בניית אתרים בחינם
 

הבורר עונה 4 לצפייה ישירה

 
   הבורר 4 לצפייה ישירה    הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה    הבורר עונה 2
 
    הבורר 4 לצפייה ישירה
    הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה
    הבורר עונה 2

הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה


מלך העולם התחתון בסדרה בעל הכינוי "הבורר" הוא ברוך אסולין. משפחת אסולין בסדרה הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה מתוארת כמשפחה הכי גדולה בעולם הפשע. לאט לאט הכול מתחיל להתדרדר בעולם התחתון מתחילים אימותים חדשים קורבנות ונקמות והתנקשויות בסדרה הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה כמו במציאות כיום. העונה הראשונה של הסדרה הבורר יצא בשנת 2007, העונה השנייה בשנת 2009 ותחילת העונה השלישית התחילה בסוף שנת 2010.

עוד על הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה


למי שלא יצא להכיר את הבורר אז מדובר על סדרת פשע ישראלית בכיכובו של יהודה לוי, כאשר הוא אחד השחקנים הראשיים בסדרה הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה. מה שמייחד את הסדרה זה שהיא מציגה באופן תרבותי יחסית את העולם התחתון, עולם הפשע שמתרחש בישראל כאשר במרכזו עומד הבורר שמכריע בין סכסוכים שפושעים שונים מנהלים ביניהם וקובע מי צודק ואיזה עונש כל אחד מהצדדים יקבל על עצמו. הפושעים הגדולים שמגיעים להשפט אצל הבורר מכבדים כל החלטה שלו, למרות שלעיתים מרשים לעצמם לערער על החלטותיו ולקוות שהוא יקשיב להם, למרות שהסיכוי שישנה את דעתו קלוש כי לאחר החלטתו של הבורר ניתן לשנות אותה רק במקרים קיצוניים במיוחד. אין ספק שהסדרה הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה היא אחת הפופולריות והנצפות ביותר אי פעם בישראל.

לסיכום על הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה


הסדרה הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה מפגישה בין נדב, עובד סוציאלי רגיל שחיי את חייו השלווים לבין עולם הפשע, כאשר נדב מגלה שהוא בעצם בן מאומץ ושאביו האמיתי הוא הבורר של העולם התחתון הוא מחליט לצאת לדרך ולגלות עוד פרטים אודות משפחתו האמיתי, להכיר את אביו וגם את אחיו החורג. מה שנדב לא יודע בתחילת הדרך זה שאם הוא ימשיך בה ויכנס לעולם של הבורר רוב הסיכויים שהוא לא יצליח לצאת ממנו. וזה אכן מה שקורה, מהר מאוד נדב נשאב לעולם הפשע והוא מסובך עד כדי כך שכבר אין לאיפה לברוח. פושעים גדולים שמים את העין שלהם על נדב בעקבות הגילוי שהוא בנו של הבורר המבוקש וכך גם המשטרה מתחילה לעצור אותו על חם ולרדוף אותו. הבורר 4 פרק 1 לצפייה ישירה ועוד מגוון רחב של סרטים לצפייה ישירה וגם סדרות לצפייה ישירה.


  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים