בניית אתרים בחינם

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה

   דף הבית
 
    דף הבית

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה


האלבום השני של לודאקריס אשר משחק בסרט מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה  "Word of Mouf" יצא בסוף שנת 2001. הווידאו קליפ של הסינגל Rollout My Business היה מועמד לתואר "הקליפ הטו ביותר" בטקס פרסי המוזיקה של MTV של שנת 2002. סינגלים נוספים מהאלבום הם: "Saturday (Oooh Oooh)", "Move Bitch" ו-"Area Codes" שיצא כפסקול לסרט שעת שיא 2. 
מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה תרגום מובנה בחינם.

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה


הסינגל הבא שלו "Act A Fool" יצא בפסקול הסרט מהיר ועצבני 2. השיר חשף את לודאקריס לקהל רחב הרבה יותר, גם כאלה שלא אוהבים מוזיקה שחורה. זמן קצר לאחר מכן יצא האלבום, "Chicken-n-Beer". הסינגל הראשון באלבום "P-Poppin" לא הצליח טוב בקרב תחנות רדיו וערוצי מוזיקה שמשדרים פופ ונחשב להצלחה רק בקרב חובבי המוזיקה השחורה. האלבום נמכר היטב בשבועות הראשונים אך בלי סינגל מצליח הוא צנח מהר מאוד. מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה סינגלים נוספים מהאלבום הם: "Stand Up", שהפך לסינגל המצליח ביותר שלו עד היום, "Splash Waterfalls", "Blow It Out" ו-"Diamond in the Back". האלבום הרביעי שלו, "The Red Light District" יצא בשנת 2004. הוא אירח באלבום ראפרים כמו T.I ובאן בי. נאס, דיג'יי קוויק, טריק דאדי, DMX וסליפי בראון. האלבום זכה להצלחה גדולה ומכר 330,000 העתקים בשבוע הראשון ומאוחר יותר פלטינה כפולה. מלבד קריירת מוזיקה פורה עוסק לודאקריס גם בתחום המשחק, את הופעתו הראשונה עשה ב-2002 בסרט השני בסדרת סרטי הפעולה מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה , בסרט מופיע לודאקריס בתור טאג' פארקר, מארגן מרוצי מכוניות וחברו של בראיין אוקונר (פול ווקר).

לסיכום מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה


ב-2004 שיחק לודאקריס בדרמת הפשע זוכת 3 פרסי האוסקר של פול האגיס "התרסקות", בסרט גילם את דמותו של אנתוני, גנב מכוניות אפרו-אמריקני המאמין כי לחברה יש דעות קדומות לא הוגנות ולא מוצדקות על שחורים, ומצדיק את מעשיו באומרו כי לא יפגע באדם שחור. מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה עם זאת, כאשר הוא ושותפו לפשע פיטר מנסים בטעות לגנוב מכונית של אדם שחור, קמרון (טרנס הווארד) ולאחר שקמרון תוקף אותו במהלך החטיפה, אנתוני מבקש מפיטר לירות בקמרון.מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה ב-2005 הופיע לודאקריס בדרמת הפשע "מלחמות הראפ" וגילם את דמותו של "סקיני בלאק", ראפר מצליח מממפיס השוכח מאין בא וגדל. ב-2008 לודאקריס הופיע בסרט האקשן "מקס פיין" שם גילם את חוקר המשטרה סגן ג'ים בראבורה. ב-2011 חזר לודאקריס לגלם את טאג' פארקר בסרט החמישי בסדרת "מהיר ועצבני". 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים