיבורים לצפייה ישירה

 
   גיבורים לצפייה ישירה

גיבורים לצפייה ישירה


עלילת הסדרה המצוינת והפופולרית גיבורים לצפייה ישירה היא מספר זרים מרחבי העולם התחילו לגלות שיש להם יכולות בלתי רגילות. הבן ממשיך את מחקרו של אביו בעקבות האנשים המיוחדים ומוצא את: המעודדת שהבינה שהיא בלתי מנוצחת, הפקיד שיכול לכופף את הזמן והמרחב, האם החד-הורית שמגלה סוד אפל בחיקה, האמן שמסוגל לצייר את העתיד, השוטר שמתחיל לקרוא מחשבות, הפוליטיקאי שמסוגל לעוף ואחיו שעוד לא הבין מהו כוחו. בסדרה גיבורים לצפייה ישירה כולם מתאחדים יחדיו למטרה משותפת ויודעים שהם נועדו ליותר מזה. ביחד הם יוכלו לשנות את העולם. לסדרה 4 עונות מלאות באתר תוכלו לצפות בצפייה ישירה בכל פרקי הסדרה גיבורים עם תרגום עברי מובנה.

סדרה חדשה גיבורים לצפייה ישירה


לסדרה המצוינת גיבורים לצפייה ישירה 4 עונות, הסדרה היא מז'אנר: דרמה / הרפתקאות / מדע בדיוני / מיסתורין / מתח / פעולה במאי: ג'ון בדהאם, קווין בריי, לסלי לינקה גלאטר, הולי דאל, ג'יימס צ'ורי, ג'אנוסט סזווארק, סייט מאן, סרגיו מימיקה-גזן, טרנס אוהרה, פול א אדווארדס שחקנים: טמלין טומיטה, דוויד אנדרס, דנה אלן, ויליאם צרלטון, בריין פולר, סנטיאגו קבררה, בריאן טרנטינה, קלינט הווארד, קריסטן בל. עוד באתר, מגוון רחב של סדרות לצפייה ישירה מהארץ ומחו"ל בניהן הסדרה גיבורים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה בחינם וללא תקלות כל הפרקים כל העונות.

גיבורים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה


הרגישו את הכוחות. גיבורים לצפייה ישירה היא סאגה על אנשים מכל רחבי העולם שמגלים שיש להם כוחות על ומנסים להתמודד עם השפעות השינוי הזה על חייהם. גיבורי העל שיפגוש הקהל כוללים את פיטר פטרלי, אח בי"ח בן קרוב ל-30 שחושד שהוא מסוגל לעוף, אייזק מנדז, מסומם בן 28 עם היכולת לצייר תמונות של העתיד כשהוא על סמים, ניקי סאנדרס, חשפנית בת 33 מלאס וגאס שעושה דברים מסתוריים הקשורים בהשתקפותה במראה. דמות נוספת בסדרה גיבורים לצפייה ישירה היא הירו נקאמורה, חנון ספרי קומיקס יפני בן 24 שגורם לזמן לעצור (במובן המילולי), ד.ל. הוקינס, אסיר בן 31 שיכול לעבור דרך קירות, מאט פרקמן, שוטר מתוסכל שיכול לשמוע מחשבות של אנשים אחרים, וקלייר בנט, מעודדת בת 17 שמצליחה איכשהו לחמוק מהמוות שוב ושוב.


תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים