בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

 

איפור כלה – כי זה היום שלה

                

יום החתונה זהו היום החשוב של כל אישה, יום אשר אותו היא מתכננת ועליו היא חושבת מאז היותה בת 5 שנים כאשר דמיינה על הפיכתה לבת זוגו של גבר חלומותיה, הנסיך על הסוס הלבן.

ביום זה הכלה דואגת להזמין שמלת כלה לבנה ומיוחדת, נעלי כלה תואמות, תסרוקת כלה מפוארת, וכמובן איפור כלה אשר ישלים את הפיכתה לנסיכה.

איפור לכלה ניתן לספק רק אם את מאפרת מקצועית שכן איפור לכלה זהו איפור אשר מותאם לכל סוג פנים באופן אישי, ולא מאפשרים דוגמנית, או שחקנית תאטרון וטלוויזיה, אלא אישה מן השורה עם יתרונות וחסרונות בפרצופה, והכישרון של המאפרת מחויב לבטא את יתרונות פני הכלה כאשר היא מספקת איפור לכלה, ולהסתיר את חסרונותיה של הכלה על ידי איפור כלה מקצועי.

אין ספק שזהו חלומה של כל כלה להיות נסיכה ליום אחד, ולהיות מלכת האירוע ושהמראה שלה יהיה נוצץ וחלומי כך שייזכר בפני כל המוזמנים כמראה עוצר נשימה, על כן משקיעה הכלה את מיטב כספה בשמלת כלה, נעלי כלה, תסרוקת כלה וכמובן איפור כלה מקצועי.

איפור לכלה – חשוב לתת מכל הלב

כאשר מאפרת מקצועית עומדת לספק איפור כלה לכלה המתחתנת, על המאפרת להיות בעלת תכונות נוספות מלבד כשרון איפור.

מאפרת מקצועית המבצעת איפור לכלה חייבת להיות בעלת סבלנות יתרה שכן ביום חתונתה הכלה לחוצה שכל הלוז ירוץ לפי התכנית שלה, ותהיה עמידה בזמנים, והלחץ הזה משפיע על כל הסובבים אותה כמו גם על המאפרת המקצועית, אז חשוב למאפרת לאסוף את כל הסבלנות כדי שתספק איפור לכלה אשר יהפוך אותה למאושרת וכל זאת בזמן שהכלה לחוצה, כמוכן רצוי שהמאפרת המקצועית תהיה בעלת יכולת הרגעה כמו מעין פסיכולוגית, כדי להרגיע את הכלה ביום חתונתה.

מאפרת מקצועית המספקת איפור כלה גם חייבת להיות בעלת גמישות ויכולת אילתור משום שביום החתונה הרבה דברים יכולים להשתבש ומקום האיפור יכול להשתנות, או לפתע אם הכלה רוצה גם היא איפור מקצועי ואז המאפרת המקצועית צריכה להתאים עצמה לשינויים ולהיות גמישה ולספק את השירות בצורה הטובה ביותר.

אסור לשכוח שכאשר מספקים איפור כלה המאפרת חייבת להשתמש במוצרים הטובים ביותר שלה, והעמידים ביותר שלה שכן איפור לכלה חייב להיות עמיד בפני זיעה ריקודים, נשיקות לאורחים, והאיפור חייב להחזיק מעמד ערב שלם בלי אפשרות להימרח ולהתקלקל עד כמה שניתן...

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5