בניית אתרים בחינם
 

טיטאניק 3D לצפייה ישירה

 
   דף הבית
 
    דף הבית

טיטאניק 3D לצפייה ישירה


טיטניק הוא סרט קולנוע אמריקאי מסוגת דרמת אסונות משנת 1997. עלילת הסרט טיטאניק 3D לצפייה ישירה, בבימויו של ג'יימס קמרון, עוסקת בסיפור אהבה חוצה מעמדות על רקע פרשת טביעתה של הטיטניק. בסרט כיכבו לאונרדו דיקפריו וקייט וינסלט, אשר הייתה מועמדת לפרס אוסקר על תפקידה. הסרט טיטאניק 3D לצפייה ישירה הופק בתקציב עתק של למעלה מ-200 מיליון דולר וזכה להצלחה ביקורתית וקופתית חסרת תקדים. הכנסות הסרט מהקרנותיו בבתי הקולנוע היו מעל 1.8 מיליארד דולר, ובכך היה הטיטניק לסרט המכניס ביותר בכל הזמנים, תואר בו החזיק למעלה מעשור, עד שזכה בו סרט אחר של קמרון - אווטאר.

פרסים ושבחים טיטאניק 3D לצפייה ישירה


הסרט זכה בעשרות פרסים, ובהם 11 פרסי אוסקר, כולל פרס הסרט הטוב ביותר. הסרט, בתאריך 15 באפריל 2012, עקב 100 שנים לאסון הטיטאניק, חוזר לקולנוע, אך הפעם בטכנולוגיית תלת - מימד, בדומה לסרט מלך האריות. הסרט טיטאניק 3D לצפייה ישירה מתחיל בתמונות הפלגת הבכורה של האוניה בשחור לבן משנת 1912. לאחר מכן הוא עובר לשנת 1996 ומתאר את החיפושים של צוות רוסי בשרידי הטיטניק אחר מחרוזת יהלומים יקרה מאוד - "לב האוקיינוס". הצוות, שבראשו עומד ברוק לובט (ביל פקסטון), מגלה בבטן האוניה כספת.

לסיכום טיטאניק 3D לצפייה ישירה


במהלך הסרט טיטאניק 3D לצפייה ישירה הצוות מקווה למצוא בה יהלומים, אך כאשר היא נפרצת מסתבר כי ה"מטמון" היחידי שבה הוא ציור של אישה צעירה ערומה העונדת את המחרוזת. הגילוי משודר בטלוויזיה ומושך את תשומת לבה של קשישה בשם רוז קלברט (גלוריה סטיוארט) המתגוררת בארצות הברית. היא זיהתה את עצמה בציור (אחרי 84 שנה), התקשרה והגיעה לאוניית החוקרים בליווי נכדתה. שם מראים לה החוקרים את הציור, הנושא את התאריך 14 באפריל 1912. כמו כן הוצגו בפניה ראי וכלי איפור אשר נמצאו בחדר השינה במחלקה הראשונה, בה נמצאה הכספת. כך היא נזכרת במהלך האירועים ומתחילה לספר את עלילותיה על הטיטניק. טיטאניק 3D לצפייה ישירה זוהי גרסה תלת מימד לסרט המדהים והמצליח הזה. מומלץ!!!


 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים