בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור ערב עדין – כל אחת והטעם שלה

                                                                              

איפור עדין גם אם הוא בא לידי ביטוי בביצוע איפור כלות עדין או גם אם הוא מגיע בביצוע איפור ערב עדין, זהו חלק ממגוון הטעמים של הנשים כשהן מגיעות לבחור את טעמן באיפור.

היתרון בבחירת איפור עדין הוא בפשטות של האיפור ובעובדה שזהו סגנון אשר מתאים לרוב הנשים, וישנן נשים רבות אשר מתוך בחירה יעדיפו איפור עדין גם איפור כלות עדין בשל העובדה שהן מרגישות נוח יותר באיפור זה והן מעדיפות לשמור על המראה הטבעי ככל שניתן ואינן רוצות להיראות עם איפור צעקני מידי בפרצופן כמעין מסכה.

כמו בכל סגנונות האיפור גם בתהליך איפור עדין מתחילים במריחת מייקאפ על בסיס מים הדומה כמה שניתן לגוון העור, כאשר עוברים לאיפור העיניים אנו רוצים ליצור מראה עדין וטבעי כמה שניתן על כן יש להתחיל במריחת צללית בהירה בעפעפיים, לאחר מכן ניתן להשתמש בצללית כהה יותר אך עדיין בעלת גוון עדין ולהקיף את מסגרת העין לצורך יצירת מראה עדין.

השימוש בסומק הוא בגוון בהיר כמו גוון ורוד כדי ליצור מראה של איפור עדין כדי לתת לפנים מראה חושני ובעל  צבע אך עם זאת לשמור על קצוות עדינים ומסגרת פשוטה כמה שניתן, וכדי לסיים את מלאכת הביצוע של איפור עדין יש למרוח על השפתיים ליפגלוס או שפתון בגוון ורוד אשר ישלים את המראה העדין והבובתי שהתבקש.

איפור כלות עדין - עדין אבל עמיד

כלות רבות מעוניינות ביום חתונתן להזמין איפור כלות עדין, ובנות הלוויה שלהן לא פעם מזמינות איפור ערב עדין, אך לאחר מספר שנות ניסיון כמאפרת נתקלתי פעמים רבות במצבים שהמונח איפור עדין זו רק צורת התבטאות, הרי הכלה מעוניינת בכל זאת באיפור אשר יבליט אותה משאר האורחים וגם האם של הכלה או אחיותיה אשר מקבלות איפור ערב עדין מעוניינות להרגיש שאופרו על ידי מאפרת מקצועית אשר סיפקה עבורם איפור שיבליט אותן משאר האורחים, איפור עדין אבל בולט, זה אפשרי עם מספר טכניקות, הצללות, הבלטות וכדומה.

איפור עדין יכול להתפרש בהרבה מאוד אופנים אך המטרה העיקרית היא לא להשתמש בצבעים חזקים בולטים וצעקניים, אלא בצבעים בהירים כמה שניתן, וקרובים כמה שיותר לגוון העור, איפור עדין נותן לאישה את המראה הטבעי, הקלאסי, והבובתי והוא מבוקש מאוד בקרב נשות החברה הגבוהה, נשים אשר מעוניינות להתבלט אך לשמור על מידה של יוקרה שתשדר שהן אינן זקוקות ליותר מידי איפור בשל יופיין הטבעי

 

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5