בניית אתרים בחינם
 

 

נויורק ניו יורק
לצפייה ישירה

 

 
   נויורק לצפייה ישירה    נויורק פרק 8    ניו יורק לצפייה ישירה    נויורק לצפייה ישירה    נויורק לצפייה ישירה    ניו יורק פרק 35
   ניו יורק פרק 6    ניו יורק פרק 37 לצפייה ישירה    ניו יורק פרק 37    ניו יורק פרק 39    ניו יורק פרק 40    ניו יורק פרק 41
   ניו יורק פרק 42    ניו יורק פרק 43    ניו יורק פרק 43    ניו יורק פרק 44    ניו יורק פרק 45    ניו יורק פרק 45
   ניו יורק פרק 46    ניו יורק פרק 47    ניו יורק פרק 48 לצפייה ישירה    ניו יורק פרק 49
 
    נויורק לצפייה ישירה
    נויורק פרק 8
    ניו יורק לצפייה ישירה
    נויורק לצפייה ישירה
    נויורק לצפייה ישירה
    ניו יורק פרק 35
    ניו יורק פרק 6
    ניו יורק פרק 37 לצפייה ישירה
    ניו יורק פרק 37
    ניו יורק פרק 39
    ניו יורק פרק 40
    ניו יורק פרק 41
    ניו יורק פרק 42
    ניו יורק פרק 43
    ניו יורק פרק 43
    ניו יורק פרק 44
    ניו יורק פרק 45
    ניו יורק פרק 45
    ניו יורק פרק 46
    ניו יורק פרק 47
    ניו יורק פרק 48 לצפייה ישירה
    ניו יורק פרק 49

ניו יורק פרק 6

אחת הסדרות המצליחות ביותר כיום היא ללא ספק ניו יורק פרק 6 בסדרה זו ישנם לא מעט שחקנים מוכרים למשל איתי תורג'מן, אשר משחק את לירון קאפח שהוא עובד כבר כמה שנים בארה"ב בעגלות והוא מנהל את העובדים. הוא כפוף לגושן שהוא המנהל שלו. כינויו הוא תורג'י ובתחילת דרכו שיחק בסדרות פלורנטין, צימרים, וכן או לא. פריצתו הגדולה הייתה בסרט בית"ר פרובנס אשר זכה בשלושה פרסי אופיר, בסרט זה שיחק לצידם של זאב רווח ודנה איבגי. על תפקידו בסרט זה זכה תורג'י בפרס שחקן המשנה הטוב ביותר.

ניו יורק פרק 6 לצפייה ישירה

תורג'י שמשחק את לירון בסדרה ניו יורק פרק 6 שיחק גם בשלל הצגות לדוגמא, אישה בעל בית, מילאנו, ועוד רבות וטובות אחרות. בנוסף שיחק בסרטים רבים לדוגמא מדורת השבט, אביבה אהבותי, בופור ועוד. ובסדרות בזמן אמת, אקזיט, האלופה, הכל דבש, מסכים, שירות חדרים, דאוס, ניו יורק פרק 6, חסמבה דור 3, ילדי ראש הממשלה, הישרדות VIP ועוד. כרגע נמצא במערכת יחסים עם הרקדנית המפורסמת אנה ארונוב אשר אותה הכיר על אחד מאיי תאילנד בתוכנית הישרדות VIP. חברו הטוב ביותר של תורג'י הוא אושרי כהן, השניים גרים יחד בדירה בתל אביב, מנהלים פאב יחד ומשחקים בהרבה הפקות יחד. פרקים מלאים של ניו יורק פרק 10 לצפייה ישירה עונה ראשונה במלואה של נויורק.

סדרת פשע ניו יורק פרק 6 

כמאור את זוגתו הנוכחית של תורג'י שהוא אחד השחקנים בסדרה ניו יורק פרק 6 היא אנה ארונוב הוא הכיר בתוכנית הישרדות VIP  בהנחייתו של גיא זוארץ, אשר משודרת בימים אילו בערוץ 10. ארונוב זכתה במקום השני בתוכנית רוקדים על כוכבים בעונה זו רקדה עם השחקן סמי הורי. גם בעונה השנייה סיימה במקום השני אך הפעם רקדה עם הכדורגלן לשעבר חיים רביבו. בעונה השלישית לא השתתפה ובעונה הרביעית רקדה עם השחקן ליאור מלר וסיימה במקום השלישי. בעונה החמישית זה סוף סוף קרה היא זכתה במקום הראשון, בעונה זו רקדה עם הדוגמן והשחקן מייקל לואיס. עונה לאחר מכן שוב זכתה במקום השני כאשר רקדה עם השחקן רון שחר.
 
  הסדרה החדשה והמצליחה ניו יורק לצפייה ישירה פרקים מלאים של סדרת הפשע, דרמה, מתח  נויורק לצפייה ישירה בכיכובם של אושרי כהן, יובל שרף ועוד.  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים