בניית אתרים בחינם
 
גולשים באתר - שיווק באינטנרט
הוכן ע''י דניאל - ספיישל חזרה 3: קראו ת'דיבור מאוד חשוב חחח
lcth8to8o4vxle3tobt0.png

הודעה חשובה 

 
הינה כמה טיפים על איך לשמור על שיער בריא :)
  1. מומלץ להסתפר משהו כמו 1.5-2 ס"מ כל שלושה חודשים. אם את חוששת שלא תוכלי להאריך את שיערך במידה ותסתפרי כל כמה חודשים,  אז הסירי דאגה מליבך מאחר והשיער אורך כל חודש ב.1.5 ס"מ בממוצע. חשוב להפטר מהשיער היבש והמפוצל ולחדש את השיער כל תקופה. בצורה זו הוא יהיה הרבה יותר מבריק ורענן ואתן תוכלו להבחין בשינוי חיובי משמעותי.
  2. אל תברישי את השיער שלכן יותר מדי, והשתדלי אם זה אפשרי להסתרק רק לאחר שאת חופפת. סירוק יתר של השיער יוצר נזק לשיער ושערות מפוצלות.
  3. נסו לא לצבוע את השיער שלכן בתכיפות גבוהה מדי. לוקח מספר שנים על מנת לשקם שיער צבוע והשורשים נהיים כהים יותר. כמובן שעל מנת שהוא יהיה בריא, הכי מומלץ לא לצבוע כלל. אם אתן לא יכולות להימנע מלצבוע את השיער, צבעי פעם בכמה חודשים, אך אל תעשי זאת בתדירות גבוהה מדי.
  4. נטלי ויטמינים על בסיס יומי – ויטמין E, שמנים שונים, ברזל וכו'. התייעצי עם רופא, דיאטנית או נטורופתית אילו ויטמינים מומלץ לך לצרוך. בנוסף דאגי לאכול מזון עשיר בויטמינים והרבי באכילת ירקות.
  5. שתי מים והקפידי על צריכת חלבון בכמות מספקת. השיער שלנו מורכב פחות או יותר בעיקר ממים וחלבון. כמה זה מפסיק מים? נהוג לומר כי שמונה כוסות ביום, אך תלוי בגובה ובגוף שלך. הרבה מאתנו לא מקבלות מספיק חלבון, וברגע שלא אוכלים מספיק חלבון, השיער נפגע, ואם קשה לך להגיע לכמות המומלצת של חלבון צרכי יותר ביצים, שעועית. במידה וזה לא הולך, את יכולה לנסות לשתות שייקים המבוססים על חלבון.
  6. אם את משתמשת במחליק שיער או בפן, השתדלי לא להשתמש בהם בכל יום. אם את משתמשת בכל יום, אז עשי זאת פעם ביומיים ובכללית כמה שפחות, יותר טוב. תני לשיער שלך כמה שיותר הפסקות מחום ישיר של המכשירים הללו על השיער שלך. אם אתן משתמשות במכשירים אלו, ישנם תכשירים לשיער אשר מגנים מפני חום – בדקי ברשתות הפארם, או התייעצי עם מעצב השיער שלך לתכשיר מומלץ לשימוש.
  7. עשו מחקר והשתמשו בשמפו אשר חופשי מסודיום וסולפיד. הסולפיד הוא כימיקל שיוצר הרבה קצף, ואנו נוטות לחשוב שכאשר יש הרבה קצף זה מעיד כי השמפו טוב, אך אין זה באמת ככה מאחר והסולפיד הוא חומר אשר פוגע בשיער. כאשר אתן בוחרות שמפו, קראי את ההוראות והמרכיבים על גב האריזה, ובחרי בשמפו אורגני והטבעי ביותר אשר אינו מכיל כימיקלים אשר פוגעים בשיער.


2qthkux8hsynj8lfwdpg.gif
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות למנהל האתר דניאל וגל אלא אם צויין אחרת 
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על מנהל האתר דנדון ועליהם בלבד
ותודה לכל המנהלים הקודמים:סאם,לינוי,ניקול,גל,דניאל
ולכל האנשים שתרמו נתנו ועבדו תודה רבה ולכול מי שפרש שיחזור פליזי 3:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
כל הזכויות שמורות 
 2012 - 2013 ©