בניית אתרים בחינם
 

המלך האריות לצפייה ישירה 
   דף הבית
 
    דף הבית

מלך האריות לצפייה ישירה


סיפור נצחי, אנימציה עוצרת נשימה, דמויות אהובות, ופסקול זוכה פרסי האוסקר וגלובוס הזהב, משמשים תפאורה מנצחת להרפתקאותיו של סימבה, גור האריות הנמרץ אשר "לא יכול לחכות להיות מלך". אבל דודו הקנאי, הדוד סקאר מתכנן לעצמו להשתלט על כס המלוכה, ומסלק את סימבה לגלות ממלכת האריות. במהלך הסרט מלך האריות לצפייה ישירה סימבה בודד ונתון לחסדי היער, סימבה מתחבר במהרה להרפתקאות של סוריקטה מצחיק בשם טימון וחברו טוב הלב, חזיר היבלות העונה לשם פומבה.

הכי טוב של וולט דיסני מלך האריות לצפייה ישירה


במהלך הסרט מלך האריות לצפייה ישירה לסימבה לאמץ את סגנון החיים חסרי האחריות של הצמד חמד הזה שדוגלים ב"אקונה מטטה", ולהתעלם ממה שייעד לו הגורל. אך ברגע מסויים סימבה חוזר לעשתונותיו ועושה דרכו אל עבר צוק התקווה כדי שיוכל למלוך בממלכה ולקחת את מקומו ב"מעגל החיים". המהדורה החדשה באה כעת בתלת ממד, לאחר שעברה שיחזור ושיפוץ מורחב אשר תעצים את החוויה המחכה לצופים כבר מסצינת הפתיחה עוצרת הנשימה של נופי אפריקה לסוף המרגש. מלך האריות לצפייה ישירה הוא אחד מסרטי האנימציה הכי טובים בכל הזמנים.

מלך האריות לצפייה ישירה לסיכום


הסרט הכי טוב על פי רבים של וולט דיסני הוא ללא ספק מלך האריות לצפייה ישירה, זהו סיפור מופלא, מרגש וסוחף. אין ספק שזהו אחד מסרטי האנימציה המוצלחים בכל הזמנים. 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים