בניית אתרים בחינם
 

משחקי הרעב לצפייה ישירה 
   דף הבית
 
    דף הבית

משחקי הרעב לצפייה ישירה


משחקי הרעב היה יכול להיות סרט מתח ופעולה די מוצלח, אם היה נדרש לפנות לקהל הבוגר. במקום זאת, הסרט משחקי הרעב לצפייה ישירה מותח ביקורת שאולי נראית חדשנית לבני ה-13 שכלפיהם פונה הסרט, אך מציג רמת ברוטאליות שכלל וכלל לא מתאימה לטווח הגילאים הזה. כמו כן, הפיתוח הרומנטי בסרט נראה די מצוץ מהאצבע, וכאילו ירד רק כעוד הנחיה של מנהלי המשחקים.

הכל התחיל מהספר - משחקי הרעב לצפייה ישירה


הסרט משחקי הרעב לצפייה ישירה מבוסס על ספר באותו השם מאת סוזן קולינס שראה אור בשלהי 2008. מבקריה של קולינס טוענים כי את הרעיונות לספר שאבה (או העתיקה) מהספר "באטל רויאל" שפרסם קושון טאקאמי ב-1999. קולינס מאידך, טוענת כי ההשראה לכתיבתה נבעה מדילוג בין ערוצי טלויזיה – באחד היא ראתה תחרות ריאלטי ובאחר תמונות מהפלישה האמריקאית לעירק. ההבדלים החלו להתמעט בעיניה, ונתנו לה את ההשראה הדרושה ליצור את מדינת 'פאנם' הפוסט-אפוקליפטית, שיושבת במקום מדינות צפון אמריקה. 
 

פאנם בסרט משחקי הרעב לצפייה ישירה


מרכזה של פאנם בעיר 'הקפיטול' (שם כולם צבעוניים ומצועצעים), וסביבה שוכנים תריסר מחוזות (של אנשים פשוטים וקשי יום)  עליהם שולטת הממשלה ביד נוקשה בסרטמשחקי הרעב לצפייה ישירה הממשלה בקפיטול יצרה את משחקי הרעב – משחקים אכזריים עד המוות בין ילדים בגילאי 12 עד 18, שמטרתם ללכד את כל תושבי המדינה מול מסכי הצפיה – ממש כמו תוכניות הריאלטי של ימינו – ולהזכיר להם את השליטה של הממשלה בהם, בניגוד למרידתם בעבר בקפיטול. 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים